Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୨୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପଡୋଶୀ ଘରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୨ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ୮ ଗୁରୁତର, ବୁଲିଲା ଟାଙ୍ଗିଆ ଓ କଟୁରୀ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାର : ଧବଳେଶ୍ୱର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା, ମନ୍ଦିର ଖାଁ ଖାଁ
  • ||
  • ୫ ଦିନ ଯାଏଁ ଖସିବନି ପାରଦ, ୨୮ରୁ କାଁ ଭାଁ ବର୍ଷା
  • ||

ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସନ୍ନି ଲିଓନିଙ୍କୁ ୟୁଜରଙ୍କ ଧମକ: ‘ତୁମ ଭିଡିଓ ମୋ ପାଖରେ ଅଛି, ଭାଇରାଲ୍ କରି ଦେବି’

1/07/2021 at 10:00 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୧/୦୭: ବଲିଉଡରେ ବେବି ଡଲ୍ ଭାବରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସନ୍ନି ଲିଓନିଙ୍କର ସମସ୍ତେ ଦିୱାନା । ସେ ନିଜର ଲୁକ୍ସ ପାଇଁ ଅନେକ ସମୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ । ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଟ୍ୱିଟରରେ ତାଙ୍କ ଚମତ୍କାର ଲୁକର ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଯାହାକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ୟୁଜର୍ ସର୍ବସାଧାରଣରେ ସନ୍ନି ଲିଓନିଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି ।

PunjabKesari

ସନ୍ନି ଲିଓନି ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଧମକପୂର୍ଣ୍ଣ କମେଣ୍ଟର ସ୍କ୍ରିନସଟ୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ୟୁଜର୍ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଫଟୋ ଉପରେ କମେଣ୍ଟ୍ ଦେଇ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ତୁମର କିଛି ଭିଡିଓ ମୋ ପାଖରେ ଅଛି । ଯଦି ତୁମେ ଉତ୍ତର ଦେବ ନାହିଁ ତେବେ ମୁଁ ସେହି ଭିଡିଓକୁ ଭାଇରାଲ୍ କରିଦେବି । ଏହା ମୋର ବଚନ ଏବଂ ମୋର ବଚନ ହିଁ ମୋର ଶାସନ। ‘ ଏହି ଟୁଇଟ୍ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏଥି ସହିତ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହା ଉପରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି।

PunjabKesari

ନିକଟରେ ସନ୍ନି ଲିଓନି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ସାଇକେଲ ଚଲାଇଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ସ୍ୱାମୀ ଡାନିଏଲ ୱେବର ମଧ୍ୟ ସନିଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ସନ୍ନି କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଧରି ପାରିବ ଯଦି ଧର।’

ୱାର୍କଫ୍ରଣ୍ଟରେ ସନ୍ନି ଲିଓନିଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ‘ବୁଲେଟ୍’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​। ଏହି ୱେବ୍ ସିରିଜରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିସ୍ମା ତନ୍ନା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ସନ୍ନିଙ୍କୁ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ‘ଅନାମିକା’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

   Related Posts