Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’ ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚିତ, ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ହେବେ ଉପକୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୬୬୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ବ୍ଲକ୍ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଶୁଭେନ୍ଦୁ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ଆକ୍ସନ : ଟ୍ରାକ୍ଟର ରାଲି ବେଳେ ହିଂସା ପରେ ୨୨ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଘଟଗାଁ : ରାତିରେ ଘରକୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସେବାୟତଙ୍କ ପୁଣି କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ, ପ୍ରତିଦିନ ୫୦ ସେବାୟତଙ୍କ ହେବ ଆର୍‌ଟିପିସିଆର୍
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଭାକ୍‌ସିନ୍‌ ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ଯକର୍ମୀ
  • ||

ମନେ ମନେ ଭଲପାଉଥିଲା, ବାହା ହୋଇପାରିଲାନି : ଯୁବତୀଙ୍କ ମୁହଁରେ ଏସିଡ୍ ପକାଇଦେଲା ଯୁବକ

26/11/2020 at 6:34 PM

ପୁଣେ ୨୬/୧୧ : ଏସି ମେକାନିକ୍ ଭାବେ କାମ କରୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଗତ ସୋମବାର ଦିନ ପୁଣେରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଏସିଡ୍ ଫିଙ୍ଗିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ମହିଳାଜଣକ ଅନ୍ୟଜଣଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିବାରୁ ଏଥିରେ ରାଗିଯାଇ ଅଭିଯୁକ୍ତଜଣକ ଏପରି କାଣ୍ଡ ଭିଆଇଥିବା ସୂଚନା  ମିଳିଛି । ପୁଣେର ପାର୍ବତୀଗାଓଁ ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି ଏହି ଅମାନବୀୟ ଘଟଣା । ମହିଳାଙ୍କ ମୁହଁରେ ପ୍ରାୟ ୭ ପ୍ରତିଶତ ଜଳି ଯାଇଥିବା କହିଛନ୍ତି ଚିକିତ୍ସା କରୁଥିବା ଡାକ୍ତର । ଏବେ ପୀଡିତା ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ସ୍ଥିର ଅଛି।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏବଂ ପୀଡିତା ଉଭୟ ପିଲାଦିନରୁ ପରସ୍ପରକୁ ଜାଣିଥିଲେ । ଯେହେତୁ ସେମାନେ ପଡୋଶୀ ଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ଗୋଟିଏ କ୍ଲାସରେ ଦ୍ବାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢିଥିଲେ ।  ଅଭିଯୁକ୍ତ ଚାହୁଁଥିଲା ଯେ ମହିଳାଜଣକ ତାକୁ ବିବାହ କରନ୍ତୁ କିନ୍ତୁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜୁନ୍ ମାସରେ ସେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପୁରୁଷଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ତେବେ ଯୁବକଜଣକ ଏଥିରେ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲା ଏବଂ ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା ।

ତେବେ ଗତ ନଭେମ୍ବର ୨୧ ତାରିଖରେ ମହିଳାଜଣକ ତାଙ୍କ ବାପଘରକୁ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଆସିଥିଲେ । ସେ ଆସିଥିବା ଖବର ପାଇ ଅଭିଯୁକ୍ତଜଣକ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଏକ ସ୍କୁଲକୁ ଡାକିଥିଲା । ପୀଡିତା ମହିଳାଜଣକ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ସେହି ସ୍କୁଲ ନିକଟକୁ ଆସିଥିଲେ । ତେବେ ସେଠାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ମହିଳାଙ୍କୁ କହିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ମହିଳାଜଣକ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ସେହିଠାରେ ଖାରଜ କରିଦେଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ କେବେ ବି କଣ୍ଟାକ୍ଟ ନକରିବାକୁ କହିଥିଲେ ମହିଳାଜଣକ ।

ଏହା ପରେ ଯୁବକଜଣକ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇଥିବା ଏକ ଏସିଡ୍ ବଟଲ ବାହାରକରି ପୀଡିତାଙ୍କ ମୁହଁକୁ ଛାଟିଥିଲା । ତେବେ ମହିଳଳାଜଣକ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ମୁହଁକୁ ପିନ୍ଧିଥିବା ଡ୍ରେସ ସାହାଯ୍ୟରେ ପୋଛି ଦେଇଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ସ୍ଥିର ଥିବା କହିଛନ୍ତି ଚିକିତ୍ସା କରୁଥିବା ଡାକ୍ତର । ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ କ୍ରମେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts