Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଉଠାଇ ଆଣିବାରୁ ଥାନା ପରିସରରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପୋଲିସ ମାରପିଟ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

କଳଙ୍କିତ ବନ୍ଧୁତ୍ଵ: ବାର୍ଥ ଡେ ପାର୍ଟିରେ ସାଙ୍ଗକୁ ଡାକି ଆଣିଲା ଭଉଣୀ, ଭାଇ କଲା ବଳାତ୍କାର

21/06/2020 at 6:20 PM

ଆମ୍ବେଦକରନଗର ୨୧।୦୬: ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଆମ୍ବେଦକର ନଗରରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଓ ଘୃଣିତ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏହି ଘଟଣା ବିଶ୍ଵାସଘାତରେ ଭରା ଏକ ସାଙ୍ଗ ଝିଅର କାହାଣୀ ଯିଏ, ଦୋସ୍ତିକୁ କଳଙ୍କିତ କରି ଦେଇଛି। ଏଠାରେ ଭଉଣୀର ସାଙ୍ଗକୁ ଭାଇ ବଳାତ୍କାର କରିଛି। ଏହି ପୂରା ଘଟଣାରେ ଯୁବତୀ ନିଜ ଭାଇ ସହିତ ମିଶି ଯୋଜନା କରିଥିଲା। ଘଟଣା ପରେ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଜିଲ୍ଲା ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ପୀଡିତାଙ୍କ ମାନସିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦେଖି ଲକ୍ଷ୍ନୌ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି। ହସ୍ପିଟାଲରେ ଡାକ୍ତରୀ ଦଳ ପୀଡିତାଙ୍କ ଡାକ୍ତରୀ ପରୀକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ୍ ଜଣେ ଯୁବତୀ ସମେତ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ଏହି ଘଟଣା ଆମ୍ବେଦକରନଗରର ଜାହାଙ୍ଗୀର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ନୀଲକଣ୍ଠ ସରାୟ ଗାଁର। ଏଠାରେ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ପଡୋଶୀରେ ରହୁଥିବା ନିଜର ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ଯୁବତୀ ଜନ୍ମ ଦିନ ପାଳନ କରିବା କରି ଘରକୁ ଡାକି ନେଇଥିଲା। ପୂର୍ବରୁ ସେଠାରେ ଯୋଜନା ଅନୁରୂପ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇ ରହିଥିବା ଯୁବତୀର ଭାଇ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ବଳପୂର୍ବକ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲା। ବିରୋଧ କରିବାରୁ ମାଡ ମଧ୍ୟ ମାରିଥିଲା। କୌଣସିମତେ ନାବାଳିକ ଯୁବତୀ ନିଜ ଘରକୁ  ପହଞ୍ଚିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲା।

ପରିଜନଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ କ୍ରମେ ଜହାଙ୍ଗୀରଜଙ୍ଗ ପୋଲିସ୍ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବତୀ ଓ ଦୁଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ପୀଡିତାଙ୍କୁ ମେଡିକାଲ ଓ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ମାତ୍ର ପୀଡିତାଙ୍କ ମାନସିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ହଙ୍ଗାମା ବଢିବା ପରେ ଏଏସପିଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ପରେ ମାମଲା ଶାନ୍ତ  ପଡିଛି। ଅନ୍ୟପଟେ ପୋଲିସର କହିବା କଥା ଏହି ଘଟଣାରେ ଦୋଷୀମାନଙ୍କୁ ଛଡା ଯିବ ନାହିଁ।

ଘଟଣା ପରେ ପୀଡିତାଙ୍କ ଭାଇ କହିଛନ୍ତି ଆମେ ଗରିବ ଲୋକ। ମୋ ଭଉଣୀର ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ଆସି ତାକୁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଡାକି ନେଇଥିଲା। ସେଠାରେ ଭଉଣୀକୁ ବଳାତ୍କାର କରାଗଲା। ସେଠାରୁ ଖସି ଆସି ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ  ଭଉଣୀ ଚିତ୍କାର କରିବା ସହିତ ଭୋ ଭୋ ହୋଇ କାନ୍ଦି ଉଠିଥିଲା। ଆମେ ଗରିବ ଲୋକ, ଆମକୁ ନ୍ୟାୟ ଦରକାର।

   Related Posts