Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଫାଇନ ଲଗାଇଲେ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ, ସବୁଠୁ ବଡ ବ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଋଣ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କ ଉପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ନଜର, ରାହୁଲ ଓ ଧାଓ୍ୱନ ବି ବଦଳାଇବେ ଟିମ୍ !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୬୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୪୯୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜରୁରୀକାଳିନ ପରିସ୍ଥିତି ଘୋଷଣା କଲେ ଗଭର୍ଣ୍ଣର : କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବଢିବା ପରେ କଟକଣା କଡାକଡି
  • ||
  • ୧୮ କେଜିର ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଉଦ୍ଧାର, ଡିଲ୍ ବେଳେ ଧରିଲା ବନ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୬୫ ମୃତ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଉପକୂଳରେ ମାଡ ହେବ ବାତ୍ୟା ! ଡିସେମ୍ବର ୩ରୁ ୬ ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||

କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଭିକିଙ୍କ Ex-ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଦେଲେ ଏଭଳି ରିଆକ୍ସନ, କହିଲେ ପ୍ଲିଜ୍ ମୋତେ….

11/11/2021 at 1:46 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ ୧୧।୧୧ : ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଦୁଇ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ଭିକି କୌଶଲ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ଆଲୋଚନା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଏଥି ସହିତ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କରେ ଅନେକ ରିପୋର୍ଟରେ ଦାବି ମଧ୍ୟ କରାଯାଉଛି। ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ,କୁହାଯାଉଛି କି ବିକି ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଚଳିତ ବର୍ଷ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବେ। ଏସବୁ ମଧ୍ୟରେ ଭିକି କୌଶଲଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ହର୍ଲିନ ସେଠୀଙ୍କ ଏହି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ହର୍ଲିନ୍ ଏବଂ ଭିକି କୌଶଲଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ପରେ ଏହି ଦୁହିଁଙ୍କର ବ୍ରେକଅପ୍ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ଏଥି ସହିତ, ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ହର୍ଲିନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ସମ୍ପର୍କ ସମୟରେ ହଠାତ୍ ରଙ୍ଗ ବଦଳାଇ ଦେଇଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ସଞ୍ଜୁ ଏବଂ ଉରିର ସଫଳତା ପରେ ଏହି ସବୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ରେକଅପ୍ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ଏଥି ସହିତ, ସମାନ ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ବିକି-କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ହର୍ଲିନଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାକୁ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପ୍ରକୃତରେ ଆଗକୁ ବଢିଛନ୍ତି, ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ କେବଳ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଉଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ବନ୍ଧୁମାନେ ଭିକି ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି, ହର୍ଲିନ୍ କୁହନ୍ତି- ‘ମୋତେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ସବୁ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରଖ’।

ଅନ୍ୟପଟେ ବିକି ଏବଂ ହାରଲିନ୍ ପୁର୍ବରୁ କପଏ ଥିଲେ । ହେଲେ ଏନେଇ ଦୁହେଁ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଆଗରେ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ କେବେବି ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ପ୍ରକାଶ କରିନାହାଁନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ବ୍ରେକଅପ୍ ପରେ ହର୍ଲିନ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଯାହା ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିଲା । ଏବେ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ନେଇ କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା କରାଯାଉଛି ଯେ ବିକିଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିବା ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ‘ଯଦି ଠକିବାର ଚେହେରା ହୋଇଥାଏ ‘।

   Related Posts