Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ବନକଲାଗି ନୀତି, ଅପରାହ୍ନ ୪ଟାରୁ ରାତି ୮ଟା ଯାଏଁ ସାଧାରଣ ଦର୍ଶନ ବନ୍ଦ
  • ||

ଅକ୍ଟୋବର ୨ରେ ବିଛା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଶୁକ୍ର, ଏହି ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ହେବ ଜବରଦସ୍ତ ଲାଭ

30/09/2021 at 9:44 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୦/୦୯: ଶୁକ୍ରଙ୍କୁ ବୈଭବ, କଳା ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର କାରକ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି କୁହାଯାଏ। ଶୁକ୍ର ନିଜର କରାଶି ତୁଳାରୁ ବାହାରି ଅକ୍ଟୋବର ୨ରେ ମଙ୍ଗଳଙ୍କ ରାଶି ବିଛାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଏହି ସମୟରେ, ଅନେକ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶିଗୁଡିକ ବିଷୟରେ…

ବୃଷ- ଶୁକ୍ର ଆପଣଙ୍କ ସପ୍ତମ ଘରେ ଗୋଚର କରିବେ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ। ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ଲୋକଙ୍କର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ। ମିଡିଆ ଏବଂ ଫ୍ୟାଶନ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କର ଲାଭ ହେବ।

କର୍କଟ- ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଆପଣଙ୍କ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ଗୋଚର କରିବେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଜର ସାଥୀ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। କଳା ଏବଂ ଲେଖା ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ।

ସିଂହ- ଶୁକ୍ରଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ। ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଯାନ-ବାହାନର ସୁଖ ପାଇପାରିବେ।

ବିଛା – ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଶୁକ୍ର ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ।

ମକର- ଶୁକ୍ର ଆପଣଙ୍କ ଏକାଦଶ ଘରେ ଗୋଚର କରିବେ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ପାଇବେ। ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଗୋଚର ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

   Related Posts