Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

ଅସୁରକ୍ଷିତ କଳାକାର

23/04/2018 at 12:31 PM

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉଷଶୀ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ ଏବଂ ଆକ୍ରମଣ । ଅନୁଗୁଳ କଣିହାଁ ଡେରଙ୍ଗ ଗାଁରେ ଯାତ୍ରା ପରିବେଷଣ କରିବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଭିଡ ଭିତରେ ଫଶି ଯାଇଥିବା ଉଷଶୀ । ଆଉ ଏପଟେ କିଛି ଅସାମାଜିର ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଅଶାଳୀନ ଭାଷାରେ ଗାଳି ଗୁଲଜ କରିଥିଲେ । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ତାଙ୍କ ଚୁଟି ଝିଙ୍କି, ମାଡ ମାରି ପୋଷାକପତ୍ର ମଧ୍ୟ ଟଣା ଓଟରା କରିଥିଲେ । ଏନେଇ ଥାନାରେ ମାମଲା ହେବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଖୋଜୁିଛି ପୋଲିସ । ଏପଟେ ଏହି ଘଟଣାକୁ ସବୁ ମହଲରେ ନିନ୍ଦା କରାଯାଇଛି ।

କଣିହା ଡେରାଙ୍ଗ ଗାଁକୁ ଯାତ୍ରା ପରିବେଷଣ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ଉଷଶୀ । ହେଲେ ଲୋକ ଏବଂ ବାଇକ୍ ଭିଡ ଭିତରେ ତାଙ୍କ କାର ଫଶି ଯାଇଥିଲା । ଯାତ୍ରା କମିଟି ସଦସ୍ୟ, ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ ହଟାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ହେଲେ ଏଭିତରେ ଉଷଶୀଙ୍କୁ ଅଶାଳୀନ ଭାଷାରେ କିଛି ଲୋକ ଗାଳି ଗୁଲଜ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ପୋଷାକ ଟାଣିବା ସହ ଚୁଟି ଝିଙ୍କି ପକାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଆଘାତ ପହଞ୍ଚାଇଥିଲେ । ଉଷଶୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ ଏସବୁର ମୁଖ୍ୟ କାର୍ପଟଦାର ଥିଲା ଇନ୍ଦ୍ରମଣି ସାହୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ପୁଅ । ଉଷଣୀ କଣିହାଁ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି । ଘଟଣା ଅତି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହୋଇଥିବାରୁ ଅନୁଗୁଳ ଏସ୍ପି ପାଲଲହଡା ଏସ୍ଡିପିଓଙ୍କୁ ତଦନ୍ତ ଭାର ଦେଇଛନ୍ତି । ଏସ୍ଡିପିଓ ଘଟଣାସ୍ଥଳ ବୁଲି ଦେଖିଛନ୍ତି । ସେପଟେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଘରେ ପୋଲିସ ରେଡ୍ କରିଛି ।

କେବଳ ଉଷଣୀ ନୁହନ୍ତି, ଅନ୍ୟ ଯାତ୍ରା କଳାକାର ଲରେନସ୍ ମଧ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଛି । ଏପରି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣାକୁ କଳାକାର ମହଲରେ ନିନ୍ଦା କରାଯାଇଛି ।ଦୋଷୀ ବିରୋଧରେ କଡା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ଯାତ୍ରା କମିଟି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବା ଉଚିତ ନଥିଲା କି । ଘଟଣା ପାଇଁ କିଏ ଦାୟୀ । ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଜଣେ ମହିଳା କେତେ ସୁରକ୍ଷିତ ତାକୁ ନେଇ ଉଠିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ।

Leave a Reply

   Related Posts