Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାସ୍ତା କଡକୁ ଖସି ପଡିଲା ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • ଏଜାଜ ପଟେଲଙ୍କୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଉପହାର ଦେଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ, ଗୋଟିଏ ଇନିଂସରେ ସବୁ ବ୍ୟାଟରଙ୍କୁ କରିଥିଲେ ଆଉଟ୍
  • ||
  • ସୁଙ୍କି ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହେଲେ ୨ ଟ୍ରକ୍
  • ||
  • ଗଜପତି : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ନୂଆଗଡ଼ ଫରେଷ୍ଟର, ଏକକାଳୀନ ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍
  • ||
  • ତେଲକୋଇ ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ଗାଁରେ ପଶି ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ଫସଲ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ଶୁଖିଲା ଓ ଖରାଟିଆ ରହିବ ପାଗ
  • ||

ଶୁକ୍ର ବଦଳାଇବେ ଏହି ରାଶିମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ: ଜୁନ୍ ୨୨ ରୁ ହେବ ଧନ ଲାଭ, ବଢିବ ମାନ ସମ୍ମାନ

18/06/2021 at 7:35 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୮/୦୬: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଶୁକ୍ରଙ୍କୁ ଭୌତିକ ସୁଖ, ବୈବାହିକ ସୁଖ, ଭୋଗ-ବିଳାସ, ଖ୍ୟାତି, କଳା, ପ୍ରତିଭା, ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ, କାମ-ବାସନା ଏବଂ ଫ୍ୟାଶନ୍ ଡିଜାଇନ୍ ଇତ୍ୟାଦିର ଗ୍ରହ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ଶୁକ୍ର ହେଉଛନ୍ତି ବୃଷ ଏବଂ ତୁଳା ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ମୀନ ତାଙ୍କର ଉଚ୍ଚ ରାଶି ହୋଇଥିବାବେଳେ କନ୍ୟା ନୀଚ ରାଶି । ଯେତେବେଳେ ଶୁକ୍ର ଶୁଭ ହୋଇଥାନ୍ତି, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜୀବନରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ସୁଖ ପାଇଥାଏ । ଶୁକ୍ର ୨୨ ଜୁନ୍ ୨୦୨୧ ରେ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଶୁକ୍ର ଏହି ଦିନ କର୍କଟ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଶୁକ୍ର ଏହି ରାଶିରେ ଜୁନ୍ ୨୨ ରୁ ଜୁଲାଇ ୧୭ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବେ । କର୍କଟରେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ପ୍ରବେଶ କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହେବ । ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଧନ ଲାଭ ହୋଇପାରେ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶିରେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ମେଷ:

ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତନ କୌଣସି ବରଦାନଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ। ଧନ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ । ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ । ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରଗତିର ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ ।

ମିଥୁନ:

କର୍କଟ ରୋଗରେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ । କାରବାର ଏବଂ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଉତ୍ତମ ରହିବ । ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଶୁଭ ହେବ । ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ ।

ମକର:

ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ କୌଣସି ବରଦାନ ଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ । ଧନ ଲାଭ ହେବା ସହିତ ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେବ । ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ରହିବ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ । ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ ।

ମୀନ:

କର୍କଟରେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ପ୍ରବେଶକୁ ମୀନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରେ । ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେବ। ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ରହିବ । ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ । ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ।

   Related Posts