Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କାଦେଲା ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ଖାଇବାକୁ ମାଗିବାରୁ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ବିଡିଓଙ୍କ ମାଡ, ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ୍

4/02/2019 at 1:19 PM

ବଡବିଲ ୪|୧: ବଡବିଲ ତହସିଲଦାର ତଥା ଯୋଡା ବିଡିଓ ଦାୟିତ୍ବରେ ଥିବା କ୍ଷୀରୋଦ କୁମାର ବହେରା ଜଣେ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମାଡ ମାରୁଥିବା ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଗତକାଲି ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ଯୋଡା ବ୍ଲକ କାର୍ଯୟାଳୟ ପରିସରରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି । ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ବାରିକ ନାମକ କ୍ୟାମ୍ପର ଡ୍ରାଇଭର ଖାଇବାକୁ ମାଗିବାରୁ ପ୍ରଥମେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ଡ୍ରାଇଭର ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ବାରିକ ନିଜ ମୋବାଇଲ ବାହାର କରି ଭିଡିଓ ରେକଡିଂ କରିବାରୁ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ବିଡିଓ କ୍ଷୀରୋଦ କୁମାର ବହେରା ତାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ । ବେଶି ଦଖେଇ ହେଉଛ ନା କ’ଣ ? ଷ୍ଟାଇଲ ଦେଖଉଛ, ମୁଁ ପଚାରୁଛି ଭିଡିଓ କ’ଣ କରୁଛ ବେ ? ଏହିପରି କହି ବିଡିଓ ମହାଶୟ ମାଡ଼ ମାରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ । ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ଏବେ ଯୋଡ଼। ବଡ଼ବିଲରେ ଚର୍ଚ୍ଚ।ର ବିଷୟ ହୋଇଛି ।

ଗତକାଲି କେନ୍ଦୁଝର ପଣ୍ଡାପଡ଼। ଠାରେ ଆୟୋଜିତ ଚାଷୀ ସମାବେଶ ପାଇଁ ବସ ଏବଂ ୪ ଚକିଆ ଯାନ ସବୁ ନିୟୋଜିତ କରାଯାଇଥିଲା । ଯୋଡ଼। ବ୍ଲକରେ ଏହି ଗାଡ଼ି ଗୁଡ଼କୁ ବିଡିଓ କ୍ଷୀରୋଦ କୁମାର ବହେରା ନିୟୋଜିତ କରିଥିଲେ । ସମାବେଶକୁ ଯାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିସ୍କୁଟ ଦିଆଯିବାର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଥିଲା । ସେଥତ୍ପାଇଁ ନିୟୋଜିତ କ୍ୟାମ୍ପର ଗାଡ଼ିରେ ବିସ୍କୁଟ ବୋଝେଇ କରି ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା । ଏହି ବିସ୍କୁଟ ନିଆଯିବା କାର୍ଯୟରେ ନିୟୋଜିତ ଏକ ଗାଡ଼ରି ଡ୍ରାଇଭର ବିସ୍କୁଟ ପହଂଚାଇ ସାରିବା ପରେ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସମୟରେ ଖାଇବାକୁ ମାଗିଥିଲେ । ମାତ୍ର ତାଙ୍କୁ ଖାଇବା ପାଇଁ ନ ଦିଆଯିବାରୁ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଯୁକ୍ତିତର୍କ ସମୟରେ କ୍ୟାମ୍ପର ଡ୍ରାଇଭର ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ବାରିକ ନିଜ ମୋବାଇଲ ବାହାର କରି ଭିଡିଓ ରେକଡିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ । ଭିଡିଓ ରେକଡିଂ ହେଉଥିବାର ଦେଖି ବିଡିଓ ମହାଶୟଙ୍କ ପାରା ଗରମ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ରାଗିଯାଇ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ । ମାଡ଼ ଖାଇଥିବା ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଘର ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା କୋଇଡ଼। ବ୍ଲକର ଇନ୍ଦପୁର ଅଂଚଳରେ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ଛି ।

   Related Posts