Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • କାଳିଠୁ କୋଣାର୍କ ମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଚର ହାଇଦର ଗିରଫ ।। ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ ।। ପୋଲିସ କମିଶନର ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀଙ୍କ ସୂଚନା ।। ଏପ୍ରିଲ ୧୦ରେ କଟକ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଫେରାର
  • ||
  • ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟକୁ ବସ ସେବା ବନ୍ଦ, ୫୦ ପ୍ରତିଶତ କର୍ମଚାରୀରେ ଚାଲିବ ସରକାରୀ ଅଫିସ, କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌ ମନା । ବିବାହ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ୫୦ ଜଣ ଏବଂ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ଅତିବେଶୀରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||
  • ବାକି ୨୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ କାଲିଠୁ ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ
  • ||
  • ଛତିଶଗଡ଼ ସୀମାନ୍ତ ୧୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ ବଦଳିଲା ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ ସମୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଫେରିଲା କୋଭିଡ୍‌ କଟକଣା
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷଣ ଦାୟିତ୍ୱ
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବୈତରଣୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ଭାଇ-ଭଉଣୀଙ୍କ ସଲୀଳ ସମାଧି, ପିଉସୀଙ୍କ ଘରୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||

ହୃଦ୍‌ଘାତରେ ଭେନସ୍ ମ୍ୟୁଜିକ୍‌ର ମାଲିକ ତଥା ପ୍ରଯୋଜକ ଚମ୍ପକ ଜୈନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ପୂରା ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଶୋକର ଛାୟା

1/11/2019 at 2:00 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧/୧୧: ବଲିଉଡ୍‌ର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପ୍ରଯୋଜକ ତଥା ଭେନସ୍ ମ୍ୟୁଜିକ୍‌ର ମାଲିକ ଚମ୍ପକ ଜୈନଙ୍କ ୫୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ବାଜିଗର, ଖିଲାଡ଼ି, ମେ ଖିଲାଡ଼ି ତୁ ଅନାଡ଼ି, ଏସ୍‌ ବସ୍‌ ଓ ମେ ହୁଁ ନା ଭଳି ସୁପର ହିଟ ଫିଲ୍ମ ସେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଭେଟି ଦେଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥା ବହୁ ଦମଦାର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିଛି। ତାଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ପୂରା ବଲିଉଡ଼ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏକ ଦୁଃଖର ଛାୟା ଖେଳି ଯାଇଛି। ଭେନସ୍‌ ରେକର୍ଡସ ଆଣ୍ଡ୍‌ ଟେପସ୍‌(Venus Records & Tapes )ର ମାଲିକ ହେଉଛନ୍ତି ଚମ୍ପକ ଜୈନ। ଜୁହୁରେ ଚାଲିଥିବା  ଏକ ମିଟିଂ ସାରି ଫେରିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ଅଚାନକ ହୃଦଘାତ ହୋଇଥିଲା।  ହସ୍ପିଟାଲରେ ପହଞ୍ଚିବା ପୂର୍ବରୁ ଚମ୍ପକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା।

ଚମ୍ପକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ବଲିଉଡ଼ର ବହୁ ବରିଷ୍ଠ କଳାକାରମା ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିବା ସହ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ସମବେଦନା ଜଣାଇଇଛନ୍ତି। ସୋନୁ ସୁଦ୍‌ ଟ୍ବଇଟ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଚମ୍ପକ ଜୈନଙ୍କ ଅଚାନକ ମୃତ୍ୟୁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଦୁଃଖ ପହଞ୍ଚାଇଛି।

ସେହିପରି କଂଗ୍ରେସ ନେତା ସଞ୍ଜୟ ନିରୂପମ ​‌ଟ୍ବିଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି ଚମ୍ପକ ଜୈନଙ୍କ ଅସ୍ବାଭାବିକ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଶୁଣି ତାଙ୍କୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ ଲାଗିଛି। ଏଥିସହ ତାଙ୍କ ପରିବାରଙ୍କୁ ସମବେଦନା ଜଣାଇଛନ୍ତି।

ସେହିପରି ଅଶୋକ ପଣ୍ଡିତ ଟ୍ବିଇଟ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଚମ୍ପକ ଜୈନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ସେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ମର୍ମାହତ।  

   Related Posts