Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଗୁପ୍ତରେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ନଗ୍ନ ଫଟୋ ଉତ୍ତୋଳନ କରି ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରିବା ସହ ଶାରିରୀକ ସଂପର୍କ ରଖିଲା ଯୁବକ, ତଥାପି ଭାଇରାଲ କରିଦେଲା ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ- ଥାନାରେ ପିଡୀତାଙ୍କ ସହ ପୂରା ପରିବାର ଧାରଣାରେ

5/11/2019 at 5:54 PM

କୋଣାର୍କ ୫/୧୧: ଗୋପ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ସାମନାକୁ ଆସିଛି। ଗୋପର ଜଣେ ନାବାଳିକା ନିଜ ଗାଧୁଆ ଘରେ ଗାଧୋଇବା ସମୟରେ ସେହି ବସ୍ତିର ଜଣେ ଯୁବକ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ମୋବାଇଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଉତ୍ତୋଳନ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ କରିବାର ଧମକ ଦେଇ ବାରମ୍ବାର ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲା। ତା’ପରେ କୌଣସି କାରଣରୁ ଯୁବକଟି ଏହି ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ କରି ଦେଇଥିଲା।

ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ପରିବାର ଲୋକେ ଅବଗତ ହେବା ପରେ ପୀଡ଼ିତାକୁ ନେଇ ଥାନାରେ ହାଜର ହୋଇଥିଲେ। ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେବାର ୩ଦିନ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ୍ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନନେବାରୁ ଆଜି ପୀଡ଼ିତା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଥାନା ଆଗରେ ଧାରଣା ଦେଇଛନ୍ତି। ନ୍ୟାୟ ନମିଳିଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବେ ବୋଲି ପିଡୀତା ଗଣମାଦ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଗୋପ ବସ୍ତିରଏହି ନାବାଳିକା କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ ନିଜ ଘରେ ଗାଧୋଉଥିବା ସମୟରେ ସେହି ବସ୍ତିର ମହମ୍ମଦ ସମିନ ତାଙ୍କ ଅଜାଣତରେ ମୋବାଇଲରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଉଠାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ନାବାଳିକାକୁ ଫୋନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ କରିବାର ଧମକ ଦେଇଥିଲା। ଦିନେ ନାବାଳିକା ଗୋପ କଲେଜ ଯାଉଥିବାବେଳେ ବାଟରେ ଅଟକାଇ ଫଟୋ ଦେଖାଇବା ସହ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲା। ଏହା ସହ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳିକାକୁ କୋଣାର୍କ ନେଇ ତାଙ୍କ ସହ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲା।

ଗୋପ ଥାନା ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଏବେ ମାଲେସିଆ ପଳାଇଛି। ତାଙ୍କ ଘରେ କେବଳ ଜଣେ ବୟସ୍କା ମହିଳା ଅଛନ୍ତି। ତେଣୁ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ମାଲେସିଆ ଯିବାଲାଗି ଅନୁମତି ମଗାଯାଇଛି। ତେବେ ଘଟଣା ସତ୍ୟ ବୋଲି ସେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।  

   Related Posts