Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୫୭୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ହିନ୍ଦୁ ଦେବୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅପମାନଜନକ ପୋଷ୍ଟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଟ୍ୱିଟର ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କଲେ ବିଶ୍ୱ ହିନ୍ଦୁ ପରିଷଦ ନେତା

5/09/2020 at 4:12 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୫/୦୯ : ବିଶ୍ୱ ହିନ୍ଦୁ ପରିଷଦର ପ୍ରବକ୍ତା ବିନୋଦ ବଂଶଲ ସୋସିଆଲ ମାଇକ୍ରୋ ବ୍ଲଗିଂଗ ସାଇଟ ଟ୍ୱିଟର ବିରୋଧରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଓ ମୁମ୍ବାଇରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛନ୍ତି | ଟ୍ୱିଟରରେ ଇରାନର ଜଣେ କାନାଡିଆନ ଲେଖକ ହିନ୍ଦୁ ଦେବୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅପମାନଜନକ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ | ଏହି ମାମଲାରେ ବିଶ୍ୱ ହିନ୍ଦୁ ପରିଷଦ ଅଭିଯୋଗ କରିଛି କେ ଏହି ମାମଲାରେ ଅପମାନଜନକ ପୋଷ୍ଟ ସତ୍ତ୍ୱେ ଲେଖକ ବିରୋଧରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇନାହିଁ | ଅରମାନି ନୱାବି ନାମକ ଜଣେ ଲେଖକ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୩ ତାରିଖରେ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ | 

ବିନୋଦ ବଂଶଲ ଟ୍ୱିଟ କରି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଏହି ଲେଖକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଓ ମୁମ୍ବାଇରେ ଔପଚାରିକ ଭାବେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି | ସେ ନିଜ ଟ୍ୱିଟରେ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ, ଭାରତରେ ଇରାନ ଓ କାନାଡ଼ା ଦୂତାବାସକୁ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି | ଏହାସହ ଅଭିଯୋଗର ଏକ କପି କାନାଡ଼ା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଜଷ୍ଟିନ ଟ୍ରେଡ଼ୋ ଓ ଇରାନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ହସନ ରୁହାନିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଠାଇଛନ୍ତି | 

ବଂଶଲ ଟ୍ୱିଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛୁ ଯେ ଟ୍ୱିଟର ଇଣ୍ଡିଆ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଉ ଯେଉଁମାନେ ଅପମାନଜନକ ପୋଷ୍ଟକୁ ଟ୍ୱିଟ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଛନ୍ତି | ଟ୍ୱିଟରର ଏହିଭଳି ପଲିସୀ ହେବା ଦରକାର ଯେ ରାଜ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିରୋଧୀ ପୋଷ୍ଟ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ | ପରିଷଦ ନେତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ହିନ୍ଦୁଙ୍କୁ ଉସୁକାଇବା ଏବଂ ଭଡକାଇବା ନୱାବିଙ୍କ ଇରାଦା ଥିଲା | ଯେପରିକି ସମାଜରେ ଅଶାନ୍ତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ବଂଶଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଥିପାଇଁ ଟ୍ୱିଟର ମଧ୍ୟ ଦାୟୀ |

   Related Posts