Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • T20 World Cup: ଇତିହାସ ରଚିଲେ କର୍ଟିସ କାମ୍ପର, ୪ ବଲ୍‌ରେ ନେଲେ ୪ ଓ୍ଵିକେଟ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମିଲରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ: ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ବିଲଡିଂରୁ ଡେଇଁପଡିଥିଲେ ଶ୍ରମିକ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩୪୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଲଖିମପୁର ହିଂସା ମାମଲାରେ ସଂଯୁକ୍ତ କିଷାନ ମୋର୍ଚ୍ଚାର ରେଳରୋକ, ୬ ଘଣ୍ଟିଆ ଆନ୍ଦୋଳନ ପାଇଁ ୧୪୪ ଧାରା
  • ||
  • ଫୁଲୁଛି ଜଳକା ନଦୀ, ବିପଦ ସଙ୍କେତ ଉପରେ ଜଳସ୍ତର
  • ||
  • ଚାଲାଣ ବେଳେ ୩୯ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର, ଦାଦନ ଖଟିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ବିଜୟନଗରମ୍
  • ||
  • ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଟ୍ରପ୍ ଲାଇନ, ୪ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଏଯାଏଁ ମିଳୁନି ବାପା-ପୁଅଙ୍କ ପତ୍ତା, ରବିବାର ନାଗାବଳୀରେ ଭାସି ଯାଇଥିଲେ ଉଭୟ
  • ||

ବିଗ୍‌ବସ୍‌-୧୫ର ଆରମ୍ଭରୁ ବୟକଟ୍ ଦାବି କଲେ ୟୁଜର୍ସ : ସୁଶାନ୍ତ ସିଂଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ କହିଲେ…

3/10/2021 at 10:01 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୩/୧୦: ପୁଣି ବିବାଦରେ ମୋଷ୍ଟ କଣ୍ଟ୍ରଭର୍ସିଆଲ୍‌ ଶୋ’ ବିଗ୍‌ ବସ୍‌। ଏହି ଶୋ ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ପ୍ରିମିୟର ଶୋ ଆରମ୍ଭ ହେଉଣୁ ବିଗ୍‌ ବସ୍‌-୧୫କୁ ବୟକଟ କରିବାକୁ ଦାବି ଉଠିଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏନେଇ ଟ୍ରେଣ୍ଡ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।

ଗତ ଆଜି ଠାରୁ ବିଗ୍‌ ବସ୍‌-୧୫ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଗତ କାଲି ଶୋ’ର ପ୍ରିମିୟର ନାଇଟ୍‌ ରହିଥିଲା । ତେବେ ଏହା ଶୋ ପୂର୍ବରୁ ବିଗ୍‌ ବସ୍‌-୧୫କୁ ବୟକଟ୍‌ କରିବା ପାଇଁ ଦାବି ଉଠିଛି। ଅନେକ ୟୁଜର୍ସ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହାକୁ ବୟକଟ କରିବା ପାଇଁ କହିଛନ୍ତି। ଏଥିସହ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ #Boycott Big Boss-15 ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି।

ବଲିଉଡର ଦିବଙ୍ଗତ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ କାରଣ ଦେଖାଇ ଏହାକୁ ବୟକଟ କରିବାକୁ କିଛି ୟୁଜର୍ସ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ସେହିପରି ଆଉ କେତେଜଣ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ କାରଣ ଦର୍ଶାଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିଆ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ବିଗ୍‌ ବସ୍‌ ଏଣ୍ଟ୍ରିକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ କିଛି ୟୁଜର୍ସ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି। ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଶୋ’ର ହୋଷ୍ଟ କ୍ରିମିନାଲ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏଥର ପ୍ରତିଯୋଗୀ ମଧ୍ୟ କ୍ରିମିନାଲ। ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ମିଳୁ।’ ସେହିପରି ଆଉ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ବିଗ୍‌ ବସ୍‌ ଏବଂ ପୂରା ବଲିଉଡକୁ ପୂର୍ବରୁ ଆମେ ବୟକଟ କରିଛୁ।

କିନ୍ତୁ ରିୟାଙ୍କ ନାମ ଅପଡେଟ୍‌ ଆସୁଥିବା ବେଳେ କୁହା ଯାଉଥିଲା ଯେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ୩୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେଇଥିବା ନେଇ ମଧ୍ୟ ଗୁଜବ ଉଠିଥିଲା । ହେଲେ ପରେ ଜଣା ପଡିଥିଲା ଯେ ସେ ଏହି ଅଫରକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖାନ କରି ଦେଇଥିଲେ । ହେଲେ ରିୟା ଏନେଇ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି କି ସେ ଏହି ଶୋରେ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଭାବେ ଆସିବେ ନାହିଁ । ଏହା ସହ ସେପଟେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ କାରଣ ନାଁ ନ ନେଇ ସଲମାନ ଖାନ୍‌ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟାର୍ଗେଟ କରାଯାଇଛି।

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ରିଆଲିଟି ଶୋ’ ବିଗ୍‌ ବସ୍‌କୁ ବହୁ ଦିନ ଧରି ସଲମାନ ଖାନ୍‌ ହୋଷ୍ଟ କରି ଆସୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ହୋଷ୍ଟିଂ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌କୁ ଫ୍ୟାନ୍‌ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି। ଗତ କାଲି ଠାରୁ ବିଗ୍‌ ବସ୍‌ ସଜିନ୍‌ ୧୫ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଗତ କାଲି ଏହି ପ୍ରିମିୟର ନାଇଟ୍‌ରେ ଅଭିନେତା ରଣବୀର ସିଂହ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ ନିଜ ଶୋ’ ‘ବିଗ୍‌ ପିକ୍‌ଚର’ର ପ୍ରମୋସନ ପାଇଁ ଆସିଥିଲେ।

   Related Posts