Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ମନ୍ତ୍ରୀ କମଲରାଣୀ ବରୁଣଙ୍କ ପରଲୋକ, ମୃତ୍ୟୁର କିଛି ସମୟ ଆଗରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଥିଲେ ସକ୍ରିୟ

2/08/2020 at 4:16 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ, ୦୨|୦୮: ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ଜାରି ରହିଥିବା କରୋନା ଆତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କ୍ୟାବିନେଟ ମନ୍ତ୍ରୀ କମଲ ରାଣୀ ବରୁଣଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଯାଇଛି । ସେ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ ସରକାରରେ ପ୍ରଯୁକ୍ତିବିଦ୍ୟା ଶିକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ରହିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ନିଧନରେ ରାଜ୍ୟରେ ରବିବାର ରାଜକୀୟ ଶୋକ ପାଳନ କରାଯାଉଛି ।

କମଲ ରାଣୀ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ଥିଲେ । ଲକ୍ଷ୍ନୌର ପିଜିଆଇରେ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଜାରି ରହିଥିଲା । ସେ ଗତ ୧୮ ତାରିଖରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ । ପରେ ତାଙ୍କୁ ପିଜିଆଇରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ମୃତ୍ୟୁବେଳକୁ ତାଙ୍କୁ ୬୨ ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା ।

ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ସେ ଲଗାତାର ଭାବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସକ୍ରିୟ ରହିଥିଲେ ।  ନିଧନର କିଛି ମିନିଟ୍ ପୂର୍ବରୁ ସେ ଗୁଜୁରାଟ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ବିଜୟ ରୂପାଣୀଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଥିଲେ । ଏପରିକି ଶନିବାର ସେ ଅନେକ ଟ୍ୱିଟକୁ ରିଟ୍ୱିଟ୍ କରିଥିଲେ ।

ଗତବର୍ଷ ଅଗଷ୍ଟ ୨୧ ତାରିଖରେ କମଳରାଣୀ ବରୁଣ ପ୍ରଯୁକ୍ତିବିଦ୍ୟା ଶିକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଦାୟିତ୍ୱ ନେଇଥିଲେ । ସେ ଘାଟମପୁର ଅଞ୍ଚଳରୁ ବିଜେପିର ବିଧାୟକ ହେବା ସହ ଦଳକୁ ମଜବୁତ କରିବା ଦିଗରେ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts