Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶେଷରେ ରଦ୍ଦ ହେଲା ତିନି କୃଷି ଆଇନ, ବିଧେୟକ ଉପରେ ମୋହର ମାରିଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ
  • ||
  • ପଞ୍ଜାବ ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ବିଜେପିକୁ ବଡ଼ ସଫଳତା, ପଦ୍ମ ଧରିଲେ ଶିରୋମଣି ଅକାଳି ଦଳର ମନଜିନ୍ଦର ସିଂହ
  • ||
  • ନୂଆ କୋଭିଡ୍‌ ଭାରିଆଣ୍ଟକୁ ନେଇ ସଚେତନ ରହିବାକୁ ଅପିଲ୍‌ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ
  • ||
  • ଜୁନିୟର ହକି ବିିଶ୍ୱକପ୍‌: ସେମିରେ ପ୍ରବେଶ କଲା ଫ୍ରାନ୍ସ
  • ||
  • ବଙ୍ଗୋମୁଣ୍ଡା ଆଇଆଇସିଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ଖଣ୍ଡପଡା : କଲେଜ ସମ୍ମୁଖରୁ ୨ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ପ୍ରତିବାଦରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୪ କୋଚ୍‌ଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର, ଅପାରଗତା ଓ ଦାୟିତ୍ବରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ
  • ||
  • ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ପୁଣି ମହଙ୍ଗା ମାଡ, ସିଲିଣ୍ଡର ପିଛା ୧୦୦ ଟଙ୍କା ବଢିଲା
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ବିଲରେ ପଡିଛି ନରକଙ୍କାଳ, ଧାନ କାଟିବା ବେଳେ ଦେଖିଲେ ଲୋକେ
  • ||
  • ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର : ମା’ ସୁରେଶ୍ଵରୀ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି ଘଟଣା : କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ୩ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ
  • ||

‘ଧର୍ମରାଜ’ଙ୍କ ଉପରେ ଭୀଷଣ ରାଗିଲେ ମୁକେଶ ଖନ୍ନା, କାହିଁକି କହିଲେ ମୁର୍ଖ ଏବଂ ଅଜ୍ଞ ଜାଣନ୍ତୁ

14/07/2021 at 3:41 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୪/୦୭: ‘ମହାଭାରତ’ରେ ଭୀଷ୍ମ ପିତାମହ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ପ୍ରସିଦ୍ଧ କଳାକାର ମୁକେଶ ଖାନ୍ନା ଧର୍ମର ଯୁଧିଷ୍ଠିରଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଗଜେନ୍ଦ୍ର ଚୌହାନଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଯାଇଛନ୍ତି । ଗଜେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ଦାଦାସାହେବ ଫାଲକେ ପୁରସ୍କାର ମିଳିଛି, ଯାହାର ସୂଚନା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗଜେନ୍ଦ୍ର ନିଜେ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି, ତା’ପରେ ମୁକେଶ ଖାନ୍ନା ତାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଛନ୍ତି ।

ମୁକେଶ ଖାନ୍ନା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପୁରସ୍କାରର ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଏକ ଲମ୍ବା ପୋଷ୍ଟ ଲେଖି ତାଙ୍କ ନାମ ନ ରଖି ଗଜେନ୍ଦ୍ର ଚୌହାନଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଛନ୍ତି। ମୁକେଶ ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ଅଧର୍ମ ରାଜ ପୁଣି ଥରେ ନିଜର ଅଜ୍ଞତା ଏବଂ ମୂର୍ଖତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି। ଟ୍ରଫି ସହିତ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଟ୍ୱିଟରରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି କି ଦେଖ ମୁଁ ଦାଦାସାହେବ ଫାଲକେ ପୁରସ୍କାର ପାଇଛି !!! ଆରେ ମୂର୍ଖ, ମୁଁ ଏହାକୁ ଦୁଇ ଥର ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ପାଇଛି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ କାହାକୁ କହି ନାହିଁ କାରଣ ଏହି ପୁରସ୍କାର ଅସଲି ନୁହେଁ ନକଲି ।

ମୁକେଶ ଖାନ୍ନାଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି। ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ ଠିକ୍ କହିଛନ୍ତି ପିତାମହ’ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ସାର୍, ଆପଣ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି କାହିଁକି ଧ୍ୟାନ ଦେଉଛନ୍ତି? ସେ ଯାହା କହୁଛନ୍ତି କହିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ, ଏହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ପ୍ରଭାବିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ କହୁଛି । ଛୋଟ ମୁହଁରେ ବଡ କଥା ଯଦି କହିଦେଇଥାଏ, ତେବେ ମୁଁ ଦୁଃଖିତ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି।

ବାସ୍ତବରେ, ଗଜେନ୍ଦ୍ର ଚୌହାନ ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ଫଟୋକୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରି ଲେଖିଥିଲେ, ‘ସମ୍ମାନିତ – ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ମୋର କାମ ପାଇଁ ମୋତେ ଆଜି ମୁମ୍ବାଇରେ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଦାଦାସାହେବ ଫାଲକେ ପୁରସ୍କାର ୨୦୨୧ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି। ମୋର ସମସ୍ତ ଶୁଭେଚ୍ଛୁମାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ‘ଦାଦା ସାହେବ ଫାଲକେ’ ପୁରସ୍କାର ଏକ ସମ୍ମାନଜନକ ପୁରସ୍କାର ଯାହାକୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଦେଇଥାନ୍ତି । ମନୋନୀତ କଳାକାରମାନେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ହାତରୁ ଏହି ପୁରସ୍କାର ପାଇଥାନ୍ତି । ଗଜେନ୍ଦ୍ର ଚୌହାନ ପାଇଥିବା ପୁରସ୍କାରର ନାମ ‘ଦାଦା ସାହେବ ଫାଲକେ’ ସହିତ ସମାନ। ସେ ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଛି ।

   Related Posts