Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ହଠାତ ବ୍ୟାଟ୍ ଥୋଇ ଟ୍ରାଉଜର୍ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍ : ବଦଳାଇଲେ ଅଣ୍ଡର ଗାର୍ଡସ୍, ଅର୍ଦ୍ଧ ଉଲଗ୍ନ ଖେଳାଳିଙ୍କ ପାଇଁ ଅଟକିଲା ମ୍ୟାଚ୍

1/02/2021 at 9:00 AM

ସିଡନୀ, ୦୧/୦୨:  ବିଗ୍ ବାସ୍ ଲିଗର ଏକ ନକଆଉଟ୍ ମୁକାବିଲାରେ ବ୍ରିସବେନ୍ ହିଟ୍ ସିଡନୀ ଥଣ୍ଡର ବିପକ୍ଷରେ ବିଜୟ ଲାଭ କରିଛି । ଏହି ବିଜୟ ସହ ବ୍ରିସବେନ୍ ଫାଇନାଲ ଅଭିମୁଖେ ଆଉ ଏକ ପାଦ ଆଗକୁ ବଢାଇଛି । ମ୍ୟାଚରେ ସିଡନୀକୁ ୭ ଓ୍ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି ଦଳ । ତେବେ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ମଜା ଆସିଥିଲା । ମ୍ୟାଚ୍ ବେଳେ ଅନେକ ନିଆରା ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲା ସିଡନୀ । ଦଳର ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍ ଉସମାନ ଖ୍ୱାଜାଙ୍କ ଏକ ଦୃଶ୍ୟ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଛି । ସେ ନିଜର ଅଣ୍ଡରଗାର୍ମେଣ୍ଟକୁ ସଜାଡୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ୯ମ ଓଭରରେ ସେ ହଠାତ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଅଟକି ଯାଇଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ସେ ୨୫ ବଲରୁ ୨୬ ରନ୍ କରି ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିଲେ । ଅଟକି ଯାଇ ସେ ଅଣ୍ଡରଗାର୍ମେଣ୍ଟସ୍ ତଳେ ଥିବା ଗାର୍ଡକୁ ବଦଳାଇଥିଲେ ।

ଏହା ଦେଖିବା ପରେ ଦର୍ଶକ, ବିପକ୍ଷ ଖେଳାଳି ଓ କମେଣ୍ଟେଟର୍ ହସିହସି ବେଦମ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଉସମାନ୍ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲି ଅଣ୍ଡରଗାର୍ମେଣ୍ଟସ ତଳେ ଥିବା ଗାର୍ଡକୁ ବଦଳାଇଥିଲେ । ଏହାର ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଏହି ମ୍ୟାଡରେ ସିଡନୀ ତରଳପୁ ଧାର୍ଯ୍ୟ ୧୫୯ ରନ୍‌ର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ବ୍ରିସବେନ୍ ୧୯.୧ ଓଭରରେ ୩ ଓ୍ୱିକେଟ୍ ହରାଇ ହାସଲ କରିନେଇଥିଲା । ବ୍ରିସବେନ୍ ପକ୍ଷରୁ ସାମ୍ ହିଜଲେଟ୍ ୪୯ ବଲ୍‌ରୁ ୭୪ ରନ୍, ମାର୍ଣ୍ଣସ ଲାବୁସେନ ୩୨ ଓ ଜିମି ପିଅରସନ୍ ୪୩ ରନ୍ କରିଥିଲେ ।

   Related Posts