Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ପାଠ ପଢୁନଥିଲା ବୋଲି ୧୦ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ଜିଅନ୍ତା ଜାଳିଦେଲା ବାପା, ପୋଡିଯାଇଛି ଶରୀରର ୬୫ ଭାଗ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ନର୍ଭେରାମ ଖଣି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଆୟକର ଚଢାଉ, ବିଭିନ୍ନ କାଗଜପତ୍ରର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୨ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୨୨ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୫୬୬ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ରାସ୍ତାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଟ୍ରକ୍‌କୁ ପଛରୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ବସ୍, ୫ ଯାତ୍ରୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତା ପାର ହେଉଥିବା ବେଳେ ମାଡିଗଲା ଟ୍ରାକ୍ଟର, ଚାଲିଗଲା ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ବଲାଂଗୀରରେ ନେତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ , ରାଜନୈତିକ ମହଲରେ ହଇଚଇ , ଏଡିଟ୍‌ କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ, ସତ କ’ଣ, ମିଛ କେତେ ? ଏହାକୁ ନେଇ ଥମୁନି ଚର୍ଚ୍ଚା

16/11/2019 at 4:24 PM

ବଲାଙ୍ଗୀର ୧୬।୧୧ –  ବଲାଂଗୀର ରାଜନୀତି ସରଗରମ । ବେଶି ହଇଚଇ ବିଜେପି ଶିବିରରେ । ପାଟଣାଗଡ ବିଧାୟକ ସରୋଜ ମେହେରଙ୍କ ସହ ଜିଲ୍ଳା ବିଜେପିର ତିନି ଜଣ ମୁଣ୍ଡିଆଳଙ୍କ  ବୈଠକ ଆଉ କଥାବାର୍ତ୍ତାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଏପରି ହଇଚଇ ହୋଇଛି । ବଲାଙ୍ଗୀର ସାଂସଦଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅସନ୍ତୋଷର ସୁରାକ ବେଳେ, ବିଧାୟକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର ଅଭିଯୋଗ ଉଠାଇଛନ୍ତି ବିଜେପି ନେତା । ମିଟିଂ ଟା ସିକ୍ରେଟ ଥିଲା ନା ଅନ୍ୟକିଛି ?  ସତ କ’ଣ, ମିଛ କେତେ ?  ଏହାକୁ ନେଇ  ଥମୁନି ଚର୍ଚ୍ଚା ।

ବଲାଂଗୀରରେ ନେତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବୁଲୁଛି ବିଜେଡି ନେତାଙ୍କ ସହ ବିଜେପିର ଛାମୁଆ ନେତାଙ୍କ ବୈଠକ । ବୈଠକରେ ସାଂସଦଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଉଗାଳୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କରି ଅନୁଗତ । ଭିଡିଓରେ  ବୈଠକର  ସାରା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌ ଆଉ ତାକୁ ନେଇ ବଲାଙ୍ଗିର ବିଜେପି ପୁରା ବେହାଲ । କଣ୍ଟାବାଞ୍ଝିର ଏକ ହୋଟେଲରେ ବୈଠକ । ସେହି ବୈଠକରେ ପାଟଣାଗଡ଼ ବିଧାୟକ ସରୋଜ ମେହେରଙ୍କ ସହ ବଲାଙ୍ଗିର ବିଜେଡିର ତିନି ଜଣ ଛାମୁଆ ନେତା । ତିନି ନେତା ହେଲେ ବଲାଂଗୀର ଜିଲ୍ଳା ବିଜେପି ସଭାପତି ଭକ୍ତବନ୍ଧୁ ନାଏକ, ଉପ-ସଭାପତି ତଥା ବେଲପଡା ବ୍ଳକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ବୈଜୟନ୍ତୀ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ନୀଳ ପାଣିଗ୍ରାହୀ  ଏବଂ ଖପ୍ରାଖୋଲ ବ୍ଳକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ପୂର୍ଣମାସୀ ବରିହାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ରଘୁବୀର ସିଂ ବରିହା ।ଏହି ତିନି ନେତା କେବଳ ବିଜେପିର ଛାମୁଆ ନେତା ନୁହନ୍ତି, ଦଳୀୟ ସାଂସଦ ସଙ୍ଗୀତା ସିଂଦେଓ ଏବଂ ବିଜେପି ନେତା କନକ ବର୍ଦ୍ଧନ ସିଂଦେଓଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠ ଅନୁଗତ ଭାବେ ଜଣା ଶୁଣା । ଅଥଚ, ବିପକ୍ଷ ଦଳର ବିଧାୟକଙ୍କ ଆଗରେ ତିନିହେଁ ସଂସଦଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଉଗାଳିବାର ଭିଡିଓ । ବିରୋଧିଙ୍କ ଆଗରେ ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ଏହି କାରନାମାକୁ ନେଇ ହିଁ ବେଶି  ଆଲୋଚନା

ନିଜ ନେତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅନୁଗତଙ୍କ ଟିପ୍ପଣୀକୁ ନେଇ ହିଁ ଚର୍ଚ୍ଚା । ଅନୁଗତ କାହିଁକି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ?  ତା ପୁଣି ବିପକ୍ଷ ଦଳର ବିଧାୟକଙ୍କ ଆଗରେ ? ସାଂସଦଙ୍କ ଅଗୋଚରରେ ଅନୁଗତଙ୍କ ଏପରି ଅସନ୍ତୋଷ ବିଜେପିକୁ ଅଡୁଆରେ ପକାଇବା ଭଳି ସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଆଶଙ୍କା ବି । ତେବେ ଏନେଇ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ବେଳେ , ବିଧାୟକଙ୍କୁ ଦୋଷ ଦେଇଛି ବିଜେପି । ବିଧାୟକଙ୍କ ସହ ବୈଠକରେ  ଥିବା ଜିଲ୍ଲା ବିଜେପି ସଭାପତି  ଭକ୍ତବନ୍ଧୁ ନାଏକ କେବଳ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ଘଟଣାକୁ ନିନ୍ଦା କରିନାହାନ୍ତି, କହିଛନ୍ତି ଏହା ବିଧାୟକଙ୍କ ଷଡଯନ୍ତ୍ର । କିଛି ମାସ ତଳେ ବ୍ଳକର ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନ କାମ ନେଇ ଆଲୋଚନା ପାଇଁ ପାଟଣାଗଡ ବିଧାୟକ ସରୋଜ ମେହେର ସେମାନଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲେ । ଆଉ ସେହି ବୈଠକର ଭିଡିଓକୁ ବିଧାୟକ ନିଜେ ଏଡିଟ କରି ତାଙ୍କୁ ଓ ତାଙ୍କ ଦଳ ବିଜେପିକୁ ବଦନାମ କରିବା ପାଇଁ ଏପରି କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କିନ୍ତୁ ବିଧାୟକଙ୍କ ମତାମତ ମିଳିପାରିନାହିଁ । କାରଣ, ନ୍ୟୁଜ୍‌ ସେଭେନ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ବିଧାୟକ ସରୋଜ ମେହେରଙ୍କ ସହ ଫୋନ୍‌ରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ଫୋନ ରିସିଭ କରିନଥିଲେ । 

   Related Posts