Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ଏକ ଇନିଂସ୍‌ ଓ ୨୫ ରନ୍‌ରେ ହରାଇଲା ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ଅହମଦାବାଦ ଟେଷ୍ଟ ଜିତିଲା ଭାରତ
  • ||
  • ଭାରତ ୩-୧ରେ ସିରିଜ୍‌ ବିଜୟୀ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ବିଜେଡିର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ, ଦଳକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କଲେ ହେବିଓ୍ବେଟ୍ ନେତା ପ୍ରତାପ ଧଳ
  • ||
  • ମାଥିଲି : କୂଅରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ମା’ ଓ ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀର ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଗୋଡେଇ ଗୋଡେଇ ହାଣିଲେ, ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଆକ୍ରମଣକାରୀଙ୍କୁ ଧରିଛି ପୋଲିସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲେ, ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ ପାଇଁ ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ନାଳରେ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ସୋର : କେନାଲରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଭାସିଗଲେ ଯୁବକ, ୩ଦିନ ପରେ ଗୁଜୁରାଟରୁ ଫେରିଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଆହତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜ ପୀଠରେ ରାତି ୧୦ଟାରେ ଉଠିବ ମହାଦୀପ, ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ପାଳନ ହେବ କୋଭିଡ୍ କଟକଣା
  • ||

ଛୋଟ ପରଦାର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି ଆଉ ଜଣେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ

16/01/2019 at 2:50 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧୬|୧: ପ୍ରେମ ଆଜିକାଲିର ଯୁବ ପିଢି ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ କଥା। ଟେଲିଭିଜନ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପ୍ରତିଦିନ ବିଭିନ୍ନ ଯୋଡିଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ନା କିଛି ନୂଆ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥାଏ। ପ୍ରେମ କିମ୍ୱା ପ୍ରତାରଣାର ଚର୍ଚ୍ଚା ସବୁବେଳେ ହେଉଥାଏ ଗ୍ଲେମର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ। ଲୋକପ୍ରିୟ ୱାହବିଜ ଦୋରାବାଜିଙ୍କ ଲଭ ଲାଇଫ ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଚକ୍କର ଖାଇଯିବ। ଦୋରାବାଜି ଛୋଟ ପରାଦାର ଖୁବ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ। ଆଜିକାଲି ୱାହବିଜ ଟେଲିଭିଜନରେ ବେଶି ନଜର ଆସୁନାହାନ୍ତି। ଅନେକ ହିଟ ଧାରାବାହିକରେ ସେ ନିଜ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚିତା । ଷ୍ଟାର ୱାନରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା  ପ୍ୟାର କି ଏକ କାହାନୀ ଧାରାବାହିକ ହିଟ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ୱାହବିଜ ଏହି ସୋରୁ ଖୁବ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲେ। ପାର୍ଶ୍ୱ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବା ସତ୍ୱେ ସେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲାଭ କରିଥିଲେ।
 ଏହି ଧାରାବାହିକରେ ତାଙ୍କ ସହ ଭିଭିୟାନ ଡିସେନା ମଧ୍ୟ ଥିଲେ। ଭିଭିୟାନ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଭିଭିୟାନଙ୍କୁ ସେହି ସମୟରେ ହେଣ୍ଡସମ ମ୍ୟାନର ଟାଇଟେଲ ମିଳିଥିଲା। ଶୁଟିଂ ସମୟରେ ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରେମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ୨ ବର୍ଷ ଡେଟିଂ ପରେ ୨୦୧୩ ମସିହାରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା। ବିବାହ ପରେ, ଟେଲିଭିଜନ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଭିଭିୟାନ ଓ ୱାହବିଜଙ୍କୁ ଦୁନିଆର “ବେଷ୍ଟ ଯୋଡି” କୁହାଯାଉଥିଲା । କିନ୍ତୁ କିଛି କାରଣ ଯୋଗୁଁ ଭିଭିୟାନ ଓ ୱାହବିଜଙ୍କର ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲା। ଅଲଗା ହେବା ପରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ସରଙ୍କ ଚେହେରା ଦେଖିବା ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ।   
 ଷ୍ଟାର ୱାନରେ ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ସତ କିନ୍ତୁ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରଙ୍କଠୁ ଅଲଗା ହେବା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ ନଥିଲା। ଭିଭିୟାନଙ୍କ ଅନୁସାରେ ବିବାହ ପରେ ୱାହବିଜଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାହା ସହ ସଂମ୍ପର୍କ ଥିଲା। ସୁଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ୱାହବିଜଙ୍କର ଆଫାୟର ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦର କାରଣ ଥିଲା। ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଭିଭିୟାନ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ୱାହବିଜ ତାଙ୍କ ସହ ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିବେ ବୋଲି ସେ କେବେ ଚିନ୍ତା କରିନଥିଲେ। ୱାହବିଜଙ୍କର ଆଫାୟର ଅଭିନେତା ବିପୁଲ ରାୟଙ୍କୁ ସହ ଥିଲା। ଭିଭିୟାନ ପ୍ରାୟତଃ ବିପୁଲ ସହ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ବୁଲା ବୁଲି କରିବାରେ ଦେଖିଥିଲେ। ତେଣୁ ୱାହବିଜଙ୍କ ଖୁସି ପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ।

   Related Posts