Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସମାଧାନ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ ମହିଳା ଏସଆଇ, ୨ ଘଣ୍ଟା ଅଟକ ରଖିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||
  • ଇନ୍ଦୋରରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟର ନୂଆ ଷ୍ଟ୍ରେନ୍, ୬ ଶିଶୁଙ୍କ ସମେତ ୧୨ ରୋଗୀ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ ରେଞ୍ଜରେ ଗୋଠଛଡା ଦନ୍ତା ଆତଙ୍କ : ଭାଙ୍ଗିଲା ଘର, ନଷ୍ଟ କଲା ଫସଲ
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା, ମିଳିବ ନିର୍ବାଚନୀ ଚିହ୍ନ
  • ||

ବିଡିଓ ଓ ତହସିଲଦାରଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ ଏବଂ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର: ଅମାନିଆ ସାବାଡ୍ ହେବେ କେମିତି ?

18/04/2020 at 8:03 PM

ଯାଜପୁର୧୮/୪: ଯାଜପୁରରେ ବିଡିଓ, ତହସିଲଦାରଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ । କେବଳ ସେତିକି ନୁର୍ହେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଛି। ରସୁଲପୁର ବ୍ଲକ ଗୋପୀନାଥପୁର ଗାଁରେ କରୋନା ସ୍ଥିତି ଅନୁଧ୍ୟାନ ବେଳେ ବିଡ଼ିଓ ଏବଂ ତହସିଲଦାରଙ୍କୁ ସଂଘବଧ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଖବର ପାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ଜିଲ୍ଲାପାଳ ରଂଜନ ଦାସଙ୍କୁ ଛାଡି ନଥିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ।

ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ସଂଘବଦ୍ଧ ଭାବେ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ । କିଛି ଯୁବକ ଯୁବକ ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧି ବାଇକରେ ବୁଲାବୁଲି କରୁଥିବା ଦେଖି ସେମାନଙ୍କୁ ଅଟାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ରସୁଲପୁର ବିଡିଓ ଓ ତହସିଲଦାର ।  ସେମାନଙ୍କ ପିଛା କରିବାକୁ ଯାଇ ପ୍ରଶାସନିକ ଅଧିକାରୀ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ସଂଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ  ତୁରନ୍ତ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ସହ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ ଯାଜପୁର ଏସ୍‌ପି। ଏହି ଘଟଣା ୩ ଜଣଙ୍କୁ ପୋଲିସ୍‌ ଅଟକ ରଖିଛି। ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ହେଉଛି ଅଟକ ଅଟକ ଯୁବକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ନିଜାମୁଦ୍ଦିନ ଫେରନ୍ତା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ କ୍ଵାରେଣ୍ଟଟାଇନରେ ରଖାଯିବ । ଆବଶ୍ୟକ ହେଲେ ଗୋପୀନାଥପୁର ଗାଁରେ ୧୪୪ ଧାରା ଲାଗୁ ହେବ ବୋଲି ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

କେବଳ ଯାଜପୁର ନୁହେଁ, ଆନନ୍ଦପୁରରେ ବି କରୋନା ଯୋଦ୍ଧାଙ୍କୁ ସଂଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ । କେନାଲରୁ ମାଛଧରୁଥିବା କିଛି ଲୋକ ଆଶା କର୍ମୀ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ କରି ତାଙ୍କ ଚୁଟି ଘୋଷାରି ପିଟିଛନ୍ତି । ଆନନ୍ଦପୁର ଥାନା ବଳଦୁଆଁ ଗାଁରେ ଘଟିଛି ଏହି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ଏ ନେଇ ଆନନ୍ଦପୁର ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ।

   Related Posts