Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ସ୍କୁଲ ଖେଳ ପଡିଆରେ ଛାତ୍ରମାନେ ଖେଳୁଥିଲେ ବୋଲି ନିସ୍ତୁକ ପିଟିଲେ ଉର୍ଦ୍ଦୁ ଶିକ୍ଷକ !

23/11/2019 at 5:10 PM

ବାଲିପାଟଣା ୨୩।୧୧: ସାମାନ୍ୟ କଥାକୁ ନେଇ ଉର୍ଦ୍ଦୁ ଶିକ୍ଷକ ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅମାନୁଷିକ ମାଡ ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଘଟଣା ଘଟିଛି ବାଲିପାଟଣା ଶିକ୍ଷା ମଣ୍ଡଳ ବନମାଳିପୁର ସରକାରୀ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ । ଏ ନେଇ ଛାତ୍ରଙ୍କ ଅଭିଭାବକ ବନମାଳିପୁର ପୋଲିସ ଫାଣ୍ଡିରେ ଲିଖିତ୍ତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗୁରୁବାର ଦିନ ଖେଳ ପିରିଅଡରେ ସ୍କୁଲର ଛାତ୍ରମାନେ ଫୁଟବଲ କିଣି ସ୍କୁଲ ଖେଳ ପଡିଆରେ ଖେଳୁଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଆରେଞ୍ଜମେଣ୍ଟ ପିରିୟଡ୍ ଦାୟିତ୍ବରେ ଥିବା ଉର୍ଦ୍ଦୁ ଶିକ୍ଷକ ସେଖ୍ ନବାବ ଅଲ୍ଲୀ କାହିଁକି ଛାତ୍ରମାନେ ଫୁଟବଲ କିଣି ଖେଳୁଛନ୍ତି ବୋଲି ପଚାରିଥିଲେ । ଏକ ଆମ୍ବଡାଳ ଆଣି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ପିଟିଥିଲେ । ଏପରିକି ଛାତ୍ରମାନେ କ୍ଲାସକୁ ଗଲାପରେ ମଧ୍ୟ ସଂପୃକ୍ତ ଶିକ୍ଷକ କ୍ଲାସରେ ପଶି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ପିଟିଥିଲେ । ପିଟିଲେ ମୋର କିଏ କଣ କରିବ ବୋଲି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କହିଥିଲେ । 

ଘରକୁ ଯିବାପରେ ଘରେ ଅଭିଭାବକଙ୍କୁ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଜଣାଇଥିଲେ । ଅଭିଭାବକମାନେ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ ଅବଗତ କରାଇବା ସହ ବନମାଳିପୁର ପୋଲିସ ଫାଣ୍ଡିରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଏ ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ଉର୍ଦ୍ଦୁ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ ହୋଇପାରିନାହିଁ ।

   Related Posts