Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ଫେସବୁକରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ନ୍ୟୁଡ୍ ପାର୍ଟିର ପୋଷ୍ଟର, ହଜିଲା ପୋଲିସର ନିଦ

24/09/2019 at 9:48 PM

ଗୋଆ୨୪|୯: ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ଗୋଆର ନ୍ୟୁଡ ପାର୍ଟିର ପୋଷ୍ଟର। ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ ଗୋଆରେ ହେବାଲାଗି ଦେବ ନାହିଁ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି। ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପୋଲସି ଧରିବା ଲାଗି ନିଜର ସବୁ ନେଟଓ୍ବାର୍କ ଲଗାଇ ଦେଇଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଉତ୍ତର ଗୋଆରେ ଏକ ନ୍ୟୁଡ ପାର୍ଟି ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ପାର୍ଟିର ଭିଡିଓ ଓ ପୋଷ୍ଟର ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ପୋଲିସର ନିଦ ହଜିଯାଇଛି। ଏହି ପାର୍ଟିକୁ ବନ୍ଦ କରିବା ଲାଗି ପୋଲିସ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖିଛି।

ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ପୋଲିସକୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ପାର୍ଟିରେ ୧୦/୧୨ ଜଣ ବିଦେଶୀ ଯୁବକ ଓ ୧୦ ଯୁବତୀ ନ୍ୟୁଡ ପାର୍ଟି କରୁଥିଲେ । ଏହି ନ୍ୟୁଡ ପାର୍ଟିର ପୋଷ୍ଟରକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ କରାଯାଇଛି।  ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଗୋଆର ଶାସକ ଦଳର ନେତା ଓ ନେତ୍ରୀ ଏହାକୁ ତୀବ୍ର ନିନ୍ଦା କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts