Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଣାଇ ରେଞ୍ଜରେ ଗୋଠଛଡା ଦନ୍ତା ଆତଙ୍କ, ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ଗାଁରେ ପଡୁଛି ତାଟିକବାଟ
  • ||
  • ଟେକ୍ସାସରେ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ପଣବନ୍ଦୀ : ପାକିସ୍ତାନୀ ବୈଜ୍ଞାନିକଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଦାବି, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଏଫବିଆଇ ଓ ସ୍ୱାଟ୍ ଟିମ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଡେଇଁଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୧୭୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୩୩୯୧୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନିଶାରେ ୩ ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲେ କାର୍ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟା ପୋଲିସକୁ କଲେ ଗାଳିଗୁଲଜ
  • ||
  • ଫାଟିଗଲା ମୋବାଇଲ ବ୍ୟାଟେରୀ, ନାବାଳକ ଗୁରୁତର : ପଥରରେ ଛେଚୁଥିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୪ ବରିଷ୍ଠ ଆଇଏଏସଙ୍କୁ ପ୍ରମୋସନ, ଅତିରିକ୍ତ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ପାହ୍ୟାକୁ ପଦୋନ୍ନତି
  • ||
  • କୋଟିଆରେ ହେବ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ, ୧୩ଟି ବୁଥରେ ମତଦାନ
  • ||

ପାକିସ୍ତାନ ସେନାର ନୂଆ ଚେହେରା : ଭାରତୀୟ ସେନା ଗୁଳିରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବା ସାଥୀର ମୃତଦେହ ନେବାକୁ ଧଳା ପତାକା ଧରି ଆସିଲେ ପାକ୍ ରେଞ୍ଜର୍ସ

14/09/2019 at 2:24 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୪|୯: ପ୍ରତିଦିନ ଯୁଦ୍ଧ ଧମକ ଦେଉଥିବା ପାକିସ୍ତାନର ଏକ ଭିନ୍ନ ଚିତ୍ର ଦେକିବାକୁ ମିଳିଛି । ସାଥୀ ଯବାନଙ୍କ ମୃତଦେହ ନେବା ପାଇଁ ହାଜିପୁର ସେକ୍ଟରରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ ପାକ୍ ରେଞ୍ଜର୍ସ । ତେବେ ହାତରେ ଧରିଥିଲେ ଧଳା ପତାକା ।

ଜାମ୍ମୁକାଶ୍ମୀରରୁ ଧାରା ୩୭୦ ଉଚ୍ଛେଦ ପର ଠାରୁ ଅଶାନ୍ତ ରହିଛି ସୀମା । ନିକଟରେ ପାକିସ୍ତାନ ବାରମ୍ୱାର ଅସ୍ତ୍ରବିରତି ଉଲ୍ଲଂଘନ କରି ଭାରତରେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ଅନୁପ୍ରବେଶ କରାଇବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରି ଆସୁଛି । ଏହାରି ଭିତରେ ଭାରତୀୟ ସେନା ଗୁଳିରେ ଟଳିଛନ୍ତି ୨ ପାକ୍ ରେଞ୍ଜର୍ସ ।

ଗତ ୯ ଓ ୧୦ ତାରିଖର  ଘଟଣା । ସେହି ଦିନ ଠାରୁ ସୀମାରେ ପଡି ରହିଥିଲା ପାକ୍ ସେନାଙ୍କ ଶବ । ଏହା ପରେ ପିଓକେ ନିକଟ ହାଜିପୁର ସେକ୍ଟରକୁ ପାକ୍ ସେନା ଧଳା ପତାକା ଦେଖାଇ ପ୍ରବେଶ କରିବା ସହ , ନିହତ ପାକ୍ ସେନା ଯବାନଙ୍କ ମୃତଦେକୁ ନେଇଛନ୍ତି ।

ଭିଜୁଆଲରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି, ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ କରି ଦୁଇଟି ଶବକୁ ପାକ୍ ରେଞ୍ଜର୍ସ ଧଳା ପତାକା ଦେଖାଇ ନେଇଯାଉଛନ୍ତି । ଭାରତୀୟ ସେନାକୁ ଗୁଳି କରୁଥିବା ବେଳେ, ଭାରତୀୟ ସେନାର ପାଲଟା ଜବାବରେ ଏହି ପାକ୍ ରେଞ୍ଜର୍ସଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ।

   Related Posts