Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ICC ଟି-୨୦ ରାଙ୍କିଂ : ୪ର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ପାକିସ୍ତାନ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍‌ ମହମ୍ମଦ ରିଜଓ୍ବାନ, ବିରାଟ କୋହଲି (୫) ଏବଂ ଲୋକେସ ରାହୁଲ (୮) ଖସିଲେ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ : ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ଜାତୀୟ ଉଦ୍ୟାନ
  • ||
  • ସୋର : ଭଙ୍ଗା ଘରୁ ମିଳିଲା ପୁଳା ପୁଳା ରାସନ କାର୍ଡ, ଲୋକଙ୍କୁ ଦିଆନଯାଇ ଲୁଚାଇ ରଖାଯାଇଥିଲା କାହିଁକି ?
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କଣ୍ଡକ୍ଟରଙ୍କ ଭୁଲ୍, ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଗୋଡ ଉପରେ ଚଢିଗଲା ବସ୍
  • ||
  • କୋଣାର୍କ : ବାଇକ୍ ଚୋରି ରାକେଟ୍ ଠାବ : ୮ ବାଇକ୍ ସହ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : କାଞ୍ଜିପାଣି ଘାଟିରେ ଭାରସ୍ୟାମ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଅଟୋ, ୫ବର୍ଷର ଶିଶୁ ସମେତ ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଅଘୋଷିତ ବିଦ୍ୟୁତ କାଟ୍ : ଦୀର୍ଘ ୧୨ଘଣ୍ଟା ଧରି ଅନ୍ଧାରରେ ରହିଲା ଆଖଣ୍ଡଳମଣୀ ପୀଠ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ନଭେମ୍ବର ୧ରୁ ଯୁକ୍ତ ୩ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ ଏବଂ ୧୫ରୁ ପିଜି ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ କ୍ଲାସ୍ ଖୋଲିବ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ୩ ଦିନ ହେବ ଚିଲିକା ମଝିରେ ଫସିଥିଲା ଡଙ୍ଗା, ୨ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀଙ୍କ ସହ ୧୦ବର୍ଷର ଛୁଆ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ନୀରବତାକୁ ବରଦାସ୍ତ କରାଯିବନି : କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଭ୍ୟାକସିନକୁ ବିରୋଧ କରୁଛନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତା : କହିଲେ, ‘ଟିକା ହେଉଛି ତୁଚ୍ଛା ରାଜନୀତି, ସବୁଠାରୁ ବଡ ଘୋଟାଲା’

20/09/2021 at 4:29 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୦/୦୯ : ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ଟିକାକରଣ ଏବେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଜାରି ରହିଛି । ଅନେକ ଅଭିନେତା, ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ଲୋକପ୍ରିୟତା ପାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭ୍ୟାକସିନ ନେବା ପାଇଁ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରୁଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁନ୍ଧା ଦେଶରେ ପ୍ରାୟ ୮୦ କୋଟିରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଲୋକଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍‌ ଟିକା ଦିଆସରିଲାଣି । କିନ୍ତୁ ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ ଅଭିନେତା ବିଜୟ ଆନନ୍ଦ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଅଭିନେତା ବିଜୟ ଆନନ୍ଦ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଭ୍ୟାକସିନ୍ ନେବି ନାହିଁ । ଟିକା ହେଉଛି ଗୋଟେ ତୁଚ୍ଛା ରାଜନୀତି ଏବଂ ସବୁଠାରୁ ବଡ ଘୋଟାଲା । ଇତିହାସ​‌ରେ ଯଦି ସବୁଠାରୁ ବଡ କିଛି ସ୍କାମ୍‌ ହୋଇଥାଏ ତେବେ ତାହା ହେଉଛି ଭ୍ୟାକସିନ୍‌ ସ୍କାମ୍ । ଟିକା ନେଇ ନଥିବାରୁ ଲଣ୍ଡନରେ ସୁଟିଂ ହେବାକୁ ଥିବା ମୋର ୨ଟି ଫିଲ୍ମ ହରାଇବାକୁ ପଡିଥିଲା । ଏହା ବ୍ୟତିତ ସର୍ବିଆରେ ସୁଟ୍‌ ହେବାକୁ ଥିବା ଏକ ବଡ ଓ୍ବେବ୍‌ ସିରିଜ ମଧ୍ୟ ଛାଡିବାକୁ ପଡିଥିଲା । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଦୁବାଇରେ ଏକ ଆଓ୍ବାର୍ଡ ସୋ ରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଇପାରିନଥିଲି । ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ କାମ ମିଳିଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ତାହା ହାତଛଡା ହୋଇଥିଲା ।’

ତେବେ ଭ୍ୟାକସିନ୍‌ କାହିଁକି ନେବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହାନ୍ତି ପ୍ରଶ୍ନରେ ଅଭିନେତା ବିଜୟ ଆନନ୍ଦ କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ ମୋ ଶରୀର ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି କେମିକାଲ ପୂରାଇବାକୁ ଚାହୁଁନି । ତେଣୁ ମୁଁ ଭ୍ୟାକସିନକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ବିରୋଧ କରୁଛି । ଟିକା ଉପରେ ଆହୁରି ରିସର୍ଚ୍ଚ ହେବାପରେ ଯାଇ ଭ୍ୟାକସିନ୍‌ ନେବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ସେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଇଁ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧୁଛି ଏବଂ ସାମାଜିକ ଦୂରତା ପାଳନ କରୁଛି ତାହା ହିଁ ଯଥେଷ୍ଟ ।

ଅଭିନେତା ବିଜୟ ଆନନ୍ଦ, ଭ୍ୟାକସିନ୍‌କୁ ସବୁଠାରୁ ବଡ ଘୋଟାଲା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି, ଟିକାକୁ ନେଇ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ରାଜନୀତି ହେଉଛି ଏବଂ ଏହା ହେଉଛି ବଡ ବଡ ଘୋଟାଲମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁଠୁ ବଡ ଘୋଟାଲା । ଭ୍ୟାକସିନ ନେଇନଥିବାରୁ ନିଜ ଝିଅ ସହିତ ଲଣ୍ଡନ ମଧ୍ୟ ଯାଇପାରିନଥିଲେ ବିଜୟ । କେବଳ ସେ ନୁହଁନ୍ତି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ଭ୍ୟାକସିନ୍‌ ନେଇନଥିବାରୁ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରିପାରୁ ନାହାନ୍ତି । ଏବେ ବି ଟିକା ନେବିନାହିଁ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି ଅଭିନେତା ବିଜୟ ଆନନ୍ଦ ।

   Related Posts