Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୮୭୧ ମୃତ
  • ||
  • ବଜେଟ ପୂର୍ବରୁ ହେବନି ହାଲୁଆ ଉତ୍ସବ, ଏଥର ମୋବାଇଲ ଆପ୍ଲିକେସନରେ ମିଳିବ ସବୁ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଧାନବସ୍ତା ଚୋରି ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ୨ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ବାନ୍ଧିଦେଲେ ଲୋକେ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍‌ର ପୁନଃ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଦାବି କଲା ଓଡିଶା ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ମଞ୍ଚ
  • ||
  • ଘଟଗାଁ : ନାଳରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା କରି ପାଣିରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୭୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୮୪୨ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୪୧୦୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭୁବନେଶ୍ବର ଓ ବ୍ରହ୍ମପୁର ମେୟର ପଦବୀ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ସଂରକ୍ଷିତ, କଟକ ପଦବୀ ଅଣସଂରକ୍ଷିତ
  • ||
  • ମୋରଡା : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ପୋଲ ତଳକୁ ଖସିଲା ସ୍କର୍ପିଓ, ୪ ଗୁରୁତର ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପୁଣି ଅପରେସନ୍ ଗ୍ରୀନ୍ କ୍ଲିନ୍ ଆରମ୍ଭ : ମାଓ ପ୍ରଭାବିତ ଅଞ୍ଚଳରେ ୮ଏକର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ
  • ||

ବଲାଂଗୀରରେ ନେତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ , ରାଜନୈତିକ ମହଲରେ ହଇଚଇ , ଏଡିଟ୍‌ କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ, ସତ କ’ଣ, ମିଛ କେତେ ? ଏହାକୁ ନେଇ ଥମୁନି ଚର୍ଚ୍ଚା

16/11/2019 at 4:24 PM

ବଲାଙ୍ଗୀର ୧୬।୧୧ –  ବଲାଂଗୀର ରାଜନୀତି ସରଗରମ । ବେଶି ହଇଚଇ ବିଜେପି ଶିବିରରେ । ପାଟଣାଗଡ ବିଧାୟକ ସରୋଜ ମେହେରଙ୍କ ସହ ଜିଲ୍ଳା ବିଜେପିର ତିନି ଜଣ ମୁଣ୍ଡିଆଳଙ୍କ  ବୈଠକ ଆଉ କଥାବାର୍ତ୍ତାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଏପରି ହଇଚଇ ହୋଇଛି । ବଲାଙ୍ଗୀର ସାଂସଦଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅସନ୍ତୋଷର ସୁରାକ ବେଳେ, ବିଧାୟକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର ଅଭିଯୋଗ ଉଠାଇଛନ୍ତି ବିଜେପି ନେତା । ମିଟିଂ ଟା ସିକ୍ରେଟ ଥିଲା ନା ଅନ୍ୟକିଛି ?  ସତ କ’ଣ, ମିଛ କେତେ ?  ଏହାକୁ ନେଇ  ଥମୁନି ଚର୍ଚ୍ଚା ।

