Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଟ୍ରୋଲିଂ ଗାଡିକୁ ଚକ୍‌ମା ଦେଇ ଖସିଯିବା ବେଳେ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ: ଅଟୋରୁ ବିପୁଳ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ହାତରେ ମଦ ଗ୍ଲାସ୍ ଏବଂ ବନ୍ଧୁକ ଧରି ଠୁମ୍‌କା ଲଗାଉଛନ୍ତି ବିଧାୟକ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍

10/07/2019 at 1:52 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୦|୭: ହାତରେ ମଦ ଗ୍ଲାସ ଓ ଅନ୍ୟ ହାତରେ ବନ୍ଧୁକ । ଦୁଇ ହାତରେ ବନ୍ଧୁକ ଧରି ହିନ୍ଦୀ ଗୀତର ତାଳେ ତାଳେ ଠୁମକା ଲଗାଉଛନ୍ତି ବିଜେପିର ନିଲମ୍ବିତ ବିଧାୟକ ପ୍ରଣବ ସିଂ ଚମ୍ପିଆନ । ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ଖାନପୁରର ବିଧାୟକ ପ୍ରଣବ ସିଂ, ଏମିତି କାରନାମା ପାଇଁ ଅନେକ ସମୟରେ ଖବରରେ ଥାଆନ୍ତି । ଜଣେ ଜନ ପ୍ରତିନିଧି ଭାବରେ ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ଏପରି ଲଜ୍ଜାଜନକ କାଣ୍ଡ ଘଟାଇଛନ୍ତି ପ୍ରଣବ ସିଂ ।

ହାତରେ ବନ୍ଧୁକ ଧରି, ମୁହଁରେ ବନ୍ଧୁକ ଧରି ଖୁବ ମଉଜ ମସ୍ତି କରୁଛନ୍ତି ବିଧାୟକ । ଖୁବ ଦମ୍ଭର ସହ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ ବି ଦେଇ ଚାଲିଛନ୍ତି । ଆଇନ ନା ଜନତା, କାହାରିକୁ ଡର ନାହିଁ ବିଧାୟକଙ୍କର । ନେତାଙ୍କର ଏହି କାରନାମା ଏବେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଏପରି ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ପ୍ରଣବ ସିଂଙ୍କୁ ଅନୁଶାସନହୀନତା ଲାଗି ବିଜେପି ୩ମାସ ପାଇଁ ସସପେଣ୍ଡ କରିଛି । ନିଜକୁ ନସୁଧାରିଲେ ନିଲମ୍ବନ ଅବଧି ଆଗକୁ ବଢିପାରେ ବୋଲି ଦଳ ସତର୍କ ବି କରିଛି । ଠିକ୍ ଏମିତି ସମୟରେ ବନ୍ଧୁକଧାରୀ ନେତାଙ୍କ କାରନାମା ଦାଣ୍ଡରେ ପଡି ହାଟରେ ଗଡୁଛି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଏବେ ନେତାଙ୍କ ଅସଲ ଚେହେରା ପଦାରେ ପକାଇଛି । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ, ଜଣେ ସମର୍ଥକ ପ୍ରଣବଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାକୁ ଯାଇ କହିଛନ୍ତି ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ସେ ହିଁ ଜଣେ ନେତା ଯିଏକି ଏଭଳି କରିପାରନ୍ତି । ସମର୍ଥକଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା ପରେ ପ୍ରଣବ କହୁଛନ୍ତି କେବଳ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ନୁହେଁ ସମଗ୍ର ଭାରତରେ କେବଳ ସେ ହିଁ ଏପରି କରିପାରିବେ । ଏହି ଭିଡିଓ ୩ ତିନି ଦିନ ତଳର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ।

   Related Posts