Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ ସ୍ବର୍ଗ ଦ୍ବାରରୁ ହଟିଲା କଟକଣା, ସଂକ୍ରମଣ କମୁଥିବାରୁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ‘କୁଲଦୀପ ଯାଦବଙ୍କ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ହେବ ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ସିରିଜ୍, ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଭରସା ରଖିବାକୁ ହେବ’: ହରଭଜନ ସିଂହ
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ଏବଂ ବଜେଟ୍‌ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ କଂଗ୍ରେସ ଡାକିଲା ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ ରଣନୀତି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୧,୧୫୭ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୬୫୩ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ବୈଦେଶିକ ବ୍ୟାପାର ମନ୍ତ୍ରୀ ଏସ.ଜୟଶଙ୍କରଙ୍କୁ କରୋନା, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍
  • ||
  • ମହାକାଶରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଛି ସ୍ପେସଏକ୍ସର ଫାଲକନ-୯, ବିପଦରେ ଭାରତର ଚନ୍ଦ୍ରଯାନ
  • ||
  • ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ପୂର୍ବତନ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କିଶୋର ଉପାଧ୍ୟାୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୫୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୯୦୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୩୧୧୬୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଛନ୍ତି ଡାକ୍ତରାଣୀ, ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ମୋନାଲିସା
  • ||

ନବଜାତ ଶିଶୁକୁ ବୁଦାମୂଳେ ଛାଡି ଚାଲିଯାଉଥିଲା କୁମାରୀ ମା, ଗାଁଲୋକେ ଦେଖି ଅଟକ ରଖିଲେ, ଯୁବ ବାହିନୀ ଭର୍ତ୍ତି କଲା ଡାକ୍ତର ଖାନାରେ

6/07/2019 at 8:31 PM

ଆନନ୍ଦପୁର୬|୭: ପ୍ରେମିକର ଅତାପାତା ନାହିଁ । ଏପରିକି ପ୍ରେମିକର ନା ମଧ୍ୟ ଜଣାନାହିଁ । ପ୍ରାୟ ବର୍ଷକର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ , ତାରି ଭିତରେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖି ପ୍ରେମିକା ହେଲା ଗର୍ଭବତୀ । ଗର୍ଭଧାରଣ କଥା ଜଣାବାପରେ ଗର୍ଭସ୍ଥ ଶିଶୁକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ପ୍ରେମିକ ଦେଲା ପରାମର୍ଶ । ହଲେ ସେତକ କରିପାରିଲା ନି ସେ , ଶେଷରେ ଶିଶୁପୁତ୍ରକୁ ଜନ୍ମ ଦେବାପରେ ପଡିଆରେ ଛାଡି ଚାଲିଆସୁଥିବା ସମୟରେ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କ  ହାତରେ ଧରାପଡିଲା କୁମାରୀ ମା ।

ଘସିପୁରା ଥାନ ଅନ୍ତର୍ଗତ କୋଳିମାଟି ପଞ୍ଚାୟତ ନୂଆଁପଡା ଗାଁରେ ଆଜି ଏମିତି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଜଣେ ମା ତାର ନବଜାତ ଶିଶୁ ପୁତ୍ରକୁ ଗାଁପଡିଆର ଏକ ବୁଦାମୂଳରେ ଛାଡି ଚାଲିଯାଉଥିବା ସମୟରେ ଶିଶୁପୁତ୍ର କାନ୍ଦଶୁଣି ଗାଁ ଲୋକେ ତାକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବାସହ ତାର ମା କୁ ଅଟକ ରଖିଥିଲେ । ବିଜୁ ଯୁବବାହିନୀର ଯୁବକମାନେ ଘଟଣାରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରି ଉଭୟ ମା ଓ ଶିଶୁ କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଆଶାଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଆନନ୍ଦପୁର ଡାକ୍ତରଖାନରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତି। ସଂପୃକ୍ତା ମା ଘଟଗାଁ ଥାନା ପୋଇଜାମୁଳା ଅଞ୍ଚଳର ହୋଇଥିବାବେଳେ ସେ ଅବିବାହିତ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଗତ ୧୫ଦିନ ହେବ ସେ ନୂଆଗାଁ ଠାରେ ଥିବା ନିଜ ଭଉଣୀଘରକୁ ଆସିଥିଲା। ଗତକାଲି ଶିଶୁ ପୁତ୍ରକୁ ସେ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲା ।ତବେ ଉଦ୍ଧାର ପରେ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ଟିକୁ ଆନନ୍ଦପୁର ଡାକ୍ତରଖାନରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ହେଲେ ସ୍ବାସ୍ଥାବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ଥିବାରୁ ତାକୁ କଟକ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯିବ ବୋଲି ଡାକ୍ତରଖାନା ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି ।

ଘଟଗାଁ ଥାନା ପୋଇଜାମୁଳା ଗାଁ ର ଏହି କୁମାରୀ ମାଁ ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଳା କୁଆଖିଆ ଅଞ୍ଚଳରେ କାମ କରୁଥିଲେ । ସେଠାରେ କାମ କରୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ସହ ତାର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢିଉଠିଥିଲା। ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ଆଢକୁ ଯିବାରୁ ଯୁବତୀ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିଲେ । ତବେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ପ୍ରେମିକକୁ ଜଣାଇବାରୁ ସେ ଗର୍ଭ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲା। ଏବଂ ଗତ କିଛିମାସ ମାସେ ହେବ ପ୍ରେମିକର ଖୋଜ ଖବର କିଛି ନାହଁ । ଏପରିକି ସଂପୃକ୍ତ ପ୍ରେମିକ ନିଜ ନାଁ ମଧ୍ୟ ଠିକ କରି କହିନଥିବା କହିଛନ୍ତି ପିଡୀତା କୁମାରୀ ମାଁ । ଛତିଶଗଡ ଅଞ୍ଚର ସେହି ଯୁବକକୁ ଚାହିଁ ବସିଛି କୁମାରୀ ମାଁ।

   Related Posts