Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପ୍ରଥମ ଟି-୨୦ରେ କଙ୍ଗାରୁ ଚିତ୍, ଚମକିଲେ ଭାରତୀୟ ବୋଲର, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୧୧ ରନରେ ହରାଇଲା ବିରାଟ ବାହିନୀ
  • ||
  • ୪ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୬୦ କେଜି ଚନ୍ଦନ କାଠ ଜବତ: ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର: ବିଶାଖା ଏଗ୍ରୋ ସୋରୁମ୍ ଆଗରେ ଚାଷୀମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆମରଣ ଅନଶନ
  • ||
  • ଅପରାହ୍ନରେ ସ୍ଥଳଭାଗ ଛୁଇଁବ ‘ବୁରେଭି’ : କେରଳ-ତାମିଲନାଡୁର କିଛି ଜିଲ୍ଲାରେ ଛୁଟି ଘୋଷଣା, ବିମାନବନ୍ଦର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଜଗତପୁର : ଧାନ କଟାଳୀଙ୍କୁ ଶୁଣ୍ଢରେ କଚାଡି ମାରିଲା ହାତୀ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଓ ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ମୃଦୁ ଭୂକମ୍ପ ଝଟ୍‌କା ଅନୁଭୂତ
  • ||
  • ଆଜି ପ୍ରଥମ ଟି୨୦ : ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ କଡା ଟକ୍କର ଦେବ ଭାରତ, ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣରଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିର ଫାଇଦା ନେବ ବିରାଟ ବାହିନୀ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ନାବାଳିକା ଝିଅକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ, ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର: ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପୋଲିସ୍‌ ଏବଂ ଜୁଆ ଆଡ୍ଡା ମାଲିକଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତାର ଅଡିଓ କଲ ଭାଇରାଲ
  • ||

ବଙ୍ଗୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ କୋଏଲ ମଲ୍ଲିକଙ୍କ ସମେତ ବାପା-ମା ଏବଂ ସ୍ବାମୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ : ୨ମାସ ତଳେ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନକୁ ଦେଇଥିଲେ ଜନ୍ମ

11/07/2020 at 2:42 PM

କୋଲକାତା ୧୧/୭: ବଙ୍ଗଳା ଫିଲ୍ମର ଦିଗ୍ଗଜ ଅଭିନେତା ରଞ୍ଜିତ ମଲ୍ଲିକ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଅଭିନେତ୍ରୀ କୋୟଲ୍ ମଲ୍ଲିକ ପରିବାର ସମେତ ସମସ୍ତେ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି। କୋୟଲ୍ ଟ୍ବିଟରେ ଏହି କଥାର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପରିବାରରେ ତାଙ୍କ ବାପା-ମାଆ ଏବଂ ସ୍ବାମୀ ନିଶପାଲ ସିଂହ ଓରଫ ରାଣେ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ଥିବା ଜଣା ପଡ଼ିଛି।

ରଞ୍ଜିତ,କୋୟଲ୍ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କର ଗତ ଦୁଇ ସପ୍ତାହରୁ କରୋନାର ଲକ୍ଷଣ ନଜର ଆସିଥିଲା। ତାଙ୍କୁ ଶୁଖିଲା କାଶ ଏବଂ ନିଃଶ୍ବାସ ନେବାରେ ଅସୁବିଧା ଭଳି ସମସ୍ୟା ହୋଇଥିଲା। ଅଧିକ ବିଳମ୍ବ ନକରି ତାଙ୍କ ପରିବାର ନିଜ ସ୍ୟାମ୍ପଲ୍ ଲାବେରୋଟୋରିକୁ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଶୁକ୍ରବାର ତାଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା। ରିପୋର୍ଟରେ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଆସିବା ପରେ କୋୟଲ ମଲ୍ଲିକ ଟ୍ବିଟ୍ କରି ନିଜ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ଜଣାଶୁଣାଙ୍କୁ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ କୋଭିଡ-୧୯​‌ରେ ସଂକ୍ରମିତ ଥିବା ଜଣା ପଡ଼ିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏବେ ସେଲ୍ଫ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନରେ ଅଛନ୍ତି।

କୋୟଲ୍ ମେ ମାସରେ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି। ଡେଲିଭରି ପରେ ସେ ନିଜ ବାପା-ମାଆଙ୍କ ସହ ରହି ଆସୁଥିଲେ। ସେ ଏ ବିଷୟରେ ଟ୍ବିଟ୍ କରି ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ସେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ-‘ଆମର ଏଠାରେ ନୂଆ ଅତିଥି ଆସିଛନ୍ତି। ଆମେ ନିଜ ଖୁସି ଆପଣଙ୍କ ସହ ବାଣ୍ଟିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ ଏବଂ ନିଜ ପୁଅ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଚାହୁଁଛୁ।’

କୋୟଲ ମଲ୍ଲିକଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ଘରେ ଏଣ୍ଡ ବାୟରେ,ଛାୟା ଓ ଛୋବି,ଶୁଭୋଦୃଷ୍ଟି ଏବଂ ହେମଲକ୍ ସୋସାଇଟି ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ ନିଜ ପରଫର୍ମାନ୍ସ ପାଇଁ ଜଣା ଯାଆନ୍ତି। ବଙ୍ଗଳା ସିନେମାରେ କୋୟଲ ମଲ୍ଲିକ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ।

   Related Posts