Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେରଳରେ ଭୀଷଣ ବର୍ଷା: ୫ ଜିଲ୍ଲାରେ ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତି, ଭୂସ୍ଖଳନରେ ଜଣେ ମୃତ, ୧୨ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମନମୋହନ ସିଂହଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥାରେ ଆସୁଛି ସୁଧାର
  • ||
  • କାମେଶ୍ୱର ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ଦାନବାକ୍ସ ଭାଙ୍ଗି ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩୫୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନବୀନ @ ୭୬, ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ
  • ||
  • ୭୬ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଦେଲେ ନବୀନ, କରୋନା ମହାମାରୀ ପାଇଁ ପାଳିବେନି ଜନ୍ମଦିନ
  • ||
  • ଶାରଦୀୟ ଦୁର୍ଗାପୂଜା ଶେଷ, ଶନିବାର ଧରାପୃଷ୍ଠରୁ ବିଦାୟ ନେବେ ମା
  • ||
  • ହାଟରୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଘରେ ଛାଡିଦେବେ କହି ଇଜ୍ଜତ ଲୁଟିଲେ ୮ ସଇତାନ
  • ||
  • କଟକ : କଟକରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ରାକେଶ ଆହତ
  • ||

ସ୍ୱାମୀକୁ ମା ଓ ଭଉଣୀ ସହ ସେୟାର କରୁଛି ସ୍ତ୍ରୀ : ଆଜି ରାତିରେ ଜଣଙ୍କ ପାଖେ ତ କାଲି ଆଉ ଜଣଙ୍କ ସହ..

4/10/2021 at 1:27 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୪/୧୦ : ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ନିହାତି ଆବଶ୍ୟକ । ତଥାପି, କିଛି ଲୋକ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ମାନ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି ନାହିଁ । ସାଧାରଣତଃ ସମାଜରେ ଯେତେ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି ମାଆ ଠାରୁ ବଳିକି ଆଉ କିଛି ନାହିଁ । କୁହାଯାଏ  ଶାଶୁଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଜ୍ବାଇଁର ସମ୍ପର୍କ ମାଆଙ୍କ ପରି । କିନ୍ତୁ ଏପରି ଏକ ଜ୍ବାଇଁ ଅଛନ୍ତି ଯିଏ କି  ଶାଶୁ ସହ ରାତି ବିତାଉଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ସ୍ତ୍ରୀ କୌଣସି ଆପତ୍ତି ନାହିଁ । ତେବେ ଆମେରିକାରେ ରହୁଥିବା ପରିବାର ସହିତ ଏମିତି କିଛି ଘଟିଛି । ଏହି ପରିବାରରେ ଝିଅ ବିବାହ ପରେ ତାଙ୍କ ମା ଏବଂ ଭଉଣୀ ମଧ୍ୟ ଗୋଟିଏ ଘରେ ରୁହନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ସମ୍ପର୍କ କେବଳ ତାଙ୍କ ସହିତ ନୁହେଁ, ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀର ଭଉଣୀ ସହିତ ମଧ୍ୟ ରହିଛି ।

ଏହି ଅଦ୍ଭୁତ ସମ୍ପର୍କକୁ ଦୁନିଆକୁ ଆଣିଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି ମ୍ୟାଡି ବ୍ରୁକ୍ସ। ଟିକ୍‌ଟିକ୍‌ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଏହି କଥାକୁ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି। ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ମା ଏବଂ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ରାତି ବିତାଇବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଛନ୍ତି। ସବୁଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ହେଉଛି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ କୌଣସି ଆପତ୍ତି ନାହିଁ। ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀର ଇଚ୍ଚା ନଥାଏ, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ କିମ୍ବା ଭଉଣୀକୁ ମଧ୍ୟ ରୋମାନ୍ସ କରିପାରିବେ ।

ମ୍ୟାଡି ବ୍ରୁକ୍ସ, ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ରେ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି କି- ‘ମୋ ମା ଏବଂ ମୁଁ ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ସେୟାର କରୁ । ଏହା ବହୁତ ଭଲ। ତେଣୁ, ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ମୁଡ୍‌ରେ ନଥାଏ, ସେତେବେଳେ ସେ ମୋ ମା ସହିତ ଯାଇପାରନ୍ତି । ମୁଁ ଏହି ପ୍ରକାରର ସ୍ତ୍ରୀ । ସପ୍ତାହରେ ଏହା ଅନେକ ଥର ଘଟେ ଯେ ସେ ମୋ ମାଙ୍କ ସହ ରୋମାନ୍ସ କରନ୍ତି। ’ଏହା ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ସମ୍ପର୍କ, କିନ୍ତୁ ଏନେଇ ଜଣେ ଆମେରିକୀୟ ମହିଳା ଏହାକୁ ସହଜରେ କହୁଥିବାର ଦେଖି କାହାର ବି ପାଦ ତଳୁ ମାଟି ଖସି ଯିବ । ଏହା ସବୁଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର ବିଷୟ ହେଉଛି ସମସ୍ତ ଗୋଟିଏ ଘରେ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ରଖନ୍ତି ।

ତେବେ ମ୍ୟାଡି ଏହି ଭିଡିଓରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ କେବଳ ମା ସହିତ ନୁହେଁ ବରଂ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ସହିତ ମଧ୍ୟ ରୋମାନ୍ସ କରନ୍ତି। ଏହା ସହ, ସେ ଏଥିରେ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି। ‘ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୭୦ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ଜବରଦସ୍ତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଏହି କାହାଣୀଟି ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଥିବାବେଳେ ପରିବାରର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି କିଛି ଲୋକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts