Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅନୁଗୋଳରେ କଣ୍ଟେନର-ଟ୍ରକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଟ୍ରକ୍ ଚାଳକ ମୃତ
  • ||
  • ଷ୍ଟାଫ୍‌ନର୍ସ ମୌସୁମୀ ମିଶ୍ରଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ସହକର୍ମୀ କହିଲେ, ‘ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଛି’
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀରେ ଭାଇ-ଭାଉଜଙ୍କୁ ହାଣି ଫିଙ୍ଗିଦେଲା ସାନ ଭାଇ, ୬୦କି.ମି. ଦୂରରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଯାଜପୁରରେ କାର୍‌-ଟ୍ରକ୍‌ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଚାଲିଗଲା ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ-ବାଂଲାଦେଶକୁ ମୁହାଁଇଲା ଭୀଷଣ ଅବପାତ, ୫ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳରୁ ଅତି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ମୁମ୍ବାଇ ସିଟି ସେଣ୍ଟର ମଲ୍‌ରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ମଲ୍‌ରେ ଥିଲେ ପ୍ରାୟ ୩୦୦ ଲୋକ
  • ||

ବନ୍ଧୁକ ମୂନରେ ଗାଡି ଚେକିଂ କରୁଛି ପୋଲିସ : ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଭୟର ବାତାବରଣ

25/06/2019 at 5:50 PM

ବନ୍ଦାୟୁ ୨୫/୬ : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ବନ୍ଦାୟୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଭିଡିଓରେ ପୋଲିସକର୍ମୀ ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ଗାଡି ଚେକିଂ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଗାଡି ଚେକିଂ ବେଳେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ହାତ ଉପରକୁ ଉଠାଇବାକୁ କହୁଛନ୍ତି ପୋଲିସକର୍ମୀ । ବଜିରଗଞ୍ଜ ବଗେନ ଥାନା ଅଂଚଳରେ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଥାନା ପ୍ରଭାରୀ ରାହୁଲ କୁମାର ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଧମକାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଭିଡିଓରେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ କହୁଛନ୍ତି ହାତ ଉପରକୁ ଟେକ ଏବଂ ଗୋଡ ଛଡା କରି ଛିଡା ହୁଅ, ନଚେତ ଗୁଳି କରିଦିଆଯିବା ।

ସ୍ଥାନୀୟାଲୋକେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପୋଲିସ ଏବେ ନିୟମିତ ଏହିଭଳି ଭାବେ ଚେକିଂ କରୁଛି । ଜଣେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୋଲିସ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଛାଡୁନାହିଁ । ରାଜ କୁମାର ଅଗ୍ରୱାଲ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କହିଛନ୍ତି ଗାଡି ଚଲାଇଲା ବେଳେ ପୋଲିସ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ଲୋକଙ୍କୁ ଅଟକାଉଛି ।  ପୋଲିସର ଏହି ଉପାୟ ଅପମାନଜନକ ଏବଂ ଭୟଙ୍କର ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ।

ବନ୍ଦାୟୁ ଅଂଚଳରୁ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ଅପରାଧିକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥାଏ । ଅପରାଧୀଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖିବାକୁ ପୋଲିସମାନେ ସବୁବେଳେ ବନ୍ଧୁକ ବାହାରେ ରଖିଥାନ୍ତି । କେତେବେଳେ କେଉଁ ଗାଡିରେ ଅପରାଧୀ ଯାଉଥିବା ସେଥିପାଇଁ ପୋଲିସକର୍ମୀ ସବୁବେଳେ ସଜାଗ ରହୁଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଜଣେ ପୋଲିସକର୍ମୀ । 

ବନ୍ଦାୟୁ ଏସଏସପି ଅଶୋକ ତ୍ରିପାଠୀ କହିଛନ୍ତି, ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ରଣନୀତି । ଅପରାଧିକ ମାନସିକତା ଲୋକେ ବେଳେବେଳେ ଗାଡି ଚେକିଂ ବେଳେ ପୋଲିସ ଉପରକୁ ଗୁଳି ଚଳାଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥାନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ଏହି ଉପାୟ ଅବଲମ୍ବନ କରାଯାଇଛି । ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରାଯିବ ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକ ସ୍ଥଳେ ଉଚିତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି ଡିଜିପି କହିଛନ୍ତି ।  

   Related Posts