Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ମାଫିଆଙ୍କ ସହ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲା : ଜଳେଶ୍ବର ଥାନାର ନିଲମ୍ବିତ IICଙ୍କ ସରକାରୀ କ୍ବାର୍ଟରରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢାଉ

3/12/2020 at 3:19 PM

ଜଳେଶ୍ବର ୩।୧୨: ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ମାଫିଆଙ୍କ ସହ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ ଜଳେଶ୍ବର ଥାନାର ନିଲମ୍ବିତ ଆଇଆଇସି ଧନେଶ୍ବର ସାହୁଙ୍କ ସରକାରୀ କ୍ବାର୍ଟରରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢାଉ। ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ଜଳେଶ୍ବର ଥାନାର ନିଲମ୍ବିତ ଆଇଆଇସି ଧନେଶ୍ବର ସାହୁଙ୍କ ସରକାରୀ କ୍ବାର୍ଟରରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢାଉ କରୁଛି । ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ମାଫିଆଙ୍କ ସହ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଧନେଶ୍ବର ସାହୁଙ୍କର ଟଙ୍କା ଡିଲ୍ ବାବଦରେ ଏକ ଅଡିଓ ନ୍ୟୁଜ୍ ୭ ପ୍ରସାରଣ କରିଥିଲା। ଖବର ପ୍ରସାରଣ ପରେ ପୋଲିସ ଡିଜି ପୋଲିସ ଗତ ଅଗଷ୍ଟ ମାସ ୧୫ରେ ଆଇଆଇସି ଧନେଶ୍ବର ସାହୁଙ୍କୁ ଚାକିରୀରୁ ନିଲମ୍ବନ କରିଥିଲେ ।

ଗତ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧ ତାରିଖରେ ଧନେଶ୍ବରଙ୍କ ନିଜ ଘର, ଶ୍ବଶୁର ଘର, ଭୁବନେଶ୍ବରର ସ୍ଥିତ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ସମେତ ୬ଟି ସ୍ଥାନରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢାଉ କରିଥିଲା। ତେବେ ଜଳେଶ୍ବର ଥାନା ପରିସରରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ସରକାରୀ କ୍ବାର୍ଟରରେ ତାଲା ପଡିଥିବାରୁ ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଶିପାରି ଥିଲା, ଆଉ ଗୁରୁବାର ମାଜିଷ୍ଟ୍ରଟଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ଭିଜିଲାନ୍ସ ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଭିତରକୁ ପଶି ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି ।

   Related Posts