Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପରଲୋକରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ରବି ମିଶ୍ର
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ସାଲେପୁରରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା , ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ପୂର୍ବରୁ ଜୀବନ ହାରିଥିଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଗୁଳି ମାଡରେ ବେଗୁନିଆପଡା ବ୍ଲକ୍ ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସାହୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବାଘ ଛାଲ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ
  • ||
  • ୨ଦିନରେ ଦୁଇ ଜୀବନ : ଢେଙ୍କାନାଳରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ପୁଣି ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ କାର୍‌-ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ ଉପରେ ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ୧୩ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡର ଭିଜୁଆଲ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ

23/09/2018 at 1:39 PM

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ୨୩|୯: ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ । ଯାହା ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏମିତି ଏକ ଅମାନୁଷିକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ଉଦୟଗିରି ଗାଁରେ । ଯୌତୁକ ପାଇଁ ଶାଶୁଘର ଲୋକେ ଏପରି କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ପାଟକୁରା ଥାନା ଜୋକିଆ ଗ୍ରାମର ଝିଅ ଅର୍ଚ୍ଚନା ଖୁଣ୍ଟିଆ ଉଦୟଗିରି ଗ୍ରାମର ଅମୁଲ୍ୟ ପରିଡାଙ୍କୁ ବୈଦିକ ରୀତିରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବିବାହର ଏକ ବର୍ଷ ପରେ ଅମୂଲ୍ୟ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କୁ ଯୌତୁକ ନିର୍ଯାତନା ଦେବା ସହ ଘରୁ ତଡିଦେଇଥିଲେ । ଯାହା ଫଳରେ ଅର୍ଚ୍ଚନା ଏକ ବର୍ଷ ଧରି ନିଜ ବାପାଙ୍କ ଘରେ ରହିବା ସହ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ସମାଧାନ ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ ଜାରିରହିଥିଲା । ପରେ ଅର୍ଚ୍ଚନା ଶାଶୁଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ଶାଶୁଘର ଲୋକେ ମାଡ ମାରି ଘରୁ ତଡି ଦେଇଥିଲେ, ଏ ନେଇ ଅର୍ଚ୍ଚନା ପାଟକୁରା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ନଶୁଣିବାରୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଅର୍ଚ୍ଚନା ଶାଶୁଘର ଆଗରେ ଧାରଣାରେ ବସିଥିଲେ ଏହାକୁ ନେଇ ଶାଶୁଘର ଲୋକେ ଓ ଗାଁର କିଛି ଲୋକ ଅର୍ଚ୍ଚନାକୁ ମାଡମାରିବା ସହ ଗାଁରୁ ତଡିଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣାର ୧୦ଦିନ ବିତିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଦୋଷୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ହୋଇନଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ପରିବାରଲୋକେ।

   Related Posts