Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ୨୨୨ ରନର ବିଶାଳ ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍‌ : କେ.ଏଲ. ରାହୁଲ, ଦୀପକ ହୁଡାଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ
  • ||
  • ମୋଦୀଙ୍କୁ ସୋନିଆଙ୍କ ପତ୍ର: ବୟସ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁସାରେ କରୋନା ଟିକା ଦିଆଯାଉ
  • ||
  • ବାଗ୍‌ଚି ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ଭୁବନେଶ୍ବରରେ କ୍ୟାନସର ହସ୍ପିଟାଲ ଏବଂ କେୟାର ସେଣ୍ଟର ପାଇଁ ସୁବ୍ରତୋ-ସୁସ୍ମିତା ଦେବେ ୪୩୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସ୍‌ଚାର୍ଜ ହେଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୦ରେ ହୋଇଥିଲା ବାଇପାସ୍‌ ସର୍ଜରୀ
  • ||
  • ପାଟଣା : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବ୍ରିଜ୍ ଉପରୁ ୨୦ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସିଲା ବାଇକ୍, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୀଳଗିିରି : ବିଦ୍ୟୁତ ବିଲ୍ ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ସିପିଆଇର ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନଦୀରେ ବୁଡିଗଲେ ମାଛ ଧରାଳି, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଖରା ପାଇଁ ପାନୀୟ ଜଳ ବିଭାଗର ଛୁଟି ବାତିଲ
  • ||
  • ୨ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି, ରାଜଭବନ ପକ୍ଷରୁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡାକ୍ତରଖାନା ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍, ଆବଶ୍ୟକତା ନଥିଲେ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କୁ ଆଡମିଶନ ମନା
  • ||

ଯୋଗ ଶିଖିବା ଲାଗି ଆଶ୍ରମକୁ ଯାଉଥିଲେ , ବିଧାୟକଙ୍କ ସହ ହେଲା ପ୍ରେମ, ଏବେ ସେ ଅଛନ୍ତି ଲୋକସଭା ସଦସ୍ୟା, ସେ କିଏ ଜାଣନ୍ତୁ

2/11/2019 at 8:11 PM

ମୁମ୍ବାଇ୨/୧୧: ଏମିତି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯାହାଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ପୂର୍ବରୁ ଆପଣ ସବୁ ଜାଣିଥିବେ। କାହିଁକି ନା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ବଡ଼ ପରଦା ବହୁତ ଥର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯୋଗ ଶିଖିବା ପାଇଁ ଆଶ୍ରମ ଯାଉଥିଲେ। ସେଠାରେ ଜଣେ ବିଧାୟକଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ପ୍ରେମ ହୋଇଥିଲା। କିଛି ମାସ ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ବିବାହରେ ପରିଣତ ହୋଇଥିଲା। ଆମେ ଯେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ କଥା କହୁଛୁ ସେ ହେଉଛନ୍ତି ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ନବନୀତ କୌର।

ନବନୀତ ବହୁ ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ନିଖୁଣ ଅଭିନୟ ଲାଗି ଦର୍ଶକ ତାଙ୍କୁ ବେଶ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆରେ ତାଙ୍କର ବହୁ ସୁନାମ ରହିଛି। ତଥାପି  ନବନୀତ ରାଜନୀତିରେ ପାଦ ଥାପି ସାରିଛନ୍ତି। ଏବେ ସେ ଲୋକସଭା ସଦସ୍ୟା ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି।

ଯୋଗଗୁରୁ ରାମ ଦେବଙ୍କ ଆଶ୍ରମକୁ ଯୋଗ ଶିଖିବା ପାଇଁ ନବନୀତ କୌର ଯାଉଥିଲେ। ସେଠାରେ ବଡ଼ନେରାର ବିଧାୟକ ରବି ରାଣାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଭେଟ ହୋଇଥିଲା। ପ୍ରଥମେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତା ହୋଇଥିଲା। ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ବନ୍ଧୁତା ପ୍ରେମରେ ପରିଣତ ହୋଇ ବାହା ବେଦୀରେ ଶେଷ ହୋଇଥିଲା। ୨୦୧୧ ମସିହା ଫ୍ରେବୃଆରୀ ୩  ତାରିଖରେ ନବନୀତଙ୍କୁ ବିଧାୟକ ରବି ରାଣା ଗଣ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ନବନୀତ କୌର କୌଣସି ଫଲ୍ମରେ ନଜର ଆସୁ ନାହାନ୍ତି। କାରଣ ତାଙ୍କ ଦାୟିତ୍ବ ଭାର ବଢ଼ି ଯାଇଛି। କାହିଁକି ନା ଏବେ ସେ ଲୋକସଭା ସଦସ୍ୟା ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି। ୨୦୧୯ ମସିହା ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନରେ ଅମରାବତୀ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ସେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଥିଲେ।

   Related Posts