Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୩୫୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୩କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୧୧ ମୃତ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ଓମିକ୍ରନ ଗଞ୍ଜାମକୁ ବିପଦ : ବଢିବ ସଂକ୍ରମଣ ! ସତର୍କ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମାଗିଲେ ଲାଞ୍ଚ, ନଦେବାରୁ ଆକ୍ରମଣ କରି କଲେ ଲହୁଲୁହାଣ
  • ||
  • ଆଉ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ବଦଳିବ ପାଗ : ୧୧ରୁ କମିଯିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆସୁଛନ୍ତି ପୁଟିନ : ମୋଦୀଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ହେବ ଆଲୋଚନା
  • ||

ବୁର୍ଲା ମେଡିକାଲ୍ କଲେଜ୍ ଭୀମସାର୍ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଡକ୍ଟର ଅଶ୍ବୀନୀ ପୂଜାହାରୀଙ୍କ ଲୁଣ ଚିକିତ୍ସାର ଫଳାଫଳକୁ ନେଇ ଭିଡିଓ ୱାର : ରୋଗୀ ଜୀବୀତ

14/12/2018 at 8:54 PM

ସମ୍ବଲପୁର ୧୪|୧୨ : ବୁର୍ଲା ମେଡିକାଲ୍ କଲେଜ୍ ଭୀମସାର୍ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଡକ୍ଟର ଅଶ୍ବୀନୀ ପୂଜାହାରୀଙ୍କ ଲୁଣ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ପୂଜାହାରୀଙ୍କୁ ଛୁଟିରେ ପଠାଯାଇଥିବା ବେଳେ , ଏବେ ଜୋର ଧରିଛି ଭିଡିଓ ୱାର୍ । ନେଟ୍ ଦୁନିଆରେ ଘୁରି ବୁଲୁଛି ୨ଟି ଭିଡିଓ ।  ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବା ରୋଗୀ ବଞ୍ଚିଥିବା କୁହାଯାଉଥିବା ବେଳେ , ଅନ୍ୟ ଭିଡିଓରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବା ରୋଗୀଙ୍କ ପୁଅ ଦାବି କରୁଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଛି । ଏତିକି ବେଳେ ନ୍ୟୁଜ୍ ସେଭେନ୍ ହାତରେ ଲାଗିଛି ଏକ ତଥ୍ୟ , ଯେଉଁଥିରୁ ଭିଡିଓ କନଫ୍ୟୁଜନରୁ ଅନେକାଂଶରୁ ପରଦା ହଟିଛି ।  ଅଗଷ୍ଟ ୨୬ ତାରିଖରେ ବୁର୍ଲାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହୋଇଥିବା ପ୍ରସାଦି ପ୍ରଧାନଙ୍କର ପୂଜାହାରୀଙ୍କ ଲୁଣ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ଜେଡିଏ ଏନେଇ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ବିବାଦ ମଧ୍ୟ ତେଜିଥିଲା । ଏକ ଫ୍ୟାକ୍ଟ ଫାଇଣ୍ଡିଙ୍ଗ୍ ଟିମ୍ ଘଟଣାର ଅନୁଧ୍ୟାନ କରିବା ପରେ ଅଶ୍ବିନୀ ପୂଜାହାରୀଙ୍କୁ ଛୁଟିରେ ପଠାଇ ଦେଇଥିଲେ ।ଏହା ପରେ ହଠାତ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏକ ଭିଡିଓ ଜାରି କରିଥିଲେ , ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ରୋଗୀ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଡାକ୍ତର ପୂଜାହାରୀଙ୍କ ଲୁଣ ଚିକିତ୍ସାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଏବେ ମଧ୍ୟ ସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ସହିତ ପ୍ରସାଦି ପ୍ରଧାନଙ୍କ ନାଁକୁ ଯୋଡ଼ାଯାଇଥିଲା ଏବଂ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁ ରୋଗୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଉପୁଜିଛି ସେହି ପ୍ରସାଦି ପ୍ରଧାନ ଜୀବୀତ ଅଛନ୍ତି । ଏ ହେଉଛି ସେହି ଭିଡିଓ ।

   Related Posts