Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟି-୨୦ ବିଶ୍ବକପର ଧମାକାଦାର ଆରମ୍ଭ : PNGକୁ ୧୦ ଓ୍ବିକେଟରେ ହରାଇଲା ଓମାନ, କମାଲକଲେ ଭାରତୀୟ ବଂଶୋଦ୍ଭବ ଜତୀନ୍ଦର ସିଂହ
  • ||
  • ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢ଼ାଉ, ଜବତ ହେଲା ୨୦ ଲକ୍ଷ
  • ||
  • ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଉତପାତ୍‌ ଜାରି, ୨ ଅଣ-କାଶ୍ମୀରୀଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା
  • ||
  • ବିସିସିଆଇ ନୂତନ କୋଚ୍ ଏବଂ ସପୋର୍ଟିଂ ଷ୍ଟାଫ ପାଇଁ ମଗାଇଲା ଆବେଦନ, ଏମିତି ରହିଛି ସର୍ତ୍ତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆସନ୍ତା ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ହେବ ବଜ୍ରପାତ, ୧୭ ଜିଲ୍ଲାକୁ ସତର୍କ ସୂଚନା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବୋହୂକୁ ପଥରରେ ଛେଚି ଦେଲା ଶାଶୂ, ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ଜଘନ୍ୟ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ…
  • ||
  • ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ପରେ ଭୂସ୍ଖଳନ: ୧୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ନିଖୋଜ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଲୋଡିଲେ ସେନା ସହାୟତା
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଓଜେଇଇ କାଉନସେଲିଂ, ପଞ୍ଜୀକରଣ ଓ ଚଏସ ଲକିଂ କରିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||

‘କମାଣ୍ଡୋ’ ଷ୍ଟାଇଲରେ ନନ୍ଦିତାଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ କଲେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଜାମ୍‌ୱାଲ୍ : ତାଜ୍‌ମହଲ ସାମ୍ନାରୁ ସେୟାର କଲେ ଫଟୋ..

14/09/2021 at 9:43 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୪/୦୯ : କମାଣ୍ଡୋର ଫେମ୍ ଅଭିନେତା ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଜାମୱାଲ୍‌ ଓ ଫ୍ୟାଶନ୍‌ ଡିଜାଇନ୍‌ର ନନ୍ଦିତା ମହତାନୀ ଦୁହେଁ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିଛନ୍ତି । ଦୁହେଁ ନିର୍ବନ୍ଧ କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରାଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଯେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ଫଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ସେହି ଫଟୋରେ ସେମାନେ ତାଜମହଲ ସାମ୍ନାରେ ପୋଜ୍ ଦେଇଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏହା ସହ ନନ୍ଦିତାଙ୍କ ରିଙ୍ଗ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଖିକୁ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥିଲା। ସେତେବେଳେ ଦୁହେଁ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି କହି ନ ଥିଲେ। ହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଦ୍ୟୁତ ନନ୍ଦିତାଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ଅଫିସିଆଲ ଭାବେ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଅଭିନେତା ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ୍‌ଙ୍କ ଦୀର୍ଘଦିନର ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ୍‌ ନନ୍ଦିତା ମହତାନୀଙ୍କୁ ସହ ଖାସ୍‌ ଅନ୍ଦାଜରେ ନିର୍ବନ୍ଧ କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରି ଦେଇଛନ୍ତି ବିଦ୍ୟୁତ। ଏହି ସମ୍ପର୍କକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ମନେ ରଖିବାକୁ ବିଦ୍ୟୁତ ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିଛନ୍ତି।

ଆର୍ମି ପରିବାରରୁ ଆସିଥିବା ବିଦ୍ୟୁତ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ କରିବା ପାଇଁ ଆଗ୍ରା ନିକଟସ୍ଥ ମିଲିଟାରୀ କ୍ୟାମ୍ପରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଉଭୟେ ରେପଲିଂ କରି କରି ୧୫୦ ମିଟର ଉଚ୍ଚ କାନ୍ଥରେ ଚଢ଼ିବା ବେଳେ ବିଦ୍ୟୁତ ନନ୍ଦିତାଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ କରିଥିଲେ। ନନ୍ଦିତା କହିବା ପରେ ସେଠାରେ ହିଁ ବିଦ୍ୟୁତ ତାଙ୍କୁ ମୁଦି ପିନ୍ଧାଇ ଦେଇଥିଲେ। ରେପଲିଂ କରିବା ବେଳେ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିବା ପରେ ଉଭୟେ ତାଜମହଲ ଯାଇଥିଲେ।

ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ବିଦ୍ୟୁତ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିଥିବା ନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ହିଁ ସେ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିଥିବା କହିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରି ବିଦ୍ୟୁତ କ୍ୟାପସନ୍‌ରେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ଏହା କମାଣ୍ଡେଙ୍କ ଭଳି ଥିଲା ତ!’ କ୍ୟାପସନ୍‌ ସହ ସେ ଏକ ମୁଦି ଇମୋଜି ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ନନ୍ଦିତା ମଧ୍ୟ ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି- ଅଧିକ ସମୟ ଏମିତି ଟାଙ୍ଗି ହୋଇ ରହିପାରିନଥାନ୍ତି। ସେଥିପାଇଁ ହଁ କହିଦେଲି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ନନ୍ଦିତା ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ସେଲିବ୍ରିଟି ଫ୍ୟାଶନ ଡିଜାଇନର। ସେ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସଞ୍ଜୟ କପୁରଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଉଭୟଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତିଷ୍ଠି ପାରି ନଥିଲା ଏଥିପାଇଁ ଛାଡ଼ପତ୍ର ହୋଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ନନ୍ଦିତାଙ୍କ ନାମ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଡିଜାଇନର୍ ଏହି ରିପୋର୍ଟଗୁଡିକୁ ଖଣ୍ଡନ କରି କହିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ କେବଳ ପରିବାରର ବନ୍ଧୁ ଅଟନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ନନ୍ଦିତା ଏବଂ ଡିନୋ ମୋରେଙ୍କ ସହ ଡେଟିଂ ବିଷୟରେ ଖବର ଆସିଥିଲା, ହେଲେ ଉଭୟେ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି କହି ନାହାଁନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ହେଉଛି ‘ଖୁଦା ହାଫିଜ ୨’। ଫାରୁକ୍ କବୀରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ‘ଖୁଦା ହାଫିଜ୍’ ଗତ ବର୍ଷ OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା।

   Related Posts