Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୪ ରନ୍‌ରେ ଜିତିଲା ପଞ୍ଜାବ
  • ||
  • ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ୨୨୨ ରନର ବିଶାଳ ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍‌ : କେ.ଏଲ. ରାହୁଲ, ଦୀପକ ହୁଡାଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ
  • ||
  • ମୋଦୀଙ୍କୁ ସୋନିଆଙ୍କ ପତ୍ର: ବୟସ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁସାରେ କରୋନା ଟିକା ଦିଆଯାଉ
  • ||
  • ବାଗ୍‌ଚି ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ଭୁବନେଶ୍ବରରେ କ୍ୟାନସର ହସ୍ପିଟାଲ ଏବଂ କେୟାର ସେଣ୍ଟର ପାଇଁ ସୁବ୍ରତୋ-ସୁସ୍ମିତା ଦେବେ ୪୩୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସ୍‌ଚାର୍ଜ ହେଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୦ରେ ହୋଇଥିଲା ବାଇପାସ୍‌ ସର୍ଜରୀ
  • ||
  • ପାଟଣା : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବ୍ରିଜ୍ ଉପରୁ ୨୦ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସିଲା ବାଇକ୍, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୀଳଗିିରି : ବିଦ୍ୟୁତ ବିଲ୍ ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ସିପିଆଇର ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନଦୀରେ ବୁଡିଗଲେ ମାଛ ଧରାଳି, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଖରା ପାଇଁ ପାନୀୟ ଜଳ ବିଭାଗର ଛୁଟି ବାତିଲ
  • ||
  • ୨ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି, ରାଜଭବନ ପକ୍ଷରୁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ
  • ||

ଅସୁରକ୍ଷିତ କଳାକାର

23/04/2018 at 12:31 PM

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉଷଶୀ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ ଏବଂ ଆକ୍ରମଣ । ଅନୁଗୁଳ କଣିହାଁ ଡେରଙ୍ଗ ଗାଁରେ ଯାତ୍ରା ପରିବେଷଣ କରିବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଭିଡ ଭିତରେ ଫଶି ଯାଇଥିବା ଉଷଶୀ । ଆଉ ଏପଟେ କିଛି ଅସାମାଜିର ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଅଶାଳୀନ ଭାଷାରେ ଗାଳି ଗୁଲଜ କରିଥିଲେ । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ତାଙ୍କ ଚୁଟି ଝିଙ୍କି, ମାଡ ମାରି ପୋଷାକପତ୍ର ମଧ୍ୟ ଟଣା ଓଟରା କରିଥିଲେ । ଏନେଇ ଥାନାରେ ମାମଲା ହେବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଖୋଜୁିଛି ପୋଲିସ । ଏପଟେ ଏହି ଘଟଣାକୁ ସବୁ ମହଲରେ ନିନ୍ଦା କରାଯାଇଛି ।

କଣିହା ଡେରାଙ୍ଗ ଗାଁକୁ ଯାତ୍ରା ପରିବେଷଣ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ଉଷଶୀ । ହେଲେ ଲୋକ ଏବଂ ବାଇକ୍ ଭିଡ ଭିତରେ ତାଙ୍କ କାର ଫଶି ଯାଇଥିଲା । ଯାତ୍ରା କମିଟି ସଦସ୍ୟ, ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ ହଟାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ହେଲେ ଏଭିତରେ ଉଷଶୀଙ୍କୁ ଅଶାଳୀନ ଭାଷାରେ କିଛି ଲୋକ ଗାଳି ଗୁଲଜ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ପୋଷାକ ଟାଣିବା ସହ ଚୁଟି ଝିଙ୍କି ପକାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଆଘାତ ପହଞ୍ଚାଇଥିଲେ । ଉଷଶୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ ଏସବୁର ମୁଖ୍ୟ କାର୍ପଟଦାର ଥିଲା ଇନ୍ଦ୍ରମଣି ସାହୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ପୁଅ । ଉଷଣୀ କଣିହାଁ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି । ଘଟଣା ଅତି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହୋଇଥିବାରୁ ଅନୁଗୁଳ ଏସ୍ପି ପାଲଲହଡା ଏସ୍ଡିପିଓଙ୍କୁ ତଦନ୍ତ ଭାର ଦେଇଛନ୍ତି । ଏସ୍ଡିପିଓ ଘଟଣାସ୍ଥଳ ବୁଲି ଦେଖିଛନ୍ତି । ସେପଟେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଘରେ ପୋଲିସ ରେଡ୍ କରିଛି ।

କେବଳ ଉଷଣୀ ନୁହନ୍ତି, ଅନ୍ୟ ଯାତ୍ରା କଳାକାର ଲରେନସ୍ ମଧ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଛି । ଏପରି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣାକୁ କଳାକାର ମହଲରେ ନିନ୍ଦା କରାଯାଇଛି ।ଦୋଷୀ ବିରୋଧରେ କଡା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ଯାତ୍ରା କମିଟି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବା ଉଚିତ ନଥିଲା କି । ଘଟଣା ପାଇଁ କିଏ ଦାୟୀ । ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଜଣେ ମହିଳା କେତେ ସୁରକ୍ଷିତ ତାକୁ ନେଇ ଉଠିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ।

Leave a Reply

   Related Posts