Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କମୁଛି ତାପମାତ୍ରା, ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ୧୧ ଡିଗ୍ରୀକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ସୁପର ମୁକାବିଲା : ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ଫାଇଟ୍
  • ||

୧୬ ବର୍ଷରେ ବିବାହ,୧୮ ବର୍ଷରେ ବିଚ୍ଛେଦ, ଏବେ ୨୫ ବର୍ଷର ଦୁଇ ଯାଆଁଳା ସନ୍ତାନର ମା’ ହୋଇ ବି କମିନି କ୍ରେଜ୍

10/07/2021 at 11:31 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୦/୦୭: ଭାରତୀୟ ଟେଲିଭିଜନ ଜଗତରେ ଉର୍ବଶୀ ଢୋଲକିୟା ଏକ ଜଣାଶୁଣା ନାମ । ସେ ଅନେକ ସିରିଏଲରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏକତା କପୁରଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟ ସିରିଏଲ କାସୌଟି ଜିନ୍ଦେଗିରେ କୋମୋଲିକାର ନେଗେଟିଭ୍ ଚରିତ୍ର ସହିତ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଉର୍ବଶୀ ବିଗ୍ -୬ ରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରି ଏହାର ବିଜେତା ହୋଇଥିଲେ । ଉର୍ବଶୀ ଟିଭିରେ ଅନେକ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ରହିଛି। ସେ ମାତ୍ର ୧୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରେ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ।

Denied of sleep': Urvashi Dholakia shares videos of hour-long 'torture'  outside her home at 2 am, watch

ମାତ୍ର ୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଉର୍ବଶୀ ଲକ୍ସ ସାବୁନର ବିଜ୍ଞାପନରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ସେ ୧୯୯୩ ରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ କମେଡି ସିରିଏଲ୍ ‘ଦେଖ ଭୋଇ ଦେଖ’ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସେ ‘ଘର ଏକ୍ ମନ୍ଦିର୍’, ‘କଭି ସୌତନ, କଭି ସହେଲି’, ‘କହାନୀ ତେରୀ ମେରୀ’, ‘କମେଡି ସର୍କସ୍’, ‘କହିଁ ତୋ ହୋଗା’ ଏବଂ ‘ଚନ୍ଦ୍ରକାନ୍ତ’ ଭଳି ସିରିଏଲରେ କାମ କରିଛନ୍ତି।

ଉର୍ବଶୀ ଟେଲିଭିଜନର ଯେତିକି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚେହେରା, ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ସେତିକି କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ବିରୁଦ୍ଧରେ ସେ ମାତ୍ର ୧୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ବୟସ୍କ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାମୀ ଗର୍ଭବତୀ ଉର୍ବଶୀଙ୍କୁ ଛାଡିଦେଇଥିଲେ। ଦୁଇ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କର ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲା। ଉର୍ବଶୀ ୧୭ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଯାଆଁଳା ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଦୁଇ ପୁଅ ସାଗର ଏବଂ କ୍ଷିତିଜ୍ ଅଛନ୍ତି । ସେ ଏକକୀ ଉଭୟ ପିଲାଙ୍କୁ ବଢାଇଛନ୍ତି। ସେ ଆଜିବି ସିଙ୍ଗଲ୍ ମଦର ଅଛନ୍ତି।

Urvashi Dholakia says her sons, family want her to get married again: 'Not  like mera time chala gaya hai' - Hindustan Times

ନିକଟରେ ଏକ ଖବର ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ଉଭୟ ପୁଅ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପୁନର୍ବାର ବିବାହ କରନ୍ତୁ, କିନ୍ତୁ ଉର୍ବଶୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାର ସମୟ ନାହିଁ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କେବଳ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପୁଅମାନେ ପାଠ ପଢନ୍ତୁ ଏବଂ ଭଲ ଜୀବନଯାପନ କରନ୍ତୁ।

   Related Posts