Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ନର୍ସଙ୍କ ସହ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଶୁଟିଂ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇ ବାରମ୍ବାର କରୁଥିଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମ

28/07/2019 at 11:11 AM

ମଥୁରା ୨୮|୭: ମଥୁରା ଜିଲ୍ଲା କୋଶିକଳାଙ୍ଗରେ ଜଣେ ନର୍ସଙ୍କ ସହ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ସହ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ପୀଡିତାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଶୁଟିଂ କରିବା ନେଇ ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି । ତିନି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କୋଶିକଳାଙ୍ଗ ସ୍ଥିତ ପୋଶ କଲୋନୀରେ ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଉଭୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏବଂ ପୀଡିତା କାମ କରୁଥିଲେ । କମ୍ପାଉଣ୍ଡର ଭୂପେଶ ନିଜ ସହ କାମ କରୁଥିବା ଜଣେ ନର୍ସଙ୍କୁ ଗତ ୮ତାରିଖରେ ନିଜ ଜନ୍ମଦିନ ପାର୍ଟି ବାହାନାରେ ହୋଟେଲକୁ ଡାକିଥିଲେ । ସେଠାରେ ଭୂପେଶ ଉକ୍ତ  ନର୍ସଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ପୀଡିତା କହିଛନ୍ତି । ପୂର୍ବରୁ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଭୂପେଶର ସାଙ୍ଗ କୁଲଦୀପ ଦୁଷ୍କର୍ମ ବେଳେ ପୀଡିତାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଶୁଟିଂ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ କୁଲଦୀପ ମଧ୍ୟ ନର୍ସଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଉଭୟ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇ ବହୁବାର ନର୍ସଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ ।

ଏହାପରେ କୁଲଦୀପଙ୍କ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ନରେନ୍ଦ୍ର ମଧ୍ୟ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇ ନର୍ସଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ୍ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ମାତ୍ର ନର୍ସ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ କଥା ନମାନିବାରୁ ସେ ପୀଡିତାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିଦେଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ପୀଡିତା ନର୍ସ ଜଣଙ୍କ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ପରିବାରଲୋକଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ । ଫଳରେ ପରିବାରଲୋକ ଥାନାରେ ତିନି ଜଣଙ୍କ ନାଁରେ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି ।

କୋସିକଲାଙ୍ଗ ଥାନା ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏନେଇ ମାମାଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇ ପୀଡିତାଙ୍କର ଡାକ୍ତରୀ ମାଇନା କରାଯାଇଛି । ତିନି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏବେ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ ଜାରି ରଖିଛି ।

   Related Posts