Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ଯୁବକକୁ ଖୋଜି ଆଣିବା ଦାବିରେ ଏସ୍‌ପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ, ରବିବାରଠୁ ଗାଈ ଚରେଇବାକୁ ଯାଇ ଅଛନ୍ତି ନିଖୋଜ

28/10/2021 at 3:31 PM

ଖୋର୍ଦ୍ଧା ୨୮।୧୦: ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଆଦର୍ଶ ଥାନା କୁମ୍ଭିଲୋ ଗ୍ରାମର ଯୁବକ ସନ୍ତୋଷ ବେହେରା ଗାଇ ଚରେଇବାକୁ ଯାଇ ଗତ ରବିବାରଠାରୁ ନିଖୋଜ । ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଆଦର୍ଶ ଥାନାରେ ଏନେଇ ନିଖୋଜ ଯୁବକଙ୍କ ବାପା ଗତ ସୋମବାର ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ହେଲେ ପୋଲିସ ଯୁବକକୁ ଖୋଜି ବାହାର କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି। ନିଖୋଜ ଯୁବକକୁ ଖୋଜି ବାହାର କରିବା ଦାବିରେ ପରିବାର ଏବଂ ଗ୍ରାମବାସୀ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଏସପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ ଇରିଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଆଦର୍ଶ ଥାନା କୁମ୍ଭିଲୋ ଗ୍ରାମର ଯୁବକ ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ବେହେରା ଗତ ରବିବାର ଦିନ ଗାଁ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗାଈ ଚରେଇବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଗାଈମାନେ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ମାତ୍ର ଯୁବକ ନିଖୋଜ ରହିଲେ । ପରିବାର ଲୋକେ ଏବଂ ଗ୍ରାମବାସୀ ଚାରିଆଡେ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ଯୁବକଙ୍କ ପତ୍ତା ମିଳୁନି । ଏନେଇ ଗତ ୨୫ ତାରିଖରେ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଆଦର୍ଶ ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ନିଖୋଜ ଯୁବକଙ୍କ ବାପା ଲକ୍ଷ୍ମୀଧର ବେହେରା ।  ପୋଲିସ କିଛି ନ ଶୁଣିବାରୁ ନିଖୋଜ ଯୁବକଙ୍କ ପରିବାରବର୍ଗ ଏବଂ କୁମ୍ଭିଲୋ ଗ୍ରାମବାସୀ ଏସପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ କରିଛନ୍ତି । ଘେରାଉରେ ଜଟଣୀ ବିଧାୟକ ସୁର ରାଉତରାୟଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ହୋଇଥିଲା ପରେ ବିଜେଡିର ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି ବିଭୂତି ବଳବନ୍ତରାୟ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି । ନିଖୋଜ ଯୁବକକୁ କେହି ଅପହରଣ କରିଥିବା ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ନିଖୋଜ ଯୁବକକୁ ଖୋଜି ବାହାର କରିବା ଦାବିରେ ସକାଳ ୧୦ଟାରୁ ଦିନ ଗୋଟାଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୁମ୍ଭିଲୋ ଗ୍ରାମବାସୀ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଏସପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ କରିଥିଲେ । ପରେ ଏସପି ଯୁବକକୁ ଖୋଜି ବାହାର କରିବା ନେଇ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଲା ପରେ ଘେରାଉ ପ୍ରତ୍ୟାହୃତ ହୋଇଛି ।

   Related Posts