Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଜେଡିରେ ମିଶିବେ ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ, କହିଲେ ନବୀନଙ୍କ ହାତମୁଠା ଟାଣ କରିବି
  • ||
  • ଆଇଆଇଟି ଜମ୍ମୁର ନୂତନ ଗୃହ ଲୋକାର୍ପଣ କରିବେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହ, ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୬୧ ମୃତ
  • ||
  • ଚିଲିକାକୁ ଆସିଲେଣି ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ, ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ବନ ବିଭାଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ହିଂସାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷ ମିଶ୍ରାଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • କମୁଛି ତାପମାତ୍ରା, ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ୧୧ ଡିଗ୍ରୀକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ସୁପର ମୁକାବିଲା : ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ଫାଇଟ୍
  • ||

ବ୍ୟାକ୍‌ଲେସ୍-କିଲ୍‌ର ଲୁକ୍‌ : ଫଟୋ ପୋଜ୍‌ ପାଇଁ ଉର୍ଫି ଜାଭେଦ୍‌ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଟ୍ରୋଲ୍‌ କଲେ ୟୁଜର୍ସ…

24/09/2021 at 2:06 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୪/୦୯  : ଉର୍ଫି ଜାଭେଦ୍ ହୁଏତ ବିଗ୍ ବସ୍ OTT ଘରେ କିଛି ଖାସ୍‌ କରିପାରିନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ବିଗ୍‌ବସ୍‌ ଘରୁ ବାହାରିବା ପରଠାରୁ ସେ ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଚମତ୍କାର ଫ୍ୟାଶନ୍ ଶୈଳୀ ହେତୁ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି । ନିକଟରେ ସେ ଲୋଖଣ୍ଡୱାଲାରେ ଏକ ଶିମିରି ବେଜି ବ୍ୟାକଲେସ୍ ପୋଷାକରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏଥିରେ ଉର୍ଫି ବହୁତ ହଟ୍‌ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ।

ନିକଟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଉର୍ଫିଙ୍କର ଫଟୋ ଏତେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେ ଯାହା ଉପରେ ଲୋକମାନେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହି ଫଟୋକୁ ଦେଖି ୟୁଜର୍ସ କମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି, “ବେଳେବେଳେ ଆଗରୁ, ଅନ୍ୟ ସମୟରେ ପଛରୁ, ଆପଣ କଣ ଦେଖାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?”

News18hindi

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଅନେକ ଲୋକ ଉର୍ଫିଙ୍କୁ ଧାର୍ମିକ ଭାବନା ସହିତ ଖେଳୁଥିବା ନେଇ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଏହା ତାଙ୍କର ଧାର୍ମିକ ଆଚରଣ ବିଧି ସହିତ ମେଳ ଖାଉ ନାହିଁ ବୋଲି ସେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ତୁମେ ମୁସଲମାନ ନାମରେ ଏକ କଳଙ୍କ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

News18hindi

ଏହା ପ୍ରଥମ ଘଟଣା ନୁହେଁ ଯେ ଉର୍ଫି ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଇଛି। ଏହାପୂର୍ବରୁ, ଚୁଡ଼ିରେ ତିଆରି ଫସଲ ଟପ୍ ପିନ୍ଧିଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ସମାଲୋଚନାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା ​​ । କିଛି ଦିନ ପରେ ତାଙ୍କୁ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ବଟନ୍ ନଦେଇ ଜିନ୍ସ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ।

ପୂର୍ବରୁ ବିଗ୍ ବସ୍ OTT ପରେ ଉର୍ଫି ଜାଭେଦ ଅଖତରଙ୍କ ନାତୁଣୀ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା, ଏନେଇ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜାଭେଦ୍ ଅଖତରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ। ସେ କହିଛନ୍ତି, “ମୋର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନାମ ଉର୍ଫି ଜାଭେଦ୍ ଥିବାରୁ ଲୋକମାନେ କାହାଣୀ ବନାଉଛନ୍ତି। ଏସବୁ କେବଳ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ପାଇଁ କରାଯାଇଛି।”

   Related Posts