Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ICC ଟି-୨୦ ରାଙ୍କିଂ : ୪ର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ପାକିସ୍ତାନ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍‌ ମହମ୍ମଦ ରିଜଓ୍ବାନ, ବିରାଟ କୋହଲି (୫) ଏବଂ ଲୋକେସ ରାହୁଲ (୮) ଖସିଲେ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ : ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ଜାତୀୟ ଉଦ୍ୟାନ
  • ||
  • ସୋର : ଭଙ୍ଗା ଘରୁ ମିଳିଲା ପୁଳା ପୁଳା ରାସନ କାର୍ଡ, ଲୋକଙ୍କୁ ଦିଆନଯାଇ ଲୁଚାଇ ରଖାଯାଇଥିଲା କାହିଁକି ?
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କଣ୍ଡକ୍ଟରଙ୍କ ଭୁଲ୍, ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଗୋଡ ଉପରେ ଚଢିଗଲା ବସ୍
  • ||
  • କୋଣାର୍କ : ବାଇକ୍ ଚୋରି ରାକେଟ୍ ଠାବ : ୮ ବାଇକ୍ ସହ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : କାଞ୍ଜିପାଣି ଘାଟିରେ ଭାରସ୍ୟାମ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଅଟୋ, ୫ବର୍ଷର ଶିଶୁ ସମେତ ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଅଘୋଷିତ ବିଦ୍ୟୁତ କାଟ୍ : ଦୀର୍ଘ ୧୨ଘଣ୍ଟା ଧରି ଅନ୍ଧାରରେ ରହିଲା ଆଖଣ୍ଡଳମଣୀ ପୀଠ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ନଭେମ୍ବର ୧ରୁ ଯୁକ୍ତ ୩ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ ଏବଂ ୧୫ରୁ ପିଜି ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ କ୍ଲାସ୍ ଖୋଲିବ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ୩ ଦିନ ହେବ ଚିଲିକା ମଝିରେ ଫସିଥିଲା ଡଙ୍ଗା, ୨ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀଙ୍କ ସହ ୧୦ବର୍ଷର ଛୁଆ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ନୀରବତାକୁ ବରଦାସ୍ତ କରାଯିବନି : କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଟ୍ରୋଲର୍ସଙ୍କ ଶିକାର ହେଲେ ଉର୍ଫି ଜାଭେଦ୍: କହିଲେ ଭୁଲିଗଲେ ବଟନ୍ ଲଗାଇବା..

20/09/2021 at 1:22 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୦/୦୯ :’ବିଗ୍ ବସ୍ OTT’ ରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉର୍ଫି ଜାଭେଦ୍ ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସିଂ ସେନ୍ସକୁ ନେଇ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥାନ୍ତି । ଗୋଟିଏ ପଟେ, ତାଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ଅନ୍ଦାଜ୍‌ ତା ଆଉ କେତେବେଳେ  ସେ ନିଜର ଅନନ୍ୟ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ସହିତ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସା ଅର୍ଜନ କରନ୍ତି। କେତେବେଳେ ନିଜକୁ ନେଇ  ଟ୍ରୋଲ ହୋଇଯାଆନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉର୍ଫି ପୁଣି ଥରେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାଶନ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ ଯୋଗୁଁ ଟ୍ରୋଲ ହୋଇଛନ୍ତି।

ନିକଟରେ ଉର୍ଫିଙ୍କର କିଛି ଏଭଳି କିଛି ମୂହୁର୍ତ୍ତ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଛି। ସବୁଥର ପରି, ଉର୍ଫି ଏକ ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଉର୍ଫି ଏକ କ୍ରପ୍‌ ଟପ୍ ସହିତ ଚେକ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ , କେବଳ ଏତିକି ନୁହଁ ସେହି ପ୍ୟାଣ୍ଟର ବଟନ୍ ଖୋଲା ଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଉର୍ଫି ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଉର୍ଫି ଜାଭେଦଙ୍କର ଏହି ଡ୍ରେସିଂ ସେନ୍ସ ପାଇଁ ଖୁବ୍ ଟ୍ରୋଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜର୍ସମାନେ ଏହାକୁ ନେଇ ଭିନ୍ନ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି। ଏନେଇ ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସେ ଧ୍ୟାନ ପାଇଁ ପ୍ରତିଦିନ ବିମାନବନ୍ଦରକୁ ଯାଆନ୍ତି କି?’ ଅନ୍ୟଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି, , ‘ବୋଧହୁଏ ବଟନ ଦେବାକୁ ଭୁଲି ଯାଇଛନ୍ତି।’ ଏହାକୁ ନେଇ ଅନ୍ୟ ଏକ ଟ୍ରୋଲ ଲେଖିଥିଲେ କି ‘ଜିନ୍ସ ବଟନ୍ ଖୋଲା କେଉଁ ଫ୍ୟାଶନ୍?’ ଆଉ ଜଣେ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଥିଲେ କି- ‘ଯଦି ତୁମେ ବଟନ୍ ଲଗାଇ ଦେଇଥାନ୍ତ ତେବେ କଣ ବିପଦ ଆସି ଯାଇଥାନ୍ତା’ ।

ସେପଟେ ଏହା ଉର୍ଫିଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଥର ଟ୍ରୋଲରରଙ୍କ ଶିକାର ହୋଇ ନାହାନ୍ତି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଥର ଟ୍ରୋଲରରଙ୍କ ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଉର୍ଫି ଟ୍ରୋଲଗୁଡିକର ଉତ୍ତର ଦେଇ କହିଛନ୍ତି କି ମୋର ପୋଷାକ ଅପେକ୍ଷା ମୋ ପାଖରେ ବହୁତ କିଛି ଅଛି। ମୁଁ ଜାଣେ ନାହିଁ ଲୋକମାନେ କାହିଁକି ମୋ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି ନାହିଁ । ମୁଁ ବୁଝି ପାରୁଛି ଯେ ମୁଁ ଯାହା ପୋଷ୍ଟ କରେ ନା କାହିଁକି, ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ସବୁବେଳେ କିଛି କହିବାକୁ ଥାଏ ।  ଯଦି ମୁଁ ବିକିନି କିମ୍ବା ସାଲୱାର ସୁଟରେ ଥିଲେ ବି , ଖରାପ ମନ୍ତବ୍ୟ ସବୁବେଳେ ଆସି ଥାଏ ।

ଉର୍ଫି ଜାଭେଦ୍  ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ କି, ‘ମୁଁ ଲୌକ୍ଷ୍ମର ଏକ ରକ୍ଷଣଶୀଳ ପରିବାରରେ ଆସିଛି । କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ମୋର ପୋଷାକରେ କାହାରି ସମସ୍ୟା ହୋଇନଥିଲା। ଆଜି ମୁଁ ଯାହା ପସନ୍ଦ କରେ ତାହା ପିନ୍ଧିଥାଏ, ମୋତେ ତାହା ଭଲ ଲାଗେ । ହେଲେ ଲୋକମାନେ କ’ଣ କୁହନ୍ତି ସେଥିପ୍ରତି ମୋର ଫରକ୍‌ ପଡେ ନାହିଁ ।

   Related Posts