Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ଦୋକାନକୁ ଯିବାକୁ ଲାଜ, ଅନ-ଲାଇନରେ ବଢୁଛି କଣ୍ଡୋମ ବିକ୍ରି.. କିଏ ସବୁ ଗ୍ରାହକ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

6/12/2019 at 12:45 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଏକବିଂଶ ଶତାବ୍ଦୀରେ ବି ଭାରତ ଏଭଳି କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ରକ୍ଷଣଶୀଳତା ଅବଲମ୍ବନ କରୁଛି ଯାହା ଏବେ ଦେଶରେ ଅନଲାଇନ ଷ୍ଟୋର ଲାଗି ଲାଭଦାୟକ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହାଇଛି। ଭାରତୀୟମାନେ ଆଜି ବି ସେକ୍ସ ଓ ତତ୍ ସମ୍ବଦ୍ଧିତ ଶିକ୍ଷାରୁ ଦୂରତା ଅବଲମ୍ବନ କରୁଛନ୍ତି। ଏଣୁ ଏଭଳି କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ପୁରଣ ଲାଗି ଲୋକେ ସାଧାରଣ ଷ୍ଟୋର ଅପେକ୍ଷା ଏବେ ଅଧିକ ଅନଲାଇନ କିଣାକିଣି ଉପରେ ନିର୍ଭର କରୁଥିବା ଏକ ଇ-କମର୍ସ ସାଇଟ୍ ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି।

ଏଥିରେ ଅନ-ଲାଇନ ଷ୍ଟୋରରେ କଣ୍ଡୋମର ସର୍ବାଧିକ ବିକ୍ରି ବଢିଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଗତବର୍ଷ ତୁଳନାରେ ଚଳିତବର୍ଷ କଣ୍ଡୋମ ବିକ୍ରି ପ୍ରାୟ ୩୦ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଢିଥିବା ଏହି ସାଇଟ୍ ର ମୁଖପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ଦେଶର ନନ ମେଟ୍ରୋ ସହରରୁ ଏଭଳି ଅର୍ଡର ଅଧିକ ପରିମାଣରେ ମିଳୁଥିବା ବେଳେ ଛୋଟଛୋଟ ସହରର ଲୋକେ ଏଭଳି ଉତ୍ପାଦ ଲାଗି ଅନଲାଇନ ଷ୍ଟୋର ଉପରେ ନିର୍ଭର କରୁଥିବା ଜଣୁପଡିଛି।

ତେବେ ଦେଶରେ ସେକ୍ସ ଓ ଏଭଳି ଏଜୁକେଶନକୁ ନେଇ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସଚେତନତା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇ ପାରିନଥିବା ଏଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସାଧାରଣ ଦୋକାନ ବଜାରରୁ ଲୋକେ ଏଭଳି ସାମଗ୍ରୀ କ୍ରୟ କରିବାରେ ଆଜି ବି ଶାହସ ସଞ୍ଚୟ କରିପାରୁନଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ଇ-କମସର୍ସ ଷ୍ଟୋରର ମୁଖପାତ୍ରଙ୍କ ଅନୁସାରେ ଇମ୍ଫାଲ, ମୋଗା, ଆଇଜଲ,ଅଗରତାଲା, ଏର୍ଣ୍ଣାକୁଲମ, ମାଲାପୁରମ, ସିଲଂ, ସିଲଚର, ଉଦୟପୁର, ହିସାର,ନାଗଁ,ବର୍ଦ୍ଧମାନ, ଦିବ୍ରୁଗଡ, କାନପୁର ଓ ଅହମ୍ମଦନଗର ଆଦି ଥ୍ରୀ-ଟାୟର ସହରାଞ୍ଚଳର ଲୋକେ ବି ଏଭଳି ଅନଲାଇନ ଷ୍ଟୋର ଉପରେ ନିର୍ଭର କରୁଛନ୍ତି। ଏଭଳି ସହରାଞ୍ଚଳର ପ୍ରାୟ ୫୦ ପ୍ରତିଶତ  ଚାହିଦା ଏବେ ଅନଲାଇନ ଷ୍ଟୋରରୁ ପୁରଣ ହେଉଥିବା ମୁଖପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts