Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚୋରି କରୁଥିଲା ବିଦ୍ୟୁତ ଖୁଣ୍ଟ, ଗାଁ ଲୋକଙ୍କ ହାତରେ ଧରାପଡିଲା ଚୋର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨୧ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୧୬୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୧୧ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୧,୮୦୭ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କମିଲା ତାତି : ଆଜି ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ବଜ୍ରପାତ ସହ କୁଆପଥର ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ରାଜ୍ୟରେ ସାପ୍ତାହିକ ସଟ୍‌ଡାଉନ୍, ଜରୁରୀ ସେବାକୁ ଛାଡ଼ିଦେଲେ ସବୁ ବନ୍ଦ
  • ||

ଖାଇବାକୁ ମାଗିବାରୁ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ବିଡିଓଙ୍କ ମାଡ, ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ୍

4/02/2019 at 1:19 PM

ବଡବିଲ ୪|୧: ବଡବିଲ ତହସିଲଦାର ତଥା ଯୋଡା ବିଡିଓ ଦାୟିତ୍ବରେ ଥିବା କ୍ଷୀରୋଦ କୁମାର ବହେରା ଜଣେ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମାଡ ମାରୁଥିବା ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଗତକାଲି ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ଯୋଡା ବ୍ଲକ କାର୍ଯୟାଳୟ ପରିସରରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି । ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ବାରିକ ନାମକ କ୍ୟାମ୍ପର ଡ୍ରାଇଭର ଖାଇବାକୁ ମାଗିବାରୁ ପ୍ରଥମେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ଡ୍ରାଇଭର ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ବାରିକ ନିଜ ମୋବାଇଲ ବାହାର କରି ଭିଡିଓ ରେକଡିଂ କରିବାରୁ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ବିଡିଓ କ୍ଷୀରୋଦ କୁମାର ବହେରା ତାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ । ବେଶି ଦଖେଇ ହେଉଛ ନା କ’ଣ ? ଷ୍ଟାଇଲ ଦେଖଉଛ, ମୁଁ ପଚାରୁଛି ଭିଡିଓ କ’ଣ କରୁଛ ବେ ? ଏହିପରି କହି ବିଡିଓ ମହାଶୟ ମାଡ଼ ମାରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ । ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ଏବେ ଯୋଡ଼। ବଡ଼ବିଲରେ ଚର୍ଚ୍ଚ।ର ବିଷୟ ହୋଇଛି ।

ଗତକାଲି କେନ୍ଦୁଝର ପଣ୍ଡାପଡ଼। ଠାରେ ଆୟୋଜିତ ଚାଷୀ ସମାବେଶ ପାଇଁ ବସ ଏବଂ ୪ ଚକିଆ ଯାନ ସବୁ ନିୟୋଜିତ କରାଯାଇଥିଲା । ଯୋଡ଼। ବ୍ଲକରେ ଏହି ଗାଡ଼ି ଗୁଡ଼କୁ ବିଡିଓ କ୍ଷୀରୋଦ କୁମାର ବହେରା ନିୟୋଜିତ କରିଥିଲେ । ସମାବେଶକୁ ଯାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିସ୍କୁଟ ଦିଆଯିବାର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଥିଲା । ସେଥତ୍ପାଇଁ ନିୟୋଜିତ କ୍ୟାମ୍ପର ଗାଡ଼ିରେ ବିସ୍କୁଟ ବୋଝେଇ କରି ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା । ଏହି ବିସ୍କୁଟ ନିଆଯିବା କାର୍ଯୟରେ ନିୟୋଜିତ ଏକ ଗାଡ଼ରି ଡ୍ରାଇଭର ବିସ୍କୁଟ ପହଂଚାଇ ସାରିବା ପରେ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସମୟରେ ଖାଇବାକୁ ମାଗିଥିଲେ । ମାତ୍ର ତାଙ୍କୁ ଖାଇବା ପାଇଁ ନ ଦିଆଯିବାରୁ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଯୁକ୍ତିତର୍କ ସମୟରେ କ୍ୟାମ୍ପର ଡ୍ରାଇଭର ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ବାରିକ ନିଜ ମୋବାଇଲ ବାହାର କରି ଭିଡିଓ ରେକଡିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ । ଭିଡିଓ ରେକଡିଂ ହେଉଥିବାର ଦେଖି ବିଡିଓ ମହାଶୟଙ୍କ ପାରା ଗରମ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ରାଗିଯାଇ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ । ମାଡ଼ ଖାଇଥିବା ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଘର ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା କୋଇଡ଼। ବ୍ଲକର ଇନ୍ଦପୁର ଅଂଚଳରେ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ଛି ।

   Related Posts