Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

ସବ୍ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରି ଅଫିସ୍ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ଦାବିରେ ରାସ୍ତାରୋକ

15/05/2019 at 11:26 AM

ଆନନ୍ଦପୁର ୧୫|୫: ସବ୍ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରି ଅଫିସ୍ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ଦାବିରେ ରାସ୍ତା ରୋକ ହୋଇଛି । ଆନନ୍ଦପୁର ଉପଖଣ୍ଡ ଦେଇ ଯାଇଥିବା ୨୦ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ର ସାଇଁକୁଳ ଛକଠାରେ ରାସ୍ତାରୋକ ହୋଇଛି । ସାଇଁକୁଳ ଗ୍ରାମବାସୀ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଓ ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀ ଏଥିରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି । ସାଇଁକୁଳ ଅଞ୍ଚଳର ସବ୍ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଘଷିପୁରାଠାରେ ଏକ ଭଡା ଘରେ ଚାଲୁଛି । 

ଅନେକ ଦିନ ହେବ  ସାଇଁକୁଳବାସୀ  ସବ୍ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରି ଅଫିସ୍ ନିଜ ଅଞ୍ଚଳରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ କରାଇବାକୁ ଦାବି କରି ଆସୁଛନ୍ତି । ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ସରକାରୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରାଯିବା ସହ ଧାରଣା ଓ ଆନ୍ଦୋଳନ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି । ଏପରିକି ସବ୍ ରେଜିଷ୍ଟର ଅଫିସ୍ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ପାଇଁ ହାଇକୋର୍ଟ ରୁ ମଧ୍ୟ ନିର୍ଦେଶ ରହିଥିବା କହିଛନ୍ତି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ।

ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ହେବ ସାଇଁକୁଳ ଠାରେ ସବ୍ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପାଇଁ ନିଜସ୍ବ ଗୃହ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହୋଇଛି । ଏହା ସତ୍ବେ ପ୍ରଶାସନିକ ସ୍ତରରେ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରନଯିବାରୁ  ଆନ୍ଦୋଳନ ଚାଲିଥିବା କହିଛନ୍ତି ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀ । ରାସ୍ତାରୋକ ଫଳରେ ରାସ୍ତାର ଉଭୟ ପାର୍ଶ୍ବରେ ବହୁ ଗାଡି ଅଟକି ରହିଛି । ରାମଚନ୍ଦ୍ରପୁର ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ପରିସ୍ଥିତି ଉପରେ ନଜର ରଖିଛି ।

   Related Posts