Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

କରୋନା କଟକଣାକୁ ଫୁ : ବୀମା ଟଙ୍କା ନେବାକୁ ଲାଗିଛି ଚାଷୀଙ୍କ ଭିଡ, କାହା ମୁହଁରେ ନାହିଁ ମାସ୍କ, ମାନୁନାହାନ୍ତି ସାମାଜିକ ଦୂରତା

30/09/2020 at 10:52 AM

ଚାନ୍ଦବାଲି ୩୦।୯: କରୋନା କଟକଣାକୁ ମାନିଲେନି ବୀମାଧାରୀ ଚାଷୀ । ସମବାୟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆଗରେ ଶତାଧିକ ଚାଷୀଙ୍କ ଭିଡ । ଚାନ୍ଦବାଲି ସମବାୟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆଗରେ ଶତାଧିକ ଚାଷୀ ଗତକାଲି ରାତି ୯ଟାରୁ ଧାଡି ବାନ୍ଧି ଛିଡା ହୋଇଛନ୍ତି ଶତାଧିକ ଚାଷୀ । ଅଧିକାଂଶ ଲୋକଙ୍କ ମୁହଁରେ ମାସ୍କ ନାହିଁ । ସାମାଜିକ ଦୂରତା କଥା ପଚାରେ କିଏ ।

ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବଢି ବଢି ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଲୋକେ କିନ୍ତୁ ବେଖାତିର । ଚାନ୍ଦବାଲିର ଏଭଳି ଦୃଶ୍ୟ ହିଁ ତାହା ବୟାନ କରୁଛି । ଟିକେ ଭଲଭାବେ ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଭିଜୁଆଲକୁ…

ବ୍ୟାଙ୍କ ଆଗରେ କିଭଳି ଲମ୍ବା ଲାଇନ୍ ଲାଗିଛି । ବହୁ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ମଧ୍ୟ ଲାଇନ୍‌ରେ ବସିରହିଛନ୍ତି । ଚାନ୍ଦବାଲି ସମବାୟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଧିନରେ ୧୯ଟି ସେବା ସମବାୟ ସମିତି ରହିଛି । ଜୟସଦପୁର, ଯଶୀପୁର, ଓରାସହି, ମାଧପୁର, ତେନ୍ତୁଳିଡିହି ଆଦି ସେବା ସମବାୟ ସମିତିର ବୀମା ରାଶି ଅର୍ଥ ଆସିଛି । ବୀମା ଅର୍ଥ ନେବାକୁ ବୀମାଧାରୀଙ୍କ ଏହି ଭିଡ ଜମିଛି । ଅନ୍ୟପଟେ ଏକାସହ ୫ଟି ସେବା ସମବାୟ ସମିତିର ଶତାଧିକ ଚାଷୀଙ୍କୁ ବୀମା ଟଙ୍କା ଦିଆଯାଉଥିବାରୁ ଭିଡ ଜମିଥିବା ଲୋକେ କହୁଛନ୍ତି ।

   Related Posts