Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲେ ମହିଳା କମିଶନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପୁରୀ ନୀଳାଚଳ ହୋଟେଲ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଚାଲିଥିଲା ଯୋଜନା, ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେରଫେର ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଶସ୍ତା ରାଜନୀତି କରୁଛି ବିଜେପି, ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ରାଜନୀତିର ରୂପ ଦିଆଯାଉଛି : ବିଜେଡି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଏକତରଫା ପ୍ରେମ : ନାବାଳିକା ଯାଉଥିବା ବାଇକ୍‌କୁ ଗୋଇଠା ମାରି ଗଡାଇଦେଲେ ଯୁବକ, ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେଲେ ମା’
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ନନ୍ଦନକାନନରେ ବିରଳ ହିମାଳୟ ଅଣ୍ଡିରା ଭାଲୁ ‘ମୋତି’ର ମୃତ୍ୟୁ, ୫କୁ ଖସିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଫୁଲବାଣୀ : କନ୍ଧମାଳକୁ ଛୁଇଁଲା ପହିଲି ଶୀତ, କୁହୁଡି ଚାଦରରେ ଢାଙ୍କି ହେଲାଣି ସହର
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ବୁଧବାରଠୁ ଝୁମର ନାଚ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ଥିଲେ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ ଫେଭରେଟ୍, ବିଜୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ : ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲେ ମହମ୍ମଦ ଅମିର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଝରଣୀ ଗାଁରେ ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଅଧ୍ୟକ୍ଷାଙ୍କ ସହ ୪ଜଣିଆ ଟିମ୍
  • ||
  • ପନିପରିବା ଖାଇଦେଉଛନ୍ତି ବାର୍‌ହା, ଚିନ୍ତାରେ ଚାଷୀ
  • ||

ଦିଗଜ ଅଭିନେତା ନାସିରୁଦ୍ଦିନ ଶାହାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥାରେ ଆସୁଛି ସୁଧାର, ଆସନ୍ତାକାଲି ହସ୍ପିଟାଲରୁ ହୋଇପାରନ୍ତି ଡିସଚାର୍ଜ

1/07/2021 at 2:56 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୧/୦୭: ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ନାସିରୁଦ୍ଦିନ ଶାହାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ଥିର ରହିଛି ଏବଂ ଆସନ୍ତାକାଲି ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ଡିସଚାର୍ଜ କରାଯାଇପାରିବ । ନିମୋନିଆରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ୭୦ ବର୍ଷୀୟ ଶାହାଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଉପନଗର ଖାରସ୍ଥିତ ହିନ୍ଦୁଜା ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା।

Naseeruddin Shah On Dancing With Mithun, Acting In Bad Films And Finding  Hope In Times Of Modi | HuffPost null

ନାସିରୁଦ୍ଦିନ ଶାହାଙ୍କ ସଚିବ ଗୁରୁବାର ଦିନ ପିଟିଆଇକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭଲ ଅଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଆସନ୍ତାକାଲି ଡିସଚାର୍ଜ କରାଯାଇପାରେ । ଶାହାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରତ୍ନା ପାଠକ ଶାହା ଏଜେନ୍ସିକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶାହା ନିମୋନିଆରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିଛି। ତାଙ୍କ ଇପରେ ଚିକିତ୍ସାର ପ୍ରଭାବ ଦେଖାଉଛି ଏବଂ ଆଶା କରାଯାଉଛି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ଡିସଚାର୍ଜ କରାଯିବ।

ନାସିରୁଦ୍ଦିନ ଶାହା ୧୯୭୫ ମସିହାରେ ଶ୍ୟାମ ବେନେଗାଲଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ନିଶାନ୍ତ’ରୁ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ୧୯୭୦ ଏବଂ ୮୦ ଦଶକରେ ସମାନ୍ତରାଳ ସିନେମାର ଜଣେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ହୋଇଥିଲେ। ନାସିରୁଦ୍ଦିନ ଶାହା ସ୍ପର୍ଶ (୧୯୭୯), ବ୍ୟଙ୍ଗାତ୍ମକ କମେଡି ଫିଲ୍ମ ଜାନେ ଭି ଦୋ ୟାରୋ (୧୯୮୩) ଏବଂ ଶେଖର କପୁର ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ମାସୁମ୍ ଏବଂ ମିର୍ଚ ମସାଲା ସହିତ ଅନେକ ସ୍ମରଣୀୟ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

Newswrap, June 30: Mandira Bedi's husband Raj Kaushal Passes Away; Naseeruddin  Shah admitted to hospital | PINKVILLA

ଶାହା ପ୍ରାୟ ୧୦୦ ଟି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତିନୋଟି ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାର ଜିତିଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ ଥିଏଟର କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ଏବଂ ମୋଟଲେ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ସ ନାମକ ଏକ ଥିଏଟର ଗ୍ରୁପ୍ ମଧ୍ୟ ପରିଚାଳନା କରନ୍ତି । ସେ ବିଗତ ଦୁଇ ଦଶନ୍ଧିର କିଛି ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଯେପରିକି ବିଶାଲ ଭରଦ୍ୱାଜଙ୍କ ୨୦୦୯ ଫିଲ୍ମ ଇଶ୍କିୟା, ବିଦ୍ୟା ବାଲାନ୍ ଷ୍ଟାରର୍ ଡାର୍ଟି ପିକ୍ଚର୍ ଏବଂ ଜୋୟା ଅଖତରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଜିନ୍ଦେଗି ନା ମିଲେଗୀ ଦୋବାରା ରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts