Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଶ୍ଵସ୍ତି: କମୁଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୮୦୯ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର-ଜାନୁଆରୀ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ: ଭୁବନେଶ୍ବର ଷ୍ଟେସନ ଓ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ କରିପାରିବେ କୋଭିଡ୍‌ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ପରୀ ବାପା-ମା’ଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେପି ଟିମ୍, ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ୍‌ର ଟୟଲେଟ୍‌ରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ପୁଣି ଏକ ନକଲି ଘିଅ କମ୍ପାନୀରେ ଚଢାଉ, କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଅପମିଶ୍ରିତ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ପ୍ରେମ: ସେୟାର ଚାଟ୍‌ରୁ ଆରମ୍ଭ ଫେସବୁକରେ ଶେଷ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||

ବାହା ହୋଇଗଲେ କି ଉର୍ବଶୀ ? ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ସହ ଗୌତମ ଗୁଲାଟିଙ୍କ ବାହାଘର ଫଟୋ ଭାଇରାଲ୍

3/07/2020 at 4:47 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୩/୦୭ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲା ନିଜର ହଟ ଓ ବୋଲ୍ଡ ଅନ୍ଦାଜ ପାଇଁ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚିତ | ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲା ୭ ଫେରା ନେଇଛନ୍ତି | ବିଗବସ-୮ ବିଜେତା ଗୌତମ ଗୁଲାଟିଙ୍କ ସହିତ ଉର୍ବଶୀ ୭ ଫେରା ନେଇଛନ୍ତି | ଯିଏ ବି ଏହି ଫଟୋ ଦେଖୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ହୋସ ଉଡିଯାଉଛି |

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏକ ଫଟୋ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଯେଉଁଥିରେ ଉର୍ବଶୀ ନାଲି ଜୋଡ ପିନ୍ଧିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଗୌତମ ଗୁଲାଟି ବାଦାମୀ ରଙ୍ଗର ସେରୱାନିରେ ବର ବେଶରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ସହିତ ନିଜ ବାହାଘର ଫଟୋ ଗୌତମ ଗୁଲାଟି ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଫଟୋ ସେୟାର କରି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ବାହାଘର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଦେବେନି କି ? ଗୌତମ ଓ ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ଫଟୋ ଦେଖି ପ୍ରଶଂସକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି |

ଗୌତମ ଓ ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ବାହାଘର ହୋଇଛି କିନ୍ତୁ ରିୟଲ ଲାଇଫରେ ନୁହେଁ ରିଲ ଲାଇଫରେ | ଅସଲରେ ଗୌତମ ଓ ଉର୍ବଶୀ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମରେ ଏକାସାଙ୍ଗେ ନଜର ଆସିବେ | ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ ହେଲା ଭର୍ଜିନ ଭାନୁପ୍ରିୟା | ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଫଟୋ ସେହି ଫିଲ୍ମର |

ଗୌତମ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋସନ କରିଛନ୍ତି | ଫିଲ୍ମ ଜୁଲାଇ ୧୬ ତାରିଖରେ ZEE5 ରେ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଅଛି | ଏହି ଫିଲ୍ମ ସହିତ ଉର୍ବଶୀ ଡିଜିଟାଲ ଡେବ୍ୟୁ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ଫଟୋ ଫିଲ୍ମର ଏକ ଦୃଶ୍ୟର | ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଉଭୟ କମେଡି ଓ ଡ୍ରାମାର ସଂଯୋଜନା ଯାହା ନୂଆପିଢୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ |

   Related Posts