Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୭୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନୂଆପଡ଼ା : ହଳଦି ଗାଁରେ ପୁଣି ଥରେ ବାଘ ଆତଙ୍କ, ଭୟରେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନରେ ହିନ୍ଦୁ ପରିବାରର ୫ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ! ସନ୍ଦେହଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ମୋହନା : ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସର ଭୟଙ୍କର ରୂପ, ସୁସ୍ଥ ରହିବା ପାଇଁ ଏବେବି ଶିଶୁଙ୍କୁ ଦିଆଯାଉଛି ଚେଙ୍କ
  • ||
  • ଭିସୁଟର ୪୦ ଛାତ୍ର କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ମାମଲା : କମ୍ପାନୀର ଦାବି-‘ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟରେ ତ୍ରୁଟି ନଥିଲା’
  • ||
  • ସୋନପୁର : ପଡୋଶୀଙ୍କ ସହ କଥା କଟାକଟିରୁ ଫୁଟିଲା ଗୁଳି, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଯାଇଥିବା ପୋଲିସକୁ ବାନ୍ଧିଲେ ଏବଂ ୨ଟି ଜିପ୍ ଜାଳିଦେଲେ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକେ
  • ||

ଧୂମଧାମରେ ବାହାଘର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ବରୁଣ ଧୱନଙ୍କ କାର ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ

24/01/2021 at 12:30 PM

ଅଲୀବାଗ ୨୪/୦୧ : ଆଜି ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ବରୁଣ ଧବନ ଘୋଡା ଚଢ଼ିବେ। ଅଲୀବାଗର ‘ଦ ମେନସନ୍ ହାଉସ୍’ ରିଜର୍ଟ ରେ ବରୁଣ, ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନତାସା ଦଲାଲଙ୍କ ସହ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିହେବେ। କିନ୍ତୁ ବିବାହର କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଏକ ଏମିତି ଖବର ଯାହା ଶୁଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରୀ ଉଠିବ। ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ବରୁଣଙ୍କର କାର ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଛି। ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ତାଙ୍କର ବିଶେଷ କିଛି କ୍ଷତି ହୋଇନି ସତ କିନ୍ତୁ ଏହି ଖବର ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନଙ୍କ ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି


ବରୁଣ ନତାସାଙ୍କ ପରିବାର ର ଲୋକେ ୨୨ ଜାନୁଆରୀରେ ଅଲୀବାଗରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ। ଯେଉଁଠାରେ ବରୁଣ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବ୍ୟାଚଲର୍ ପାର୍ଟି ରଖିଥିଲେ। ବ୍ୟାଚଲର୍ ପାର୍ଟି ପରେ ବରୁଣ ପରଦିନ ଅର୍ଥାତ ୨୩ ଜାନୁଆରୀରେ ଅଲୀବାଗ ର ‘ଦ ମେନସନ୍ ହାଉସ୍’ ରିଜର୍ଟ କୁ ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ ରାସ୍ତାରେ ସେ ଦୁର୍ଘଟଣା ର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ। ଦୁର୍ଘଟଣା ସମୟରେ ବରୁଣ କାର ମଧ୍ୟରେ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର କିଛି କ୍ଷତି ହୋଇନଥିଲା।


ବରୁଣ ଏବଂ ନତାସାଙ୍କର ବିବାହରେ ଜାହ୍ନବୀ କପୁର, ଖୁସି କପୁର, ସଲମାନ ଖାନ, କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍, ଅର୍ଜୁନ କପୁର, ମଲାଇକା ଅରୋଡା, ଜ୍ୟାକି ଭଗନାନୀ , ଅନିଲ କପୁର , ରିୟା କପୁରଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ଷ୍ଟାର୍ସ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ।
ସୂଚନା ମୁତାବିକ, ସୋନମ କପୁର ସ୍କଟଲ୍ୟାଣ୍ଡ ରେ ଏକ ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂରେ ବେସ୍ତ ଥିବାରୁ ସେ ଏହି ବିବାହରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ପାରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts