Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଜମାତିଙ୍କ ଠିକଣା ଦେଲେ ମିଳିବ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା, ପୁରସ୍କାର ଘୋଷଣା କଲା ପୋଲିସ୍

20/04/2020 at 5:59 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୦।୦୪: କରୋନା ସଙ୍କଟ ଦେଇ ଗତି କରୁଥିବା ଦେଶ ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀର ନିଜାମୁଦ୍ଦିନ ସ୍ଥିତ ତବଲିଗି ଜମାତର ମରକଜ ନିଆଁରେ ଘିଅ ଢାଳିବାର କାମ କରିଛି। ଦେଶରେ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌ ସଂଖ୍ୟାରେ ଜମାତିଙ୍କ ବଡଭାଗ ରହିଛି। ୟୁପି ସହିତ ବିଭିନ୍ନ ରାଜ୍ୟର ସରକାର ମସଜିଦଠୁ ନେଇ ଘର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଜମାତିଙ୍କ ସନ୍ଧାନ କରୁଛନ୍ତି। ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର କାନପୁର ପୋଲିସ୍ ଏକ ଅଭିନବ ପନ୍ଥା ଆପଣେଇଛନ୍ତି। କାନପୁର ପୋଲିସ ଜମାତିଙ୍କ ଠିକଣା ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ୧୦  ହଜାର ଟଙ୍କା ପୁରସ୍କାର ଦେବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛି।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ, ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାରେ କରୋନ ରୋଗୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି। ନୂତନ ରୋଗୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜମାତିଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଅଧିକ ରହିଛି। କାନପୁର ଜୋନର ଆଇଜି ମୋହିତ ଅଗ୍ରଓ୍ଵାଲ ଘୋଷଣା କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଜମାତିଙ୍କ ସୂଚନା ଦେବେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତି ଜମାତି ହିସାବରେ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲେଖାଏଁ ପୁରସ୍କାର ରାଶି ଦିଆଯିବ। ଏହି ପୁରସ୍କାର ଜମାତିଙ୍କ ଛପି ରହିଥିବାର ସୂଚନା ଦେଉଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ। ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କାନପୁରରେ କରୋନ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି। ଅନେକ ଜମାତି ଏବେ ମଧ୍ୟ ଛପି ରହିଥିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। କିଛି ସାମ୍ନାକୁ ମଧ୍ୟ ଆସୁଛନ୍ତି।

ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଲକ୍ଷ୍ନୌରୁ ତବଲିଗି ଜମାତିଙ୍କୁ ନେଇ ବଡ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ସୋମବାର ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ୩ ଅଲଗା ଅଲଗା ଜାଗାରୁ ମିଳିଥିବା ୨୩ ବିଦେଶୀ ଜମାତିଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ପୋଲିସ୍ ଗତକାଲି ରାତିରେ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରିବା  ପରେ ଜେଲ୍‌ ପଠାଇ ଦେଇଛି। ଏହି ସବୁ ଜମାତିଙ୍କ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ଅବଧି ପୂରା ହେବା ପରେ ଜେଲ୍‌ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି। ସମସ୍ତ ୨୩ ବିଦେଶୀ ଜମାତିଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ନେଗେଟିଭ୍ ଆସିଛି।

   Related Posts