Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରାଟ ବାହିନୀର ସ୍ଵପ୍ନ ଧୂଳିସାତ: ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ମିଳିଲା ନୂଆ ବାଦଶାହା, ଭାରତକୁ ୮ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ବିଶ୍ଵ ଟେଷ୍ଟ ଚମ୍ପିଆନସିପ୍‌ ଜିତିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆଜି ୩୭୫ ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ବନ୍ଦିତା ପରିଡ଼ା ହେଲେ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ସଭାନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ୟୁକେ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ନିରବ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଝଟକା, ପ୍ରତ୍ୟର୍ପଣ ବିରୋଧରେ ଦାଖଲ ଆବେଦନ ଖାରଜ, ଏବେ ଭାରତ ଆସିବାକୁ ପଡିବ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୋରୁ ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ଜବତ ହେଲା ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୫ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ଦଲାଲ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀରେ ମାତିଲେ ଲୁଟେରା : ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଦୋକାନରେ ବୁଲାଇଲେ କଳାକନା, ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହେଲା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅନଲକ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ପରେ ଲୋକେ ମାନୁନାହାନ୍ତି କୋଭିଡ୍ ନିୟମ, ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ବିପଦ – ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଳିତ ବର୍ଷ ୩୦% ହ୍ରାସ ହେବ ନବମ ଓ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ସିଲାବସ୍ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପଡିଗଲେ ଭାଲୁ ହାବୁଡରେ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶରେ ତଳମୁହାଁ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍,୧୩୫୮ ମୃତ
  • ||

ନାବାଳିକାଙ୍କ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ, ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଠିକଣା ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ

15/11/2019 at 2:58 PM

ମୁଜାଫାରପୁର୧୫/୧୧: ପୁଣି  ଏକ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରାଯାଇଛି।  ଏହି ଘଟଣା ତଦନ୍ତ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ଲାଗି ଏସପି ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଜଣେ ସଂପର୍କୀୟ  ଦାଦା ମେଳା ବୁଲାଇ ନେବା ବାହାନରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇଥିଲା। ଏକ ନିଛାଟିଆ ସ୍ଥାନରେ ଦୁଇଜଣ ଯୁବକ ଓ ସଂପର୍କୀୟ ଦାଦା ମିଶି ତାଙ୍କ ସହ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛନ୍ତି। ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମବେଳେ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି । ମୁଜାଫାରପୁର ଜିଲ୍ଲାର ମୋତିପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି।

 ସୂଚନା ଅନୁସାରେ  କଟ୍ରା ଅଞ୍ଚଳରେ ମେଳା ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିବା ନାବାଳିକାଙ୍କ ସହ ସଂପର୍କୀୟ ଦାଦା ଅସଦାଚରଣ କରୁଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ବାଇକରେ ଯାଉଥିବା ଦୁଇଜଣ ଯୁବକ ଏହାର ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ କରି ସଂପର୍କୀୟ ଦାଦାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ୨ ବାଇକ ଚାଳକ ଯୁବକ ଓ ସଂପର୍କୀୟ ଦାଦା ମିଶି ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ।

ଏହି ଘଟଣା କିଛିଦିନ ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦୁଇଜଣ ଯୁବକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରି ଦେଇଥିଲେ। ଭିଡିଓରେ ପୀଡ଼ିତା ତାଙ୍କ ସହ ଏମିତି ନ କରିବା ପାଇଁ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ହାତ ଯୋଡ଼ି ଅନୁରୋଧ କରୁଛନ୍ତି। ତଥାପି ଏମାନେ ମିଶି ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଜୋର ଜରବରଦସ୍ତ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଭିଡିଓରେ ରହିଛି।

ପୋଲିସର  ସୂଚନା ମୁତାବକ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସଂପର୍କୀୟ ଦାଦା ଓ ଦୁଇ ବାଇକ ଚାଳକ ଯୁବକ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି। ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଠିକଣା ପୋଲିସ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାଇ ନାହିଁ। ତୁରନ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ  ଚିହ୍ନଟ କରି ଗିରଫ ପାଇଁ ଏସପି ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି  ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ନ କରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଚେତାବନୀ ଦିଆଯାଇଛି।

   Related Posts