Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗୁଜୁରାଟ ଦଙ୍ଗା ବେଳେ କେଉଁ ସରକାର ଥିଲା ? ସିବିଏସଇର ପ୍ରଶ୍ନକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଜୋର
  • ||

ଏକତା କପୁରଙ୍କ କଥିତ ଅଡିଓ କ୍ଲିପ୍ ଭାଇରାଲ୍: ପିଡିତାଙ୍କ ମା’ କହିଲେ ପର୍ଲ ଭି ପୁରୀ ନିର୍ଦ୍ଦୋଷ

7/06/2021 at 8:29 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୭/୦୬: ନାଗିନ୍ ଫେମ୍ ଅଭିନେତା ପର୍ଲ ଭି ପୁରୀ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ ହେବା ଦିନଠାରୁ ଟିଭି ଜଗତର ଷ୍ଟାରମାନେ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଏହି ସମଗ୍ର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ଟିଭି ଷ୍ଟାରମାନେ ପର୍ଲଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ନିଜର ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି, ଏହି ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଅଡିଓ କ୍ଲିପ୍ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହା ଏକତା କପୁର ଏବଂ ପୀଡିତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଫୋନରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିବା ନେଇ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି ।

ବାସ୍ତବରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଅଡିଓ କ୍ଲିପ୍‌ରେ ଏକତା କପୁର ପୀଡିତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସତ କହିବାକୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ଏହି କ୍ଲିପ୍‌ରେ ପୀଡିତାଙ୍କ ମା ନିଜେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପର୍ଲ ଭି ପୁରୀ ନିର୍ଦ୍ଦୋଷ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ପୁରୀଙ୍କ ଇମେଜକୁ ଖରାପ କରିବା ପାଇଁ ଏହା କରିଛନ୍ତି।

ଅଡିଓ କ୍ଲିପ୍‌ରେ ଏକତା ପୀଡିତାଙ୍କ ମାଙ୍କୁ ପଚାରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାହିଁକି ଚୁପ୍ ରହିଛନ୍ତି? ଯାହାର ଉତ୍ତରରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ କାରଣରୁ ଚୁପ୍ ଅଛନ୍ତି । ଅଡିଓ କ୍ଲିପ୍‌ରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ପୀଡିତାଙ୍କ ମା ପୁରୀଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ କାରଣରୁ ତାହା କରିପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି।

ପୀଡିତାଙ୍କ ମା କ୍ଲିପରେ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ମାଡ ମାରୁଥିଲେ ଏବଂ ନକହି ଝିଅଟିକୁ ସ୍କୁଲରୁ ଘରକୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ଏହି ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଏଥି ସହିତ ଏକତା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯଦି ଏହି ଖବରରେ କୌଣସି ସତ୍ୟତା ଥାଏ ତେବେ ସେ ଆଉ ପର୍ଲ ଭି ପୁରୀଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିବେ ନାହିଁ।

ଅଡିଓ କ୍ଲିପ୍‌ରେ ପୀଡିତାଙ୍କ ମା ସତ କହିବା ଉଚିତ୍ ବୋଲି ଏକତା କହିଛନ୍ତି। କାରଣ ଗୋଟିଏ ଅଭିଯୋଗ ପର୍ଲ ଭି ପୁରୀଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦେବ । ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଝଗଡା ମଧ୍ୟରେ ପର୍ଲ ଭିଙ୍କୁ ଟାଣି ନିଆଯାଉଛି। ଏହି ଲୋକମାନେ ଝିଅକୁ ଭୁଲ ଉପାୟରେ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି ।

   Related Posts