Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ଵାଦ’ ପ୍ରଭାବ: ଆସନ୍ତାକାଲି ୧୯ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି
  • ||
  • ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ‘ଓମିକ୍ରନ’ ଆତଙ୍କ ! ବିଦେଶ ଫେରନ୍ତା ୧୨ ରୋଗୀ LNJPରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ବିବାହ କରିବ କହି ୫ ବର୍ଷ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା, ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବାରୁ ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଲଗାଇ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ନିର୍ଧୁମ ଛେଚିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌

27/10/2021 at 10:06 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୨୭/୧୦: ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିଜର ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଲଗାଇ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିଛି । ପ‌ରେ ଏହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରିଦେଇଛି ଅଭିଯୁକ୍ତ। ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ଅଭିଯୁକ୍ତର ବାନ୍ଧବୀମାନେ ବିଚ୍‌ ରାସ୍ତାରେ ଚୁଟି ଝିଙ୍କି, ଗୋଇଠା ବିଧା ମାରୁଥିବାର ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଘୁରିବୁଲୁଛି । ଘଟଣାଟି ଲକ୍ଷ୍ନୌର ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଆଶିୟାନା କୋତବାଲି ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବତୀ ଲକ୍ଷ୍ନୌର ରାବିନ କୁମାର ଉପରେ ବିବାହର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ୫ ବର୍ଷ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିବା ନେଇ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

ଏଥିରେ ଉତଖିପ୍ତ ରାବିନ ନିଜର ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଲଗାଇ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିଛି । କୌଣସି ଏକ ବାର୍‌ରେ ପାର୍ଟି ସାରି ଫେରିବା ପରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଏକାଧିକ ଯୁବତୀ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରୁଥିବାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଛି । ସେପଟେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଥିବା ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଫଟୋ, ଭିଡିଓ ସବୁ ଭାଇରାଲ୍‌ କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଉଥିବା ମଧ୍ୟ ପୀଡ଼ିତା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଭାଇରାଲ୍‌ ଭିଡିଓରେ, ବିଚ୍‌ ରାସ୍ତାରେ ଏକାଧିକ ଯୁବତୀ  ପରଷ୍ପରକୁ ଆକ୍ରମଣ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଯୁବତୀମାନେ ପ୍ରବଳ ପାଟିତୁଣ୍ଡ କରୁଥିବା ବେଳେ ଲୋକମାନେ ରୁଣ୍ଡ ହୋଇ ଦେଖୁଛନ୍ତି । ଜଣେ ପଥଚାରୀ ଝଗଡ଼ା ରୋକିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି । ଜଣେ ଯୁବତୀ ତଳେ ପଡ଼ି ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଦୁଇ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି।

ତଳେ ପଡ଼ିଥିବା ଯୁବତୀ ଉଠି ଛିଡ଼ା ହେବା ପରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପୁଣି ମାଡ଼ ମାରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏହି ସମୟରେ ମାଡ଼ ଖାଉଥିବା ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ କାରରେ ବସି ସେହି ସ୍ଥାନ ଛାଡ଼ି ପଳାଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts