Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ଵାଦ’ ପ୍ରଭାବ: ଆସନ୍ତାକାଲି ୧୯ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି
  • ||
  • ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ‘ଓମିକ୍ରନ’ ଆତଙ୍କ ! ବିଦେଶ ଫେରନ୍ତା ୧୨ ରୋଗୀ LNJPରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

‘ଯେଉଁମାନେ ଆଜି ପୁଅକୁ ନିନ୍ଦା କରୁଛନ୍ତି ସେହିମାନେ କାଲି ସେଲ୍ଫି ପାଇଁ ଦୌଡ଼ିବେ’: ଶାହରୁଖଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଉର୍ଫି ଜାଭେଦଙ୍କ ଜବାବ

22/10/2021 at 9:19 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୨/୧୦ : ବଲିଉଡ କିଙ୍ଗ ଖାନ ଶାହରୁଖ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁସ୍କିଲ ସମୟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି। ଶାହରୁଖଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଅନେକ ଦିନ ହେଲା ଜେଲରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟି ଶାହରୁଖଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରୁଛନ୍ତି। ଅପରପକ୍ଷରେ କିଛି ଲୋକେ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କୁ ନେଇ ଶାହରୁଖଙ୍କୁ ନେଗେଟିଭ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି।

ବିଗ ବସ ଓଟିଟି ଫେମ ଉର୍ଫି ଜାଭେଦ ଏହିଭଳି ଟ୍ରୋଲର୍ସଙ୍କୁ ମୁହଁତୋଡ ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଆଜି ଶାହରୁଖ ଓ ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ନାନା କଥା କହୁଛନ୍ତି, ନେଗେଟିଭ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି ସେହିମାନେ ହିଁ କାଲି ତାଙ୍କ ସହ ସେଲ୍ଫି ନେବା ପାଇଁ ଦୌଡ଼ିବେ।

ଏକ ୱେବସାଇଟକୁ ଦେଇଥିବା ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ଉର୍ଫି ଜାଭେଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ,’ଯେଉଁମାନେ ମୋତେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତିନି, ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ସାମ୍ନାରେ ଥାଆନ୍ତି ମୁଁ ଜାଣିଚି ଯେ ସେମାନେ ସାମ୍ନାରୁ ଗାଳି କରିବେନି। ସେମାନେ ଅଟୋଗ୍ରାଫ ଓ ସେଲ୍ଫି ମାଗିଥାନ୍ତି। ଯେମିତି ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କୁ ଲୋକେ ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି, ସାମ୍ନାକୁ ପଳେଇ ଆସିଲେ ସେଲ୍ଫି ପାଇଁ ଦୌଡ଼ିବେ। ଏବେ ଲୋକେ କହୁଛନ୍ତି ତୁମ ପୁଅ ଏମିତି, ସେମିତି, ସେହିମାନେ ହିଁ ସେଲ୍ଫି ପାଇଁ ଦୌଡ଼ିବେ। ସାମ୍ନାରେ କିଛି ବି କହିବାକୁ ଲୋକଙ୍କର ସାହସ ନାହିଁ। ମୁଁ ଯଦି ଏମିତି ଲୋକଙ୍କ କଥା ଶୁଣୁଥାନ୍ତି ତାହେଲେ କେବେ ବି ସେଇଠି ପହଞ୍ଚି ପାରିନଥାନ୍ତି ଯେଉଁଠି ଆଜି ଅଛି।’

   Related Posts