ବଲାଂଗୀରରେ ନେତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବୁଲୁଛି ବିଜେଡି ନେତାଙ୍କ ସହ ବିଜେପିର ଛାମୁଆ ନେତାଙ୍କ ବୈଠକ । ବୈଠକରେ ସାଂସଦଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଉଗାଳୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କରି ଅନୁଗତ । ଭିଡିଓରେ  ବୈଠକର  ସାରା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌ ଆଉ ତାକୁ ନେଇ ବଲାଙ୍ଗିର ବିଜେପି ପୁରା ବେହାଲ । କଣ୍ଟାବାଞ୍ଝିର ଏକ ହୋଟେଲରେ ବୈଠକ । ସେହି ବୈଠକରେ ପାଟଣାଗଡ଼ ବିଧାୟକ ସରୋଜ ମେହେରଙ୍କ ସହ ବଲାଙ୍ଗିର ବିଜେଡିର ତିନି ଜଣ ଛାମୁଆ ନେତା । ତିନି ନେତା ହେଲେ ବଲାଂଗୀର ଜିଲ୍ଳା ବିଜେପି ସଭାପତି ଭକ୍ତବନ୍ଧୁ ନାଏକ, ଉପ-ସଭାପତି ତଥା ବେଲପଡା ବ୍ଳକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ବୈଜୟନ୍ତୀ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ନୀଳ ପାଣିଗ୍ରାହୀ  ଏବଂ ଖପ୍ରାଖୋଲ ବ୍ଳକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ପୂର୍ଣମାସୀ ବରିହାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ରଘୁବୀର ସିଂ ବରିହା ।ଏହି ତିନି ନେତା କେବଳ ବିଜେପିର ଛାମୁଆ ନେତା ନୁହନ୍ତି, ଦଳୀୟ ସାଂସଦ ସଙ୍ଗୀତା ସିଂଦେଓ ଏବଂ ବିଜେପି ନେତା କନକ ବର୍ଦ୍ଧନ ସିଂଦେଓଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠ ଅନୁଗତ ଭାବେ ଜଣା ଶୁଣା । ଅଥଚ, ବିପକ୍ଷ ଦଳର ବିଧାୟକଙ୍କ ଆଗରେ ତିନିହେଁ ସଂସଦଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଉଗାଳିବାର ଭିଡିଓ । ବିରୋଧିଙ୍କ ଆଗରେ ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ଏହି କାରନାମାକୁ ନେଇ ହିଁ ବେଶି  ଆଲୋଚନା

ନିଜ ନେତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅନୁଗତଙ୍କ ଟିପ୍ପଣୀକୁ ନେଇ ହିଁ ଚର୍ଚ୍ଚା । ଅନୁଗତ କାହିଁକି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ?  ତା ପୁଣି ବିପକ୍ଷ ଦଳର ବିଧାୟକଙ୍କ ଆଗରେ ? ସାଂସଦଙ୍କ ଅଗୋଚରରେ ଅନୁଗତଙ୍କ ଏପରି ଅସନ୍ତୋଷ ବିଜେପିକୁ ଅଡୁଆରେ ପକାଇବା ଭଳି ସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଆଶଙ୍କା ବି । ତେବେ ଏନେଇ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ବେଳେ , ବିଧାୟକଙ୍କୁ ଦୋଷ ଦେଇଛି ବିଜେପି । ବିଧାୟକଙ୍କ ସହ ବୈଠକରେ  ଥିବା ଜିଲ୍ଲା ବିଜେପି ସଭାପତି  ଭକ୍ତବନ୍ଧୁ ନାଏକ କେବଳ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ଘଟଣାକୁ ନିନ୍ଦା କରିନାହାନ୍ତି, କହିଛନ୍ତି ଏହା ବିଧାୟକଙ୍କ ଷଡଯନ୍ତ୍ର । କିଛି ମାସ ତଳେ ବ୍ଳକର ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନ କାମ ନେଇ ଆଲୋଚନା ପାଇଁ ପାଟଣାଗଡ ବିଧାୟକ ସରୋଜ ମେହେର ସେମାନଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲେ । ଆଉ ସେହି ବୈଠକର ଭିଡିଓକୁ ବିଧାୟକ ନିଜେ ଏଡିଟ କରି ତାଙ୍କୁ ଓ ତାଙ୍କ ଦଳ ବିଜେପିକୁ ବଦନାମ କରିବା ପାଇଁ ଏପରି କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କିନ୍ତୁ ବିଧାୟକଙ୍କ ମତାମତ ମିଳିପାରିନାହିଁ । କାରଣ, ନ୍ୟୁଜ୍‌ ସେଭେନ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ବିଧାୟକ ସରୋଜ ମେହେରଙ୍କ ସହ ଫୋନ୍‌ରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ଫୋନ ରିସିଭ କରିନଥିଲେ । 

   Related Posts