Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କାଦେଲା ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ନିଶାରେ ନାଗ ସହ ଖେଳ, ମାତାଲିକୁ ହେଲା କାଳ

4/01/2020 at 7:12 PM

ଜୟପୁର ୦୪।୦୧: ଆ ବୈଲ ମୁଝେ ମାର୍ । ମାନେ ବିପଦକୁ ନିଜେ ଡାକି ଆଣିବା । ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ରାଜସ୍ଥାନର ଦୌସା ଜିଲ୍ଲାରେ । ଏଠାରେ ମହାଶୟ ଜଣକ ଖାଲି ବିପଦକୁ ଡାକି ନାହାନ୍ତି । ବରଂ ଖାଇଛନ୍ତି ସାପର ଚୋଟ । କହିବାକୁ ଗଲେ ଆ ବୈଲ ମୁଝେ ମାର ବଦଳରେ ଏଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଆ ସାପ ମାର ଚୋଟ । କେମିତି ମଦ ନିଶାରେ ସାପ ସହ ଲାଗୁଛନ୍ତି , ଚାଲନ୍ତୁ ଦେଖିବା….

ଦେଖିଲେ ତ କେମିତି ସାପର ବାଟ ଓଗାଳୁଛନ୍ତି ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ । ଏ ମହାଶୟ ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ରାଜସ୍ଥାନ ଦୌସା ଜିଲ୍ଲା ଗୁରାକାଟଲା ଗାଁର ପ୍ରକାଶ ମହାବର । କଥା ହେଉଛି ମହାଶୟ ମଦ ନିଶାରେ ଏହି କାମ କରିଛନ୍ତି । ସାପକୁ ଅଟକାଉଛନ୍ତି ଆଉ ଜାଣିଶୁଣି ଡାକୁଛନ୍ତି ବିପଦକୁ । ନିଶାରେ ଏମିତି ଅଛନ୍ତି ଯେ ଜାଣି ପାରୁ ନାହାନ୍ତି ନାଗର ଗୋଟିଏ ଚୋଟରେ ଚାଲିଯିବ ଜୀବନ । ସାପ ଫଣା ଟେକି ରହୁଛି । ହେଲେ ମହାଶୟଙ୍କ ଟିକେ ବି ଖାତିର ନାହିଁ କି ଟିକେ ଭୟ ବି ନାହିଁ । ଯେତେବେଳେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ତାକୁ ଯିବାକୁ ଦେଉନାହାନ୍ତି ଏବଂ ବାରମ୍ବାର ହଇରାଣ କରୁଛନ୍ତି । ଶେଷରେ ନାଗ ତାଙ୍କୁ ଚୋଟ ମାରୁଛି । ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କରୁଥିବା ଲୋକେ ପାଟିକରି ତାକୁ ଛାଡିବାକୁ କହିଲେ ବି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ଶୁଣୁନାହାନ୍ତି । ମହାଶୟ ବୋଧହୁଏ ନିଜକୁ ମହାଦେବ ଭାବିଥିଲେ । ସେଥିପାଇଁ ପୁରା ନିର୍ଭୟ ହୋଇ ସାପଟି ସହ ଖେଳ ଖେଳୁଥିଲେ । ମଦ ପିଇ ନାଗ ସାପର ବାଟ ଅଟକାଇବା ତାଙ୍କୁ ବେଶ ମହଙ୍ଗା ପଡିଛି । ନାଗ ଚୋଟରେ ଘାଇଲା ହୋଇ ଏବେ ମହାଶୟ ହସ୍ପିଟାଲରେ । ସାପଟି ଥରେ ନୁହେଁ ବାରମ୍ବାର ଦଂଶିଛି ପ୍ରକାଶ ମହାବରଙ୍କୁ । ତଥାପି ନିଶା ଛାଡି ନଥିଲା । ସାପ କାମୁଡାରେ ଅବସ୍ଥା ସଂକଟାପନ୍ନ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଏବେ ଜୀବନ ମରଣ ସହ ଲଢୁଛନ୍ତି ପ୍ରକାଶ । ମଦ ନିଶାରେ ଲୋକେ ବିଭିନ୍ନ ହରକତ କରୁଥିବାର ଆପଣ ଦେଖିଥିବେ। ହେଲେ ଏଠାରେ ନିଶାରେ ସାପ ସହ ଖେଳି ଚୋଟ ଖାଇଛନ୍ତି ପ୍ରକାଶ ବାବୁ।

   Related Posts