Tuesday, September 17, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଲାଗିଛି କି କଳା ରଂଗର ଗେଟ୍ ? ହେଇଯାଆନ୍ତୁ ସତର୍କ..ପଡ଼ିପାରେ ଏହି ବିପଦ

ଆପଣ ଯେତେ ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟର ଅଧିକାରୀ ହୁଅନ୍ତୁ ପଛେ ମାନିବାକୁ ପଡ଼ିବ ପ୍ରଚଳିତ ହେଉଥିବା ବିଧିବିଧାନ । ପୂର୍ବରୁ ବାସ୍ତୁ, ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ରକୁ ଯେମିତି ଗୁରୁତ୍ବ ଦେଉଥିଲେ ଆଜି ବି ସେମିତି ଦେଉଛନ୍ତି ଗୁରୁତ୍ଵ । କାରଣ ଆମର ସମସ୍ତ ଭଲମନ୍ଦ ବାସ୍ତୁ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ ।

ଆପଣ ଘର କରିଛନ୍ତି ମାନେ ସୁଖ ଅଛି.. ଦୁଃଖ ବି ଅଛି । କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତୁ ନିୟମ  ମାନିଲେ ଆମ ଉପରେ ପଡ଼ିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ନିଶ୍ଚୟ ଅପସରି ଯିବ ।

ଆପଣଙ୍କ ମେନ ଗେଟରେ କଳା ରଂଗ ଦେଇଛନ୍ତି କି ? ତାହେଲେ ସମୟ ସୁବିଧା ଦେଖି ରଂଗ ବଦଳାଇ ଦିଅନ୍ତୁ ।

କଳାରଙ୍ଗ ମେନ ଗେଟରେ ଥିଲେ ଘରର ମୁରବୀଙ୍କ ମାନହାନୀ ,ଶରୀପୀଡ଼ା , ମାଲି ମକଦ୍ଦମା ବି ଲାଗିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।  ମାଲି ମକଦ୍ଦମା ଅଛି ତାହା ବି ଅନେକ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗୋଳମାଳିଆ ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇ ରହିବ ।

ଘରେ ଯେତେ ରୋଜଗାର କଲେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଜମା ଅଣ୍ଟିବ ନାହିଁ । କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସଂଚୟ ରହିବ ନାହିଁ । ଆପଣ ଘରେ କଳାରଂଗର ମେନ ଗେଟ ଅଛିମାନେ ଆପଣଙ୍କର ରୋଜଗାର ପାଣି ପରି ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଯିବ ।

କଳାରଙ୍ଗର ଗେଟ ଅଛିମାନେ ପରିବାରର ମାନ ମନାନ୍ତର ନିହାତି ରହିବ । ଭୁଲ ବୁଝାବଣା ମଧ୍ୟ ରହିବ । ଏହିସବୁ କାରଣରୁ କଳାରଙ୍ଗର ଗେଟର ରଙ୍ଗ ବଦଳାଇ ଦିଅନ୍ତୁ । ଯଦି ପରିବାରର ଶାନ୍ତି ଚାହୁଁଛନ୍ତି କରନ୍ତୁ ଏହିକାମ ..ନହେଲେ ସମୟ ଆସିବ.. ଆପଣ ପ୍ରସ୍ତେଇବେ ।

448 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